Dobry producent okien w Krakowie - forum i opinie o Eko Plast

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
pawel.pluska76
Posty: 12
Rejestracja: 17 gru 2015, 13:22

Dobry producent okien w Krakowie - forum i opinie o Eko Plast

Postautor: pawel.pluska76 » 27 lip 2016, 11:03

Poszukuje godnego polecenia, rzetelnego i solidnego producenta okien plastikowych w Krakowie. Czytałem już opinie na wielu forach, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Zastanawiam się nad tą firmą ekoplast-krakow.pl. Czy ktoś z Wam ma od nich okna? Jak z jakością i montażem? Bo chciałbym również żeby oni wykonali montaż. Jaką inną firmę możecie polecić?


jankebala90
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2018, 9:19

Re: Dobry producent okien w Krakowie - forum i opinie o Eko Plast

Postautor: jankebala90 » 07 maja 2018, 9:20

Mam dobre doświadczenia z zakupami stolarki od Okno Plus, w Krakowie można ich oficjalne salony sprzedaży znaleźć (ich strona: oknoplus.com.pl). Robią rzeczy funkcjonalne, trwałe i po prostu ładne wizualnie. Okna mam akurat w kolorze drewnopodobnym i świetnie to wygląda.

pawelszabla
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2018, 9:53

Re: Dobry producent okien w Krakowie - forum i opinie o Eko Plast

Postautor: pawelszabla » 13 sie 2018, 9:54

Mogę podpowiedzieć markę OknoPlus i ich modele skandynawskie – Norsk. Okna o podwyższonym standardzie to obiektów gdzie faktycznie te warunki pogodowe są trudniejsze. Ja mam dom na wzgórzu gdzie wyjątkowo wieje – nieważne czy pogoda jest słoneczna czy burza idzie to zawsze wieje :P Kupowaliśmy te okna u p. Krzysztofa na Libertowie (oficjalny sklep producenta).


StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Dobry producent okien w Krakowie - forum i opinie o Eko Plast

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 16:22

Miał ktoś do czynienia z Bogdańskim?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości