Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: painkar » 11 wrz 2019, 18:14

Jezeli tak uwazasz to spoko . Ale nie myśle, że mieszkanie na parterze czy ostatnim pietrze jest gorsze od tych w srodku . Jakbym wynajmowala mieszkanie bylo by to wlasnie na parterze zeby miec swoj kawalek ogródka albo ostatnie pietro aby miec swiety spokoj . I na tym skonczmy ta rozmowe bo nie o tym jest ten watek . :) milego popoludnia


StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 20:24

Tylko, że w tym ogródku jest więcej petów i plwocin niż zieleniny.

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: iti » 18 wrz 2019, 0:26

Ale to nie jest dyskusja o wynajmie. Mnie bardziej ciekawi kiedy deweloper Gama-M ruszy z budową inwestycji Własne Miejsce. Pewnie sporo innych osób też jest tym zainteresowanych.


StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 18 wrz 2019, 4:29

Tego najstarsi górale nie wiedzą. Może jak sprzeda wszystkie mieszkania.

atram
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2019, 7:48

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: atram » 18 wrz 2019, 8:06

Mieszkam obok placu budowy i widzialam, ze juz w zeszlym tygodniu zaczely pracowac 2 koparki, codziennie od 7 rano ruszaja prace w tym miejscu. Poczatkiem miesiaca pojawily sie tez tablice , termin rozpoczecia prac 4.09, jest tez tablica informacyjna

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: iti » 18 wrz 2019, 21:06

W takim razie skoro budowa ruszyła, jest tablica informacyjna, to wychodzi na to, że wszystko zostało ogarnięte. A skoro jest na tablicy termin rozpoczęcia prac, to pewnie jest i termin zakończenia, napiszesz jaki?

atram
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2019, 7:48

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: atram » 19 wrz 2019, 8:08

Tak jest 31.10.2021

adin2011
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:27

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: adin2011 » 23 wrz 2019, 15:12

Zdecydowałem się na kupno tutaj mieszkania ;) Zastanawiam się nad wyborem miejsc parkingowych
-35k miejsce wolnostojące, -30k 2 miejsca - platforma zależna. (edit: te miejsca są już sprzedane...) Czy ktoś orientuje się jakie są koszty przeglądów, utrzymania takich platform?

Prospekt informacyjny będzie dostępny w przyszłym tygodniu.

wrzucam zdjęcia z dzisiaj:
Obrazek
Obrazek


razor
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:53

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: razor » 25 wrz 2019, 9:16

Zauważyłem, że patrząc się na cenę, metraż i wymiary poszczególnych pomieszczeń (wg tego planu w pdf, w którym można podglądnąć schemat mieszkania) jest różnica w cenie (i metrażu) mieszkań na kondygnacjach 0-2 w porównaniu do mieszkań w tym samym pionie na wyższych piętrach przy zachowaniu takiego samego wymiarowania ścian na schemacie. Pisząc prościej, jak sobie otworzycie pdf z podglądem mieszkania to to, co widać po lewej stronie (metraż, cena, powierzchnie poszczególnych pomieszczeń) jest różne dla pięter 0-2 w porównaniu do pięter 2+, a jednocześnie całe wymiarowanie ścian widoczne po prawej stronie jest takie samo.

Zapytałem się o to Gama-M i czekam na razie na odpowiedź. Piszę tu, bo może ktoś z Was już się o to dopytywał i zna wyjaśnienie mojej zagwozdki. W grę wchodzi zarówno możliwość błędu po lewej stronie (mieszkania są identyczne, ale wtedy ktoś zapłacił za dużo (lub za mało)), po prawej (lenistwo polegające na przekopiowaniu schematu wybranego mieszkania do wszystkich mieszkań danego pionu lub jeszcze coś innego.

Mam zarezerwowane mieszkanie 55 mkw, ale pod spodem są takie same mieszkania o powierzchni 53.5 mkw (powierzchnie z pamięci, ale te 1.5 mkw różnicy jest, czyli jakieś 10 000 zł w cenie). Pomijam tu zależność ceny za metr w zależności od piętra, bo wiadomo, że jest inna. Chodzi mi o samą zagadkę różnicy w metrażu.

adin2011
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:27

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: adin2011 » 25 wrz 2019, 10:48

razor pisze:Zauważyłem, że patrząc się na cenę, metraż i wymiary poszczególnych pomieszczeń (wg tego planu w pdf, w którym można podglądnąć schemat mieszkania) jest różnica w cenie (i metrażu) mieszkań na kondygnacjach 0-2 w porównaniu do mieszkań w tym samym pionie na wyższych piętrach przy zachowaniu takiego samego wymiarowania ścian na schemacie. Pisząc prościej, jak sobie otworzycie pdf z podglądem mieszkania to to, co widać po lewej stronie (metraż, cena, powierzchnie poszczególnych pomieszczeń) jest różne dla pięter 0-2 w porównaniu do pięter 2+, a jednocześnie całe wymiarowanie ścian widoczne po prawej stronie jest takie samo.

Zapytałem się o to Gama-M i czekam na razie na odpowiedź. Piszę tu, bo może ktoś z Was już się o to dopytywał i zna wyjaśnienie mojej zagwozdki. W grę wchodzi zarówno możliwość błędu po lewej stronie (mieszkania są identyczne, ale wtedy ktoś zapłacił za dużo (lub za mało)), po prawej (lenistwo polegające na przekopiowaniu schematu wybranego mieszkania do wszystkich mieszkań danego pionu lub jeszcze coś innego.

Mam zarezerwowane mieszkanie 55 mkw, ale pod spodem są takie same mieszkania o powierzchni 53.5 mkw (powierzchnie z pamięci, ale te 1.5 mkw różnicy jest, czyli jakieś 10 000 zł w cenie). Pomijam tu zależność ceny za metr w zależności od piętra, bo wiadomo, że jest inna. Chodzi mi o samą zagadkę różnicy w metrażu.


Byłem dzisiaj rano u nich i o to tez zapytałem.
-Odchudzili grubości ścian na wyższych kondygnacji aby uzyskać większa powierzchnie użytkową, nie zmieniali tego na rzutach na ich stronie .
-Czekam na dokładny aktualny rysunek architektury mojego mieszkania który powinien uwzględniać aktualne powierzchnie.
-Zmiana plus minus 3% powierzchni jest bez wpływu na cenę ostateczna, powyżej przysługuje rekompensata/odstąpienie od umowy



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 38 gości