Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:06

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Krystian » 14 sty 2019, 9:30

Dno i 10metrów mułu. Nie polecam. Od samego początku pod gorkę. Mnostwo wad i wymijające odpowiedzi ze strony Victorii lub brak reakcji. Przeciekajace szyby wind. Ta sama sytuacja z rynnami wewnętrznymi. Brak reakcji na zgloszenia. Najsmieszniejsze ze zalewa mieszkania agencji mienia wojskowego na ul. Nasielskiej 23 nikt tego nie jest w stanie ruszyć. Beton w ukladach.
Zarzadca m kwadrat i ochrona maja z victoria dobry deal. W zarzadzie obu spolek te same osoby. Monopol na internet JMDI i prąd innogy. Po zmianie zarzadcy wychodzi ze mkwadrat zarzadzalo nieruchomoscia w sposob działajacy na niekorzysc wspolnoty. Zostawili zadluzenie i braki w fakturach i dokumentacji. Ten zarzadca jest powolywany aby kryć developera. W ochronie pracują ukraińcy. W budynku przy ul. Boremlowskiej mimo ochrony zrobiono grafiiti. Firma sprzatajaca ma tak skonstruowane umowy za nic nierobiemnie ze trzebabyloby im doplacic gdyby się taka umowe zerwalo. Efekt brud w kazdej klatce. Nie wykonano czyszczenia budynku po zakoczeniu prac budowlanych. Drenarz z czesci wspolnej nad garazem spartolony. Woda stoi po kilka dni po opadach a trawnik to bardziej pole ryżowe. Innych drobnych tematow mnostwo. Nie polecam, utopiliśmy w tym mieszkaniu troche grosza. To był bład.
Wpisy kogos tam od developera ze dokladaja staran to sobie mozna miedzy wiersze wsadzic. Dokladaja staran zgadza sie ale w skubaniu ludzi.


kihuma
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 11:02

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: kihuma » 12 lut 2019, 11:08

Krystian pisze:Zarzadca m kwadrat i ochrona maja z victoria dobry deal. W zarzadzie obu spolek te same osoby. Monopol na internet JMDI i prąd innogy. Po zmianie zarzadcy wychodzi ze mkwadrat zarzadzalo nieruchomoscia w sposob działajacy na niekorzysc wspolnoty. Zostawili zadluzenie i braki w fakturach i dokumentacji. Ten zarzadca jest powolywany aby kryć developera. W ochronie pracują ukraińcy.

Krystian, po jakim czasie udało się zmienić zarządcę? Na jakich zasadach to zastało zrobione? Nie wykluczone, że na moim osiedlu również trzeba będzie dokonać zmiany. Nie ma co czekać do końca gwarancji...

mirek100
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2019, 12:18

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: mirek100 » 09 mar 2019, 12:35

Potwierdzam w tym miejscu negatywne opinie o deweloperze Victoria Dom. Deweloper oddał w grudniu 2018 część budynku na Ursusie.
Wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Kontakt po oddaniu mieszkań w użytkowanie bardzo utrudniony. Lakoniczne odpowiedzi lub ich brak.
Ten sam mechanizm ochrona, firmy sprzątające i administrator mkwadrat. Jedna wielka rodzina. Mnóstwo usterek. Wady konstrukcyjne, niezgodności w budowie z projektem. Czynsze bardzo drogie i nie wiadomo na co idą konkretnie pieniądze, ile kosztują poszczególne usługi. Osiedle mimo wcześniejszego oddania nie zagospodarowane. Jak już zdecydujecie się na mieszkanie to przygotujcie się na sporo problemów po odbiorze mieszkania. Cena mieszkań chwyta ale jest ona adekwatna do wykonania.
Osobiście decyzję pozostawiam przyszłym kupcom. Ja zdecydowanie oceniam tą firmę negatywnie. Części rzeczy tutaj nie opisuję ponieważ się to w większości powtarza. Nie polecam


Ania987
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2019, 11:40

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Ania987 » 11 lip 2019, 11:58

Ja również mam kiepskie doświadczenie z deweloperem Victoria Dom niestety kupowałam mieszkanie jako jedna z ostatnich i nie było już miejsc parkingowych wolnych do kupienia. Finał jest taki że Victoria Dom postawiła na drodze osiedlowej znaki zakazu parkowania i mieszkańcy bez garażu nie mają gdzie auta zostawić. Straż miejska zaciera ręce i ściąga kasę od lokatorów którzy nie mają co zrobić z autem. Droga miała być oddana do miasta niestety nie oddano jej wiec mieszkańców obciąża się kosztami oświetlenia odśnieżania drogi i jednocześnie nie można na tej drodze zostawić auta. Olbrzymi problem dla rodzin z dziećmi. Proste czynności normalne dla mieszkańców innych osiedli są nie możliwe do realizacji na tym osiedlu. Postawione zakazy parkowania po obu stronach ulicy zabraniają pozostawienie auta nawet na chwilę - czas wniesienia do domu zakupów - są nie możliwe i skutkują mandatem 100 zł + punkt karny. Nie da się żyć na takim osiedlu. Nie polecam - osiedle wybudowane przez Victoria Dom nie zostało wybudowane dla ludzi aby im się dobrze mieszkało tylko wybudowano je po to aby zebrać jak najwięcej kasy od ludzi zarobić i niech się martwią lokatorzy jak mają funkcjonować w takich warunkach. Do tego administrator narzucony przez Victoria Dom robi wszystko aby jak najmniej usterek zostało załatwionych przez dewelopera w okresie gwarancyjnym. Podczas zgłoszenia z pozoru drobnej usterki zaczyna się zabawa że nie powinno się usterki zgłaszać do administratora tylko do developera a developer odpowiada że po to w aktach notarialnych został wpisany administrator aby się takimi sprawami zajmował - standardowe odbijanie piłeczki a problem jest po stronie mieszkańca który boryka się z problemem za chwile minie gwarancja i mieszkaniec sam będzie musiał na własny koszt usunąć usterkę bo gwarancja minie. Ogólnie nie polecam Victoria Dom mimo stosunkowo niskiej ceny w efekcie dostaje się wielki problem na całe życie - bo kredyt mam na 20 lat.

Ania987
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2019, 11:40

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Ania987 » 11 lip 2019, 12:13

Niestety na osiedlu Classic wybudowanym przez Victoria Dom w Warszawie przy ul Modlińskiej nie można powiedzieć że deweloper działa pro kliencko. Ustawione znaki zakazu parkowania po obu stronach ulicy osiedlowej powodują bardzo duże uciążliwości dla mieszkańców. Nie można zostawić auta nawet na 5 minut i jak teraz zanieść zakupy do domu???, jak zapakować w zimę małe chore dzieci do samochodu???? jak spakować bagaże do auta przed wyjazdem????. TRAGEDIA!!!!!! Victoria Dom utrudnia życie mieszkańcom i robi wszystko aby ludzie nie mogli normalnie funkcjonować. Kuszą relatywnie niższą ceną ale w zamian otrzymujemy olbrzymi problem który utrudnia normalne funkcjonowanie człowieka. Do tego narzucony administrator przez dewelopera Victoria Dom nic nie robi niczym się nie zajmuje oprócz wydawania pieniędzy nie wiadomo na co i tym samym podnoszeniu opłat za administrowanie i zwiększające się koszty utrzymania osiedla np., za plac zabaw innego osiedla- (plac zabaw dla mojej wspólnoty został usytuowany na ternie innej wspólnoty) W efekcie wspólnota zarządzająca placem zabaw dla dzieci rząd zwrotu kosztów utrzymania tego placu. Wiec teraz my musimy płacić za to co wymyśli inna wspólna. Nigdzie nie spotkałam się z takim bałaganem i brakiem zrozumienia dla mieszkańca. NIE POLECAM VICTORIA DOM. !!!!!!

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: sybil » 11 lip 2019, 16:08

O ile można mieć zastrzeżenia do dewelopera, jeżeli robi coś opieszale lub niedbale, to jednak zupełnie nie rozumiem żalenia się na to, że nie kupiło się miejsca postojowego i teraz nie ma się gdzie parkować. Skąd pomysł, że deweloper (albo pozostali mieszkańcy), mają zapewnić darmowe miejsca postojowe sąsiadom, którzy nie wykupili miejsc? Może trzeba było zastanowić się nad zakupem mieszkania w takiej inwestycji w tej sytuacji?

Kekoa
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:22

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Kekoa » 25 wrz 2019, 11:37

Z wpisu wynika tylko tyle, że administracja osiedla ustawila znaki zabraniające postoju na drodze osiedlowej. Przez co mieszkancy, dla których zabrakło miejsc w garażach nie mają możliwości zaparkowanai aut.
Faktycznie kuriozum.
Tym bardziej, że droga miała przynależeć do miasta, zgodnie z zapewnieniami developera.

Ja również nie polecam tego developera- DRAMAT to mało powiedziane.
Niesłowni, nie dbają o klienta , NIGDY nie doczekałam się oferty mieszkań mimo, że prosiłam kilkukrotnie. W internecie znalazłam 2 lokale, w które chciałam zainwestować - niestety mimo telefonów, maili, formularzy złoszeniowych i obietnic NIKT NIGDY z tej pożal się boże ferajny nie odpowiedział. Ba nawet już na spotkanie byłam umówiona.......NIE POJAWILI SIĘ.
Na szczęscie, dopiero kiedy zobaczyłam opinie ucieszyłam sie, że z tym b....elem nie będe musiała się męczyć.

ania789
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:02

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: ania789 » 27 wrz 2019, 11:03

Ja sobie bardzo chwalę współpracę z Victorią Dom. Kupiliśmy z mężem mieszkanie na osiedlu Viva Garden i nie mamy żadnego problemu z dojazdem. Co więcej, świetna i cicha okolica dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo metro też jest już coraz bliżej naszego osiedla, także naprawdę sporo pozytywów.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 11:20 przez ania789, łącznie zmieniany 1 raz.


katastrofa
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2019, 12:06

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: katastrofa » 27 wrz 2019, 12:53

ania789 pisze:Ja sobie bardzo chwalę współpracę z Victorią Dom. Kupiliśmy z żoną mieszkanie na osiedlu Viva Garden i nie mamy żadnego problemu z dojazdem. Co więcej, świetna i cicha okolica dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo metro też jest już coraz bliżej naszego osiedla, także naprawdę sporo pozytywów.


Użytkownik "ania789" w pierwszym poście twierdzi, że kupił z żoną mieszkanie. Piękny pokaz umiejętności PR tego dewelopera, nie tylko tutaj. Dział "rekomendacje klientów" na stronie Victoria Dom to prawdziwy majstersztyk.

Przed zakupem czegokolwiek pofatyguj się na istniejącą już inwestycje, polecam Ursus Factory (dramat). Poczytaj opinie, jeśli natkniesz się na pozytywną z pewnością pisał ją deweloper.

dziubi21
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:06

Victoria Dom (deweloper) opinie

Postautor: dziubi21 » 08 mar 2020, 19:11

Witam, podzieli się ktoś opinią na temat dewelopera Victoria Dom. Jestem zainteresowany mieszkaniem na Ursus Factory 5.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości