Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: Mar G » 07 paź 2019, 21:14

Nowa inwestycja na Pradniku Białym.
9 t /m...lepsze mieszkania.

sento.pl/sentotu


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 07 paź 2019, 23:11

Zawsze jak myślę Prądnik Biały, to grześ przed oczami stają mi okolice Opolskiej, ale ostatnio coraz częściej się okazuje, że to Górka Narodowa, jak w przypadku SenToTu. Ale pewnie kiedyś ten tramwaj zrobią, i IV obwodnicę i remont al. 29 Listopada : )

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: pozdro » 08 paź 2019, 0:05

Tramwaj bedzie powolny. Bo to daleko dosc. No i tam straszny bajzel jest.


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: iti » 09 paź 2019, 9:36

Jeżeli chodzi o same budynki SenToTu Kraków, to wyglądają nieźle, choć szkoda, że na całą tą okolicę zabrakło jakiegoś nieco lepszego pomysłu. Z pewnością obwodnica, przebudowane al. 29 Listopada i tramwaj sporo tam zmienią, ale brakuje mi tam trochę urbanistyki, takiego zaprojektowania miasta, żeby wszystko, co powinno być w mieście się tam zmieściło, a nie tylko bloki. Całkiem ładne, duże okna, ale to już teraz staje się standardem. Tylko jak dla mnie, to coraz dalej od centrum, choć faktycznie, patrząc na wiele innych miejsc w Krakowie, Górka Narodowa jest od niego relatywnie blisko.

Obrazek

Dobrze, że deweloper Sento podaje ceny nowych mieszkań na stronie, a nie jak wielu innych, choć szkoda, że nie ma jeszcze ceny metra kwadratowego przy każdym mieszkaniu. A co myślicie o takich cenach w tej okolicy? Spojrzałem wyrywkowo na dwa mieszkania, i za małe mieszkanie 2-pokojowe, niecałe 36 metrów kwadratowych na 4 piętrze, trzeba zapłacić ok. 8 900 zł/m2, natomiast za większe mieszkanie 3-pokojowe na tym samym piętrze na nieco ponad 70 m2, trzeba zapłacić 8 000 zł/m2. Jak myślicie, do dużo czy mało, może podzielicie się na forum tym, jakie macie tu opinie?

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: pozdro » 09 paź 2019, 10:47

Lokzalizacja porównywalna z Klinami - ceny powinny być na poziomie 6000-6500zł/m2

bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: bulkas » 09 paź 2019, 11:32

za drogo, sa lepsze miejsca w tej cenie

KlaudiaR
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2019, 20:09

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: KlaudiaR » 12 paź 2019, 20:14

bulkas pisze:za drogo, sa lepsze miejsca w tej cenie

Można prosić o przykłady inwestycji, jeśli kogoś interesują okolice Krowodrzy Górki, Krowodrzy, powiedzmy Prądnika? Ewentualnie nie południa i Huty.

bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: bulkas » 13 paź 2019, 20:57

KlaudiaR pisze:
bulkas pisze:za drogo, sa lepsze miejsca w tej cenie

Można prosić o przykłady inwestycji, jeśli kogoś interesują okolice Krowodrzy Górki, Krowodrzy, powiedzmy Prądnika? Ewentualnie nie południa i Huty.

Nowa dzielnica 5 w Krowodrzy. A może Bronowice? Ale nie takie dalekie i z tramwajem to np. mieszkaj w miescie i oaza bronowice.
Z pradnikiem sie nie orientuje bo dla mnie komunikacyjnie słabo mi się wydaję.


Anka098
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2021, 19:32

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: Anka098 » 08 cze 2021, 12:45

Czy jest tu może ktoś z przyszłych mieszkańców któregokolwiek z etapów i ma za sobą rozmowę na temat poprawek lokatorskich i może się podzielić ogólnym wrazeniem na temat współpracy z deweloperem po podpisaniu umowy deweloperskiej? Co do zmian, podczas pierwszej wizyty na budowie usłyszeliśmy, że "nie ma problemu", a ostatnio że ich cennik będzie dostępny po podpisaniu umowy deweloperskiej i dodatkowo zapłacimy za nadzór autorski ale ciężko stwierdzić ile, trzeba rozmawiać po załatwieniu formalności.

Marko1
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2021, 8:36

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Postautor: Marko1 » 24 cze 2021, 8:45

Anka098 pisze:Czy jest tu może ktoś z przyszłych mieszkańców któregokolwiek z etapów i ma za sobą rozmowę na temat poprawek lokatorskich i może się podzielić ogólnym wrazeniem na temat współpracy z deweloperem po podpisaniu umowy deweloperskiej? Co do zmian, podczas pierwszej wizyty na budowie usłyszeliśmy, że "nie ma problemu", a ostatnio że ich cennik będzie dostępny po podpisaniu umowy deweloperskiej i dodatkowo zapłacimy za nadzór autorski ale ciężko stwierdzić ile, trzeba rozmawiać po załatwieniu formalności.


Pytałem o to, ale dostałem podobną odpowiedź. Co do samych zmian pewnie nie są to duże ceny, ale prawdopodobnie trzeba będzie wprowadzić zmiany w projekcie, a to jest największa część tej sumy ( niepotwierdzona informacja - w Bumie chyba 400 zł za pochyleniem się architekta nad zmianami). Aczkolwiek generalny wykonawca jest częścią Sento, więc może bedzię można podejść do tematu bardziej liberalnie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości