Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Informacje o najlepszych miejscach na kupienie mieszkania w Warszawie. Także ciekawe miejsca na Mazowszu, w Warszawie i w okolicach.
ania789
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:02

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: ania789 » 28 wrz 2019, 23:40

Myślę, że nie trzeba wyjeżdżać daleko poza Warszawę, żeby trafić na dobrą lokalizację i cenę. Polecałabym przyjrzeć się Victorii Dom i jej osiedlom, bo mają spory wybór nawet z dala od centrum. Zauważyłam, że teraz zaczęli sprzedaż Osiedla Przystanek Tarchomin, także to powinno Cię zadowolić.


KotOwsianka
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 11:27

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: KotOwsianka » 11 paź 2019, 11:29

Moje doświadczenia są takie, że najlepiej celować w Marki, albo Ząbki. Kumpela mieszka w Warszawie, a dojeżdża do pracy do Ząbek ;D Ząbki mają teraz spoko dojazd do metra, i całkiem niezły do skm Rembertów

Tojanarcyzsienazywam
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: Tojanarcyzsienazywam » 23 paź 2019, 16:32

Ja od dawna polecam i będę polecać Ząbki. Uwielbiam to miasteczko <3


g.rozmus
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 16:55

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: g.rozmus » 28 paź 2019, 15:25

Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz :) Też dużo dobrego słyszałem o Ząbkach. Znajomi z pracy dojeżdżają. Nie bez znaczenia jest dobry dojazd do pociągu, a później już lecisz bezkorkowo.

riska
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2018, 9:46

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: riska » 19 gru 2019, 13:06

Ożarów też ma dobre dojazdy, można koleją dojechać bez problemu, a i autem nie jet źle. Siostra się rozgląda za czymś w Ożarowie więc jeździmy, spodobały jej się segmenty home premium, wyglądają ładnie i na pewno dużo miejsca w środku. Na pewno szukając trzeba też patrzęc na okolicę, jak się ma dzieci to czy szkoła jest blisko itp.

DariuszMM
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2019, 15:03

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: DariuszMM » 26 gru 2019, 15:04

Zobacz sobię oferte dewelopera aras.com.pl/inwestycje/stoczniowcow4 ogladałem mieszkanie znajomych rewelacja. Teraz też będę się przymierzał do zakupu.

zetka
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:59

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: zetka » 29 gru 2019, 9:13

Też uważam że wcale nie trzeba wyprowadzać się poza Warszawę żeby wygodnie mieszkać, teraz Białołęka jest coraz lepiej skomunikowana, Znajomi kupili mieszkanie od Atala na Targówku i mają metro niedaleko osiedla, bardzo dobrze się im tam mieszka

riska
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2018, 9:46

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: riska » 11 sty 2020, 13:02

Na pewno warto zrobić rozeznanie i zobaczyć co nam najbardziej odpowiada. Na pewno poza Warszawą jest spokojniej, pracuję na co dzień w stolicy i potrafi mnie to miasto przytłoczyć. Kawałek za miastem już jest spokojniej, siostrze się spodobały te segmenty z Home Premium, zrobiłyśmy małe rozeznaie o tej firmie, nie jet duża ale już kilka inwestycji oddali, nie kupuje się w ciemno.


gg83
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2016, 11:46

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: gg83 » 26 maja 2020, 19:54

ja moge polecic dom marzen w piasecznie! Super ceny jak za nowe mieszkania a ta okolica… tyle tutaj natury, zakochalam sie po prostu w tej zieleni

gg83
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2016, 11:46

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: gg83 » 25 cze 2020, 0:48

Jeśli ktoś szuka mieszkania pod Warszawą, to ja od siebie mogę polecić Piaseczno i Dom Marzeń – mają świetne mieszkania w dobrych cenach. Okolica niezła, dużo zieleni mamy. Z dojazdami bywa różnie, ale niedługo będziemy mieli SKM, więc wtedy będzie super



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Warszawie forum? Ciekawe na Mazowszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości