Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Anula79
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2016, 19:39

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: Anula79 » 18 lis 2016, 16:08

Ja, zapewne jak większość, dostałam dziś informację, iż do końca miesiąca będą rozesłane zaproszenia na odbiory :)


bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: bartusstw » 18 lis 2016, 18:34

Bardzo dobra informacja - data na piśmie to 2.11.16,a więc już chwilę temu (pewnie musiała się w jakiś sposób uprawomocnić). Fajnie, że wszystko idzie zgodnie z terminami, zapewne w przyszłym tygodniu będą zapraszać do odbiorów mieszkańców, gdzie zostały usunięte usterki. Pierwsi mieszkańcy przy odrobinie szczęścia będą mogli się wprowadzać już w tym roku :-)

bartekK
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2016, 10:28

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: bartekK » 19 lis 2016, 16:01

Witajcie
Pytanie do wszystkich, a mianowicie czy deweloper bądź inżynier z budowy próbowali z wami pertraktować odnośnie usterek w mieszkaniu i czy zgadzaliście się na jakiekolwiek odstępstwa??


GM.
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:03

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: GM. » 20 lis 2016, 21:07

Witam.
Ja mam odbiór kluczy już za tydzień tak że przebieram nogami i odliczam dni jak na falochronie w wojsku...

grzybowski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:32

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: grzybowski » 20 lis 2016, 21:39

Dobra informacja GM, a od kiedy wiesz o odbiorze?
Czy miałeś dużo usterek na przeglądzie mieszkania?

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: Hiroshima » 20 lis 2016, 22:36

Ja też się przymierzam do odbioru, ściany proste więc trzeba liczyć że poważnie podeszli do usunięcia rys, obdrapań itp. Liczę w pierwszy weekend grudnia przy świetle z latarki telefonu symbolicznie obalić "pół" litra z kolegami.

GM.
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:03

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: GM. » 20 lis 2016, 22:58

Miałem tylko zastrzeżenie do kaloryfera, którego nie mogli przestawić i była na ścianie jedna rysa. Rysa, którą ktoś zaszpachluje to i tak się pojawi, wole to zrobić sam ;)
Co do informacji to sam zadzwoniłem odnośnie innych pytań i tu miłe zaskoczenie bo dowiedziałem się że od 28 Listopada są odbiory i już mogę odebrać klucze do swojego mieszkania.

alfaanna
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2016, 15:55

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: alfaanna » 21 lis 2016, 11:31

Ja dzwonilam dzisiaj z rana i mam odbiór 9 grudnia dopiero :( ciekawa jestem czy to idzie klatkami tak jak wstępne odbiory czy kto pierwszy ten lepszy.


MarianŁącz
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:53

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: MarianŁącz » 21 lis 2016, 12:05

Mieszkania są przygotowywane stopniowo, podobnie jak było z przegotowaniami do odbiorów wstępnych, cały czas trwają prace porządkowe, usuwanie usterek, część jest już gotowa do odbioru, część nie. Zapewne wiercąc dziurę w brzuchu deweloperowi coś można przyśpieszyć, ale 9 grudnia to i tak tuż tuż :)

Anula79
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2016, 19:39

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: Anula79 » 21 lis 2016, 12:12

Zastanawiam się czy brać kogoś na odbiór końcowy, poza obtarciami i rysami nic innego fachowcy na odbiorze wstępnym nie stwierdzili. Brakował, wideofonów, progów w drzwiach. Nic czego sami nie moglibyśmy już ocenić. Jedynie zastanawia mnie co w przypadku gdy robotnicy nie przyłożą się do usunięcia usterek a tych rys itp było kilkanaście. Na ile odwlecze się odbiór kluczy. Niestety wszystko trzeba kalkulować - czy miesiąc obsuwy w wyprowadzce z dotychczasowego miejsca czy machnięcie ręką na lekkie wady.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości