Budowa na Starym Kleparzu / budynek sanitarno-biurowy - opinie i forum

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Budowa na Starym Kleparzu / budynek sanitarno-biurowy - opinie i forum

Postautor: slawek » 28 sty 2020, 22:56

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na budowę na skraju bazaru na Starym Kleparzu, od strony ul. Filipa:

Obrazek

Powstaje tam nowy budynek o niezbyt wyszukanym kształcie i nie wiem czy najlepiej pasujący do stojących obok kamienic.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 22:58 przez slawek, łącznie zmieniany 1 raz.


slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Budowa na Starym Kleparzu / budynek sanitarno-biurowy - opinie i forum

Postautor: slawek » 28 sty 2020, 22:58

Z tablicy informacyjnej wynika, że ma to być budynek o przeznaczeniu sanitarno-biurowym, a inwestorem ma być w tym przypadku Spółka Kupiecka "Stary Kleparz", więc niby wszystko jest w porządku.

Obrazek

Jak najbardziej zrozumiałe jest też to, że chcą tam mieć normalne toalety. Ale czy na pewno muszą tam mieć miejsca na biura, to już nie jestem taki pewien. Tym bardziej, że budowa na Nowym Kleparzu zapowiada, że nie będzie to najładniejszy biurowiec w Krakowie.

Obrazek

Ciekawe gdzie konserwatorzy zabytków, którzy potrafią zablokować budowę kładki Salwator-Dębniki, ale już można coś takiego stawiać tuż przy Plantach i Rynku. Co o tym myślicie? A może jednak będzie to ładne i dobrze wpisane w okolicę?



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości