Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Rydla 32 w Krakowie, za którą odpowiada Echo Investments. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: yyeeoo » 11 wrz 2019, 21:31

luke pisze:Czy w Waszych mieszkaniach odpływ wc też częściowo wychodzi ponad poziom wylewki (dla uzyskania spadku) ? A jeżeli tak to czy jest to standardowa praktyka w mieszkaniach ? Jak dla mnie rozwiązanie trochę słabe.

Zielonego pojęcia nie mam - na odbiór polecam iść jednak z profesjonalną firmą, którzy takie rzeczy wyłapią i sami powiedzą, czy to jest normalnie spotykana sprawa, czy po prostu" przegięcie pały" i usterka.


jgruszka
Posty: 36
Rejestracja: 09 paź 2018, 8:30

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: jgruszka » 18 wrz 2019, 6:39

Zielonego pojęcia nie mam - na odbiór polecam iść jednak z profesjonalną firmą, którzy takie rzeczy wyłapią i sami powiedzą, czy to jest normalnie spotykana sprawa, czy po prostu" przegięcie pały" i usterka.

Ja już się umówiłam z firmą, jak ktoś chce namiar na zniżkę to proszę o kontakt priv.

jgruszka
Posty: 36
Rejestracja: 09 paź 2018, 8:30

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: jgruszka » 02 paź 2019, 7:03

Czy ktoś już odebrał mieszkanie? Wyszły jakieś usterki?


yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: yyeeoo » 02 paź 2019, 8:41

jgruszka pisze:Czy ktoś już odebrał mieszkanie? Wyszły jakieś usterki?

Pod koniec października odbieramy to dam znać :)

jgruszka
Posty: 36
Rejestracja: 09 paź 2018, 8:30

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: jgruszka » 10 paź 2019, 10:07

yyeeoo pisze:
jgruszka pisze:Czy ktoś już odebrał mieszkanie? Wyszły jakieś usterki?

Pod koniec października odbieramy to dam znać :)


My odebraliśmy - poza problemami z roletami, które zgłaszaliśmy po dniu otwartym to wyszły jakieś rysy na ramach okien i drzwi wejściowych, no i nieskończone ogrodzenie ogródka ;) Ściany, wylewki - bardzo ładnie wszystko.

Czy w Waszych mieszkaniach odpływ wc też częściowo wychodzi ponad poziom wylewki (dla uzyskania spadku) ? A jeżeli tak to czy jest to standardowa praktyka w mieszkaniach ? Jak dla mnie rozwiązanie trochę słabe.


Wychodzi, ale to będzie schowane pod zabudową geberita więc nie ma znaczenia, Pan który robił nam odbiór nie uznał tego za jakąś wadę więc najwyraźniej to standardowa praktyka.

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: yyeeoo » 10 paź 2019, 16:04

jgruszka pisze:
yyeeoo pisze:
jgruszka pisze:Czy ktoś już odebrał mieszkanie? Wyszły jakieś usterki?

Pod koniec października odbieramy to dam znać :)


My odebraliśmy - poza problemami z roletami, które zgłaszaliśmy po dniu otwartym to wyszły jakieś rysy na ramach okien i drzwi wejściowych, no i nieskończone ogrodzenie ogródka ;) Ściany, wylewki - bardzo ładnie wszystko.

Czy w Waszych mieszkaniach odpływ wc też częściowo wychodzi ponad poziom wylewki (dla uzyskania spadku) ? A jeżeli tak to czy jest to standardowa praktyka w mieszkaniach ? Jak dla mnie rozwiązanie trochę słabe.


Wychodzi, ale to będzie schowane pod zabudową geberita więc nie ma znaczenia, Pan który robił nam odbiór nie uznał tego za jakąś wadę więc najwyraźniej to standardowa praktyka.


Dzięki bardzo za info. Cieszy to, że jednak nie ma jakiś ciężkich tematów z wylewkami i ścianami :)

Tak z ciekawości - uporali się już z całą zielenią i trawą na terenie ? Ostatnio jak byłem, to jeszcze było dość błotnisto wszędzie.

jgruszka
Posty: 36
Rejestracja: 09 paź 2018, 8:30

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: jgruszka » 11 paź 2019, 10:01

Tak z ciekawości - uporali się już z całą zielenią i trawą na terenie ? Ostatnio jak byłem, to jeszcze było dość błotnisto wszędzie.


Ostatnio jeszcze pracowali, ale już kończą powoli prace z zielenią

rydler32
Posty: 259
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:21

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: rydler32 » 05 lut 2020, 18:11

czy ktoś z Mieszkańców/Właścicieli miał/ma problem z wylewką ( pęknięcia, trzeszczenie, brak dylatacji ) ?
Jak deweloper wykonawca się do takich usterek ?


yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: yyeeoo » 05 lut 2020, 20:21

rydler32 pisze:czy ktoś z Mieszkańców/Właścicieli miał/ma problem z wylewką ( pęknięcia, trzeszczenie, brak dylatacji ) ?
Jak deweloper wykonawca się do takich usterek ?


Takie rzeczy to chyba się od razu na odbiorze zaznacza ? u nas na odbiorze był tylko problem z poziomem w jednym miejscu - usunęli w 2 tyg.

Co do samych wylewek - to widocznie popękane i wszystko trzeszczy. Same warstwy wylewek są ok - nawet panowie od wykończenia byli miło zaskoczeni ilością styropianu i warstw.

rydler32
Posty: 259
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:21

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: rydler32 » 05 lut 2020, 21:22

yyeeoo pisze:
rydler32 pisze:czy ktoś z Mieszkańców/Właścicieli miał/ma problem z wylewką ( pęknięcia, trzeszczenie, brak dylatacji ) ?
Jak deweloper wykonawca się do takich usterek ?

Takie rzeczy to chyba się od razu na odbiorze zaznacza ? u nas na odbiorze był tylko problem z poziomem w jednym miejscu - usunęli w 2 tyg.

Co do samych wylewek - to widocznie popękane i wszystko trzeszczy. Same warstwy wylewek są ok - nawet panowie od wykończenia byli miło zaskoczeni ilością styropianu i warstw.

U mnie problem pojawił się już niestety po odbiorze (wykonany przez dedykowaną firmę) przez pierwotnego właściciela, więc raczej nie mogło to zostać.

Czy trzeszczenie i pęknięcia zostały naprawione przez wykonawcę ?
W jaki sposób ?
Czy można prosić o ewentualne zdjęcia warstw wylewki ?



Wróć do „Rydla 32 Kraków od Echo Investments - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość