Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kasia26
Posty: 10
Rejestracja: 08 lis 2019, 9:36

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: Kasia26 » 05 lut 2020, 9:43

mieszkaniecwadowicka pisze:Ja uważam, że takie spotkanie nie zaszkodzi. Wygląd budowy nie sprawia wrażenia że za miesiąc ma się ona zakończyć. Podany termin dla mnie jest ok.


Zróbmy spotkanie :-)


Karciunia
Posty: 32
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:23

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: Karciunia » 12 lut 2020, 12:24

Szanowni Państwo,
Czy dzisiejsze spotkanie jest aktualne?
Pozdrawiam
Karolina

tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: tomekl007 » 12 lut 2020, 12:36

Swoją drogą, zastanawiam się jak to jest możliwe że firma developerska może mieć problemy przy takiej koniunkturze i popycie jak dziś. Strach pomyśleć co będzie jeśli popyt spadnie.


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: pozdro » 12 lut 2020, 20:03

Active najpierw sprzedawał potem szukał wykonawców. Nie ma pracowników, albo inaczej nie ma pracowników za tą kasę.
Tak naprawdę to DEWELOPER to jest firma z paniami w biurze i szefem.
Praktycznie każdy DEWELOPER zleca wykonywanie prac Generalnemu Wykonawcy. Ci mogą większych kwot żądać.
Można też jak Active zrobić taki my, że kupić działkę, wybudować parking podziemny i mieć zaskarżoną WZ i zablokowaną inwestycję.
Ogólnie bardziej pewnie problem z tym, że nia ma kim pracować za taką kasę bo jest hossa. Widać jak inwestycje przy Mogilskiej się ślimaczą.

peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: peter » 12 lut 2020, 21:02

A PROpo jakiego tematu to zaproszenie siętyczy ?.
Czy dużo było dzisial osób ?
Jakie były pomysły ?
Czy pojawiły się jakieś informacje ?
Kiedy nastepne spotkanie
Proszę coś napisać.
Bardzo dziekuje.

mieszkaniecwadowicka
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2019, 6:49

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: mieszkaniecwadowicka » 13 lut 2020, 17:25

Spotkanie się chyba nie odbyło. Ale może ktoś ma jakieś nowe informacje?

peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: peter » 13 lut 2020, 21:27

mieszkaniecwadowicka pisze:Spotkanie się chyba nie odbyło. Ale może ktoś ma jakieś nowe informacje?


Skoro nie było spotkania to znaczy ze .................................. Szkoda.
Czy sa informacje w kwestii płatnosci w bloku C i D - takie opoznienie.
Co z hipoteka na Mogilskiej - ma ktoś z Panstwa informacje jak to teraz wyglada - to jest bardzo ważne.
dziekuje

Karciunia
Posty: 32
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:23

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: Karciunia » 14 lut 2020, 9:44

peter pisze:
mieszkaniecwadowicka pisze:Spotkanie się chyba nie odbyło. Ale może ktoś ma jakieś nowe informacje?


Skoro nie było spotkania to znaczy ze .................................. Szkoda.
Czy sa informacje w kwestii płatnosci w bloku C i D - takie opoznienie.
Co z hipoteka na Mogilskiej - ma ktoś z Panstwa informacje jak to teraz wyglada - to jest bardzo ważne.
dziekuje


Spotkanie się odbyło, jednak przyszły tezy osoby. Jeśli zależy Państwu na informacjach, to warto przychodzić i się spotykać. Na forum publicznym pisanie nie jest dobrym pomysłem.


peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: peter » 16 lut 2020, 11:06

"Spotkanie się odbyło, jednak przyszły tezy osoby. Jeśli zależy Państwu na informacjach, to warto przychodzić i się spotykać. Na forum publicznym pisanie nie jest dobrym pomysłem.[/quote]"


Czy maja Panstwo informacje w temacie wpisanej hipoteki na Mogilskiej ?.
Jak to wygląda - umowa zobowiazuje do czystej ksiegi wieczystej. Co wówczas robi kupujący ?


Czy dostali Państwo informacje o zakończeniu stropu - parter C i D ?
dziekuje

Areklcf
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 15:39

Re: Apartamenty Wadowicka Kraków od Activ Investment - opinie i forum

Postautor: Areklcf » 25 lut 2020, 15:55

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Mimo sugestii dotyczących spotkań , uprzejmie prosił bym Państwa jednak również o dzielenie się tutaj na forum informacjami . Niestety mimo szczerych chęci nie wszyscy zainteresowani tak jak np ja ze względu na dzielącą mnie od Krakowa odległość kilku tysięcy kilometrów są w stanie uczestniczyć w takowych spotkaniach i takie miejsce własnie jak to forum dedykowane wlasnie naszej nieruchomości jest w zasadzie jedynym źródłem informacji dla tego będę niezmiernie Państwu wdzięczny o kontynuowanie wpisów z informacjami na temat przebiegu prac nie tylko budynku C ,którym jestem rzecz jasna najbardziej zainteresowany z racji zakupionego w nim mieszkania ale również całej inwestycji. . Pozdrawiam wszystkich



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 34 gości