Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: sybil » 17 cze 2019, 15:55

Wpadła mi w oko inwestycja Centro Ursus w Warszawie, za której budowę odpowiada deweloper Atal, czyli firma z dosyć uznaną pozycją na rynku. Jest może ktoś, kto również przygląda się temu osiedlu i może podzielić się jakimiś informacjami na forum? Jakie macie o niej opinie, to dobre miejsce na zakup mieszkania w Warszawie? Jak tam jest z komunikacją publiczną i jej dostępnością, czy w okolicach Centro Ursus jest dostatecznie dużo lokali usługowych, są szkoły i przedszkola? Jak to widzicie?


mateuszgazior
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:44

Re: Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: mateuszgazior » 18 wrz 2019, 20:55

Jeśli chodzi o komunikacje to jedyny plus taki że jest blisko SKM. Przy osiedlu jest przystanek autobusowy ale autobus jest mały i kursuje co pół godziny (WKD Opacz-Ursus Ratusz). Sieć drogowa bardzo słabo rozwinięta jednak plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje drogi które zapewne wykonają deweloperzy w ramach dojazdu do osiedli. Przy Centro Ursus ma powstać żłobek,przedszkole i szkoła. Jak powstaną drogi to pojawią się nowe linie autobusowe. W linii prostej ok 700m dalej planowana jest stacja metra Karolin. Mają się pojawić wtedy połączenia z tą stacją. W każdej inwestycji na parterze od strony posagu 7 panien będą lokale usługowe. Słyszałem plotki że ma powstać sklep typu Lidl ale proszę z dystansem to potraktować ;) Póki co jest jeden wielki plac budowy, brak terenów zielonych, hałas jak na budowie ;) no i dźwięk samolotów. Niestety trzeba się liczyć z tym że będzie on towarzyszył. Ja się zdecydowałem na zakup mieszkania w inwestycji Centro Ursus. Jestem już po podpisaniu umowy deweloperskiej. Atutem jest dość niska cena. Ciężko znaleźć coś tańszego w granicach Warszawy po lewej stronie Wisły. Inwestycja jest obciążona dużym ryzykiem. Są to tereny pofabryczne, których zagospodarowanie zajmie kilka lat. Jeśli powstaną planowane drogi i rozwinie się komunikacja może powstać całkiem fajne osiedle. Mało przewidzianych parków i terenów zielonych. Trzeba liczyć się z tym że będzie to typowe betonowe osiedle. Po więcej informacji zachęcam do zapoznania się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W razie pytań odnośnie formalności z zakupem chętnie odpowiem.

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: sybil » 23 lis 2019, 9:10

Damsi pisze:[
Prosze o email. mam kilka pytan.

Może zapytaj na forum, to jeszcze ktoś poza Tobą skorzysta ;)


krzysztofer
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 0:56

Re: Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: krzysztofer » 22 mar 2020, 1:04

Witajcie :)

Mam pytanie o inwestycję Centro Ursus. Trafiłem na wątek o inwestycji Nowa Grochowska od tego samego dewelopera kilka wątków niżej o tutaj: https://budujesie.pl/viewtopic.php?t=4552 Jest tam poruszona podobna kwestia, która zastanawia mnie i w Centro Ursus. Mieszkania są w sprzedaży od ponad roku (grudzień 2018), a wciąż jest ich sporo dostępnych - sytuacja dosyć niezwykła na rynku nieruchomości w ostatnim czasie. Czy ktoś wie czy coś jest nie tak z tą inwestycją? W wątku o Nowej Grochowskiej poruszony jest też temat niejasnej sytuacji z gruntem, na którym stają bloki (użytkowanie tylko do 2049 plus działka przeznaczona na kemping, a nie bloki). Orientuje się ktoś może czy nie ma podobnej sytuacji w Centro Ursus? Czy ktoś zna może numer księgi wieczystej działki na której budują Centro Ursus?
Z góry dzięki za wszelkie informacje.

riczi
Posty: 129
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: riczi » 04 paź 2020, 22:02

Ma ktoś może jakieś zdjęcia, na których można by zobaczyć postępy budowy inwestycji Centro Ursus w Warszawie. Chętnie bym zobaczył jak spisuje się tam deweloper Atal. Ile trzeba liczyć na dojazd do centrum z tej lokalizacji? Jest szansa na korzystanie z metra w pobliżu?

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: sybil » 12 paź 2020, 23:21

Ma ktoś może jakieś aktualne zdjęcia budowy inwestycji Centro Ursus od dewelopera Atal, jak idzie stawianie tego osiedla? Dużo mieszkań w tej inwestycji zostało już sprzedanych?

dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Re: Centro Ursus Warszawa - Atal deweloper / opinie i forum

Postautor: dex » 24 paź 2020, 23:47

mateuszgazior pisze:Przy Centro Ursus ma powstać żłobek,przedszkole i szkoła. Jak powstaną drogi to pojawią się nowe linie autobusowe.

Te inwestycje, czyli żłobek, przedszkole i szkoła, to mają być samorządowe / miejskie, czy ich budową ma się zająć deweloper, orientujesz się może jak to wygląda? I jakie nowe drogi mają być w tym rejonie budowane?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości