Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
ak96
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2017, 11:06

Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Postautor: ak96 » 12 sty 2017, 11:37

Dzień dobry,

W ostatnich dniach odwiedził nasze mieszkanie pracownik firmy, która ma montować panele, celem dokonania pomiarów. Wielkie było jego zdziwienie na widok tego, co znajduje się pod drzwiami balkonowymi.

Jak widać na załączonym obrazku, na całej długości wnęki, w której znajdują się drzwi i okna balkonowe, znajduje się deska. Ów pan twierdzi, że nigdy nie widział czegoś takiego i użył niezbyt pochlebnych słów pod adresem autorów tego pomysłu. Sęk w tym, że takie rozwiązanie uniemożliwia dociągnięcie paneli pod same drzwi. Deska nie znajduje się na poziomie wylewki i do tego jest krzywa - z jednej strony wystaje ok. 2-3 cm, z drugiej jest parę milimetrów poniżej wylewki.

Czy ktoś z Was miał ten sam problem? Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście dorównanie deski do wylewki. Ale może poradziliście sobie w inny sposób?

Z góry dziękuję za odzew.

Obrazek


Florianetti
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:36

Re: Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Postautor: Florianetti » 12 sty 2017, 14:48

Też tam mam deskę, podpytam dziś ekipę co o tym myśli.

jagvem
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2016, 20:36

Re: Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Postautor: jagvem » 12 sty 2017, 16:30

U mnie też pomiarowcy to zauważyli i stwierdzili, że panel będzie się tam uginał.
Poza tym zastanawiam się jak jest z kwestią ewentualnego gnicia tej deski. Podobno takich patentów już dawno się nie stosuje :(


Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Postautor: Hiroshima » 12 sty 2017, 18:36

U mnie wzruszyli rękami, nie zaszokowało ich to szególnie, ale u mnie to ta deska jest może 1-2mm powyżej podłogi. I to tylko pod drzwiami balkonowymi.

bartekK
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2016, 10:28

Re: Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Postautor: bartekK » 12 sty 2017, 20:01

Ja w tym miejscu daje folie w płynie i kładę płytki a na resztę idzie deska podłogowa...

GM.
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:03

Re: Deska pod drzwiami balkonowymi - Prądnik Nowy

Postautor: GM. » 16 sty 2017, 12:21

U mnie też wystawało tak ok 3mm. Pod panelami mam grubą matę więc wyrównało mi się z deską pod drzwiami balkonowymi. Nawet udało mi się wsunąć tam panele, chociaż nie wiem czy to był dobry pomysł. Dodatkowo we wnęce chce zamontować próg - taki sam jak mamy parapety.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości