Wkładki zamka Dierre / jakie wkładki w drzwiach do mieszkań [Etap I] - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Sigi
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:58

Wkładki zamka Dierre / jakie wkładki w drzwiach do mieszkań [Etap I] - Prądnik Nowy

Postautor: Sigi » 14 maja 2020, 14:10

Witam,
Przypadkiem dowiedziałem się, że w bloku II etapu oraz części I etapu zostały zamontowane wkładki do zamka Dierre nieuniemożliwiające wrzucenie czegoś do zamka oraz zapobiegające wianiu przez dziurkę od klucza.. Jak to wygląda w praktyce? Zgłosiłem do do deva, sprawdził kilka mieszkań ale nie wszystkie podobno maja zamontowane i teraz pewnie mi powiedzą, że to wcale w standardzie nie jest...


Sigi
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:58

Re: Wkładki zamka Dierre / jakie wkładki w drzwiach do mieszkań [Etap I] - Prądnik Nowy

Postautor: Sigi » 21 maja 2020, 9:12

Gdyby ktoś z Państwa mógł sprawdzic, czy dziurka od klucza jest na 'przestrzal' czy też nic nie widać, byłbym wdzięczny :)



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości