Dasta Invest deweloper - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
iwan
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2016, 0:29

Dasta Invest deweloper - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

Postautor: iwan » 08 sty 2017, 1:47

A ja mam pytanie o opinie o deweloperze Dasta Invest - Kraków zawdzięcza im sporo nowych inwestycji, działają na rynku w naszym mieście już sporo lat, więc może znajdzie się ktoś, kto podzieli się jakimiś informacjami na ich temat :?: Zastanawiam się oczywiście nad zakupem nowego mieszkania od nich, ale wcześniej wolałbym się czegoś o nich dowiedzieć, jeśli miałbym wziąć kredyt na wiele lat, żeby zawrzeć z nimi transakcję :) Pewnie znajdzie się tu także więcej osób zainteresowanych deweloperem Dasta - pewnie niejedna osoba szuka czegoś o nich na forum, a budują między innymi osiedle przy Marii Dąbrowskiej.


iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Dasta Invest deweloper - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

Postautor: iti » 29 sty 2017, 11:01

Jeśli chodzi o dewelopera Dasta Invest, to sporo budował on w Czyżynach, np. właśnie wspomniane osiedle Marii Dąbrowskiej, ale też inwestycja blisko ronda, na którym ta ulica schodzi się z Medweckiego, budowali też przy Włodarczyka. Osobiście nie kupiłem od nich mieszkania w Krakowie, ale znam kilka osób, które to zrobiły i są zadowolone z tego posunięcia - opinie deweloperze Dasta Invest i budowanych przez nich lokalach są całkiem pozytywne i ludzie raczej polecają tą firmę dalej. Oczywiście nie ma sobie co wyobrażać, że wszystko z każdym mieszkaniem będzie za każdym razem super idealnie, ale też jest całkiem nieźle i skarg większych nie słyszałem. Obsługa posprzedażowa też niezła, generalnie spotkałem się, nie tylko na forum, z wieloma firmami deweloperskimi, do których miałbym większą rezerwę. Zresztą, jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej, to niech "upoluje" jakiegoś mieszkańca, któregoś ze wskazanych bloków i rozpyta o sprawę ;) Tylko proszę o wrzucenie opinii na forum, bo pewnie będzie więcej zainteresowanych.

wcz55318
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2017, 20:19

Re: Dasta Invest deweloper - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

Postautor: wcz55318 » 20 lut 2017, 19:30

Potwierdzam, Dasta Invest to wiarygodny i pewny deweloper w Krakowie. Ma sprawdzonego wykonawcę i ogólnie trzyma jakość. Usterki zdarzały się, ale w ramach gwarancji wszystkie na bieżąco były usuwane. Największe wrażenie na mnie zrobił, kiedy około 2 lata po gwarancji bezpłatnie naprawił usterkę na balkonie.


Marian Nowak
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2017, 10:57

Re: Dasta Invest deweloper - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

Postautor: Marian Nowak » 22 lut 2017, 14:42

Witam. A jak u nich z terminami? Czy można negocjować cenę?

tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Dasta Invest - opinie o deweloperze na forum

Postautor: tomekl007 » 28 lis 2017, 18:08

Witam, rozwazam zakup mieszkania na ulicy dąbskiej o developera Dasta.
Czy ktoś spotkał się z tym developerem? Jakie macie Panstwo opinie na ten temat?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości