Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: ewela » 10 lis 2016, 19:40

b0recki pisze:Ktoś był na budowie ostatnio? Niestety nie ma mnie w Krakowie, czy ktoś sie podzieli wieściami?

witam,

niestety ja nie byłam... a kolejny etap budowy za nami :) masz może jakieś najnowsze zdjęcia z budowy? wiesz jak idą prace skoro zaczęli budować ten 2 budynek? bd wdzięczna za info. :)

pzdr. ;)


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: b0recki » 11 lis 2016, 8:41

ewela pisze:
b0recki pisze:Ktoś był na budowie ostatnio? Niestety nie ma mnie w Krakowie, czy ktoś sie podzieli wieściami?

witam,

niestety ja nie byłam... a kolejny etap budowy za nami :) masz może jakieś najnowsze zdjęcia z budowy? wiesz jak idą prace skoro zaczęli budować ten 2 budynek? bd wdzięczna za info. :)

pzdr. ;)

Niestety nie byłem od 2 msc jestem w delegacji...bede na kilka dni w środę to dam znać i wrzucę zdjecia:)

michal
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2016, 13:48

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: michal » 15 lis 2016, 17:16

Prace idą pełną parą tylko te parapety :cry:

Obrazek


basmati82
Posty: 35
Rejestracja: 01 mar 2016, 1:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: basmati82 » 17 lis 2016, 0:28

Ja tam nie wiem co Ci się w nich nie podoba, fakt że bielsze wydawałyby się praktyczniejsze, ale nie są złe. Zawsze mogły być z PCV ;) Tak czy inaczej z robotą chyba całkiem nieźle idzie.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: b0recki » 02 gru 2016, 11:00

Tez je oglądałem...myslałem że bea wyglądały jak nagrobek...ale nie jest zle..bardziej martwią mnie troche dziwnie popodłaćzane rury kanalizacyjne w garażu zmniejszające średnice w kierunku odpływu...co jest niezgodne ze sztuką...ale moze to tymczasowe rozwiazanie. Czy ktoś wie gdzie mozna znalezc oferte mieszkan z budowanej obok nowej inwestycji?

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: b0recki » 08 sty 2017, 14:05

Na budowie rozpoczął się montaż drzwi wejściowych do mieszkań. Futryny zostały już osadzone. Drzwi wejściowe do klatek również. W garażu podziemnym trwa montaż instalacji wentylacji oraz są prowadzone prace w pomieszczeniu węzła cieplnego - niestety pomieszczenie zostało już zamknięte. Wszystkich właścicieli namawiam do odwiedzin budowy po zamontowaniu drzwi wejściowych mieszkania zostały zamknięte - także nie wiem jaka będzie dostępność - napewno trochę bardziej utrudniona.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

michal
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2016, 13:48

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: michal » 14 sty 2017, 18:02

no i pojawiły się kaloryfery
Załączniki
kal2.jpg
kal2.jpg (80.96 KiB) Przejrzano 6124 razy
kalo.jpg
kalo.jpg (142.68 KiB) Przejrzano 6124 razy

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: b0recki » 29 sty 2017, 19:45

Mieszkania zamknięte na klucz- dostęp tylko po prośbie u ochroniarza:) Wewnątrz wszystko gotowe...właczone ogrzewanie szkoda że minimum - u mnie jeden kaloryfer grzał leciuteńko. Trwa montaż windy. Choć prace jakby ewdentnie lekko zwolniły w oczekiwaniu na wiosne:)


basmati82
Posty: 35
Rejestracja: 01 mar 2016, 1:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: basmati82 » 30 sty 2017, 0:01

@b0recki, a jak oceniasz ogólne wykonanie mieszkania, będzie się czego czepiać podczas oficjalnego odbioru mieszkania, czy raczej wszystko zrobione na tip top i tylko wpuszczać ekipę od prac wykończeniowych :?: Jak ma się wykończenie części wspólnych, dużo jeszcze zostało do zrobienia :?: A może jakieś zdjęcia udało Ci się zrobić tego, jak wyglądają mieszkania na Banacha, za które odpowiada deweloper Activ, chętnie bym kilka zobaczył ;) A w ogóle, to jeśli chodzi o odbiory, to kiedy się ich spodziewasz, będzie szansa na to, że nastąpią nieco szybciej, niż zapisane w umowie terminy?

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Deweloper Activ wykańcza nowe mieszkania inwestycji Banacha Kraków (etap I)

Postautor: b0recki » 30 sty 2017, 9:38

basmati82 pisze:@b0recki, a jak oceniasz ogólne wykonanie mieszkania, będzie się czego czepiać podczas oficjalnego odbioru mieszkania, czy raczej wszystko zrobione na tip top i tylko wpuszczać ekipę od prac wykończeniowych :?: Jak ma się wykończenie części wspólnych, dużo jeszcze zostało do zrobienia :?: A może jakieś zdjęcia udało Ci się zrobić tego, jak wyglądają mieszkania na Banacha, za które odpowiada deweloper Activ, chętnie bym kilka zobaczył ;) A w ogóle, to jeśli chodzi o odbiory, to kiedy się ich spodziewasz, będzie szansa na to, że nastąpią nieco szybciej, niż zapisane w umowie terminy?

Dzięki za odzew ostatnio miałem wrażenie że prowadzę tutaj monolog:)
Nigdy chyba nie ma na tip top - szczerze to poczekam az mieszkanie przyschnie i bedzie troche cieplej to wtedy wybiore się z poziomicą i poogladam wszystko dokładnie - do każdego mieszkania trzeba podejsć indywidualnie bo przeszedłem się po innych i w każdym coś innego jestes wstanie wypatrzeć. Co do części współnych to narazie nic się tam nie dzieje w kwestii wykończenia...muszą skończyć skrzynki wodomierzowe/zaworowe na klatkach - zamontować windę, posrzątać i wtedy chyba dopiero zabiorą się za ich wykańczanie - wylewki/ płytki itp. Zdjęć ostatnio nie robiłem bo specjalnie nie widać postępu wiec nie było sensu, ale poznałem sasiadów bedac na budowie. Termin oddania - to jest ciekawa kwestia:) Nie wiem jak inni ale podejrzewam że podobnie ACTIV wpisywał wszystkim notarialnie termin przekazania kluczy na koniec 2017roku czyli bufor ogromny sobie zostawili. Tak moim okiem mieszkania raczej mogłybyc gotowe do odbioru w ciagu 2/3msc max. Kwestia klatek i terenu wokol bloku / smietniki chodniki drogi dojazdowe itp. - nurtuje mnie tylko kwestia budowy 2 etapu. I to moze być przyczyną ze klucze do odbioru przekazane zostaną pożniej. Otóz zaopatrzenie budowy dostawy itp odbywaja się drogą dojazdową do naszego bloku - przed garazem sa skladowane materiały. Obawiam się że to moze spowdować iż oficjalne oddanie nastapi po konstrukcyjny ukonczeniu etapu 2. Nie mam pojecia jak odbywać się bedzie budowa 3 etapu. Podjerzewam że tak samo...droga spolna takze trzeba sie przygotować ze bedziemy zyli jeszcze jakies 2 lata po wprowadzeniu z budową obok. Zreszta całość ma być ogordzona i zamknieta po zakonczeniu 3 etapu.



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości