Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
dziubi21

Victoria Dom (deweloper) opinie

Postautor: dziubi21 » 08 mar 2020, 19:11

Witam, podzieli się ktoś opinią na temat dewelopera Victoria Dom. Jestem zainteresowany mieszkaniem na Ursus Factory 5.

Natinat

Re: Victoria Dom opinie

Postautor: Natinat » 10 lip 2020, 15:34

Stanowczo odradzam tego dewelopera ! Bardzo niska jakość wykonania. Wielkie problemy z odprowadzaniem wody! Proszę przeczytać opinie w google i obejrzeć zdjęcia !!!

slawek

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie i Krakowie

Postautor: slawek » 11 wrz 2020, 0:28

No to wygląda na to, że wreszcie doczekaliśmy się inwestycji mieszkaniowej, którą ma zrealizować deweloper Victoria Dom w Krakowie. Chodzi oczywiście o projekt Viva Piast Kraków. Ciekawe jaki generalny wykonawca będzie odpowiadał za budowę, czy będzie to jakaś lokalna firma działająca od dawna na krakowskim rynku budowlanym, czy ktoś zupełnie nowy. Ktoś może ma informacje? I jak przebiega kontakt z deweloperem, gdzie w Krakowie mają biuro, jak się z nimi współpracuje, ktoś ma już jakieś opinie o Victoria Dom i podzieli się nimi na forum?

Luk111

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Luk111 » 29 wrz 2020, 15:15

Pani kierownik Justyna, z działu sprzedaży Victoria Dom to bardzo profesjonalna osoba. Dostępna o każdej porze dnia. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Bardzo pomocna i sumienna. Polecam!

ja1990

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: ja1990 » 16 paź 2020, 20:56

Forum cenzurowane widzę, bo mój post niewygodny usunięty.

Jeszcze raz napiszę- omijać łysego kierownika sprzedaży w okularach w Warszawie. Po podpisaniu umowy, niestety nic już go nie obchodzi, a jak proszę o dokumenty, które są potrzebne do złożenia wniosku kredytowego- stwierdził, że nic nie musi i nie będzie na darmo robił skoro nie musi, kwitując ironicznym śmiechem w słuchawce "a czas leci do zapłaty transzy..."

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”