Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Ilidano
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:15

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ilidano » 13 lip 2020, 22:33

mac_kow pisze:
No to albo blisko centrum albo tereny zielone ;) A poważniej- osobiście przy takich założeniach celowałbym w szeroko rozumiane Podgórze, a najprędzej w coś na Zabłociu. Jest nowy Concept, Atal Residence III + promocje w inwestycji Lokum Siesta tak na pierwszy rzut myśli.

A poszukasz to pewnie znajdziesz coś jeszcze. Grzegórzki też na pewno lepsze niż Przybyszewskiego pod każdym względem. Ale... Zabłocie- Bulwary, ogrom właśnie lokali gastronomicznych i coraz więcej usługowych kontra Przybyszewska pustynia niby w centrum ale tak naprawdę w dupie. Wybór jest prosty.


Zwiedzałem dziś Lokum Siesta, niby ładnie ale okolica jakaś poprzemysłowa, niezadbana rzeka, podpytałem mieszkańców jak się mieszka to narzekają na wyciszenie więc odpada.

Zabłocie mega się rozwinęło, sporo lokali, jedyne ale to fakt, że tam będzie sporo mieszkań pod wynajem a tego nie chcę.

Jutro robię sobie wycieczkę w okolice Przybyszewskiego. Jeśli miałby tam powstać market to dla mnie super lokalizacja, wszędzie jeżdzę autem, nie zależy mi na tramwaju. Byłe było gdzie bułki rano kupić;)


Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 13 lip 2020, 22:55

Ilidano pisze:
mac_kow pisze:
No to albo blisko centrum albo tereny zielone ;) A poważniej- osobiście przy takich założeniach celowałbym w szeroko rozumiane Podgórze, a najprędzej w coś na Zabłociu. Jest nowy Concept, Atal Residence III + promocje w inwestycji Lokum Siesta tak na pierwszy rzut myśli.

A poszukasz to pewnie znajdziesz coś jeszcze. Grzegórzki też na pewno lepsze niż Przybyszewskiego pod każdym względem. Ale... Zabłocie- Bulwary, ogrom właśnie lokali gastronomicznych i coraz więcej usługowych kontra Przybyszewska pustynia niby w centrum ale tak naprawdę w dupie. Wybór jest prosty.


Zwiedzałem dziś Lokum Siesta, niby ładnie ale okolica jakaś poprzemysłowa, niezadbana rzeka, podpytałem mieszkańców jak się mieszka to narzekają na wyciszenie więc odpada.

Zabłocie mega się rozwinęło, sporo lokali, jedyne ale to fakt, że tam będzie sporo mieszkań pod wynajem a tego nie chcę.

Jutro robię sobie wycieczkę w okolice Przybyszewskiego. Jeśli miałby tam powstać market to dla mnie super lokalizacja, wszędzie jeżdzę autem, nie zależy mi na tramwaju. Byłe było gdzie bułki rano kupić;)


Wnioski z eskapady w wymienione tereny oczywiste. Bierz pod uwagę, że w obecnej ofercie Atala i EkoP już nie ma ciekawych mieszkań. Został drugi sort. Resztka rozsądnych rozeszła się w ostatnich 2 tygodniach.
Obydwaj develop odpalają na dniach kolejne - ostatnie etapy - Atal 4 niskie budynki i Ekopark 3 budynki (już kopią wykopy). Więc w razie akceptacji okolicy na nich skup uwagę.

Ps. Tramwaj masz - w zasięgu krótkiego spaceru - przydatny po piwku lub w razie awarii.

Giovanna
Posty: 226
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:53

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Giovanna » 13 lip 2020, 23:00

Mar G pisze:
Ilidano pisze:
mac_kow pisze:
No to albo blisko centrum albo tereny zielone ;) A poważniej- osobiście przy takich założeniach celowałbym w szeroko rozumiane Podgórze, a najprędzej w coś na Zabłociu. Jest nowy Concept, Atal Residence III + promocje w inwestycji Lokum Siesta tak na pierwszy rzut myśli.

A poszukasz to pewnie znajdziesz coś jeszcze. Grzegórzki też na pewno lepsze niż Przybyszewskiego pod każdym względem. Ale... Zabłocie- Bulwary, ogrom właśnie lokali gastronomicznych i coraz więcej usługowych kontra Przybyszewska pustynia niby w centrum ale tak naprawdę w dupie. Wybór jest prosty.


Zwiedzałem dziś Lokum Siesta, niby ładnie ale okolica jakaś poprzemysłowa, niezadbana rzeka, podpytałem mieszkańców jak się mieszka to narzekają na wyciszenie więc odpada.

Zabłocie mega się rozwinęło, sporo lokali, jedyne ale to fakt, że tam będzie sporo mieszkań pod wynajem a tego nie chcę.

Jutro robię sobie wycieczkę w okolice Przybyszewskiego. Jeśli miałby tam powstać market to dla mnie super lokalizacja, wszędzie jeżdzę autem, nie zależy mi na tramwaju. Byłe było gdzie bułki rano kupić;)


Wnioski z eskapady w wymienione tereny oczywiste. Bierz pod uwagę, że w obecnej ofercie Atala i EkoP już nie ma ciekawych mieszkań. Został drugi sort. Resztka rozsądnych rozeszła się w ostatnich 2 tygodniach.
Obydwaj develop odpalają na dniach kolejne - ostatnie etapy - Atal 4 niskie budynki i Ekopark 3 budynki (już kopią wykopy). Więc w razie akceptacji okolicy na nich skup uwagę.

Ps. Tramwaj masz - w zasięgu krótkiego spaceru - przydatny po piwku lub w razie awarii.


Tyle, ze jak sie mieszka na Zablociu to po piwku mozna spacerkiem do domu a nie najpierw tramwajem a potem zadyndalac na piechote na stepy P64...Na szczęście każdy wyciąga swoje wnioski....Jedni lubią pustynię a inni wszechobecną infrastrukturę...
Ale za kilka lat będzie i tam "infrastruktura" w postaci drogi ekspresowej ....400 m od granic osiedla... :oops:
Prognoza Giovanny. Aktualna prognoza eksperta PKO BP:
https://nieruchomosci.wprost.pl/wiadomosci/10485567/sytuacja-na-rynku-mieszkaniowym-czy-ceny-nieruchomosci-zaczna-spadac.html


mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: mac_kow » 13 lip 2020, 23:56

Ilidano pisze:
Zwiedzałem dziś Lokum Siesta, niby ładnie ale okolica jakaś poprzemysłowa, niezadbana rzeka, podpytałem mieszkańców jak się mieszka to narzekają na wyciszenie więc odpada.

Zabłocie mega się rozwinęło, sporo lokali, jedyne ale to fakt, że tam będzie sporo mieszkań pod wynajem a tego nie chcę.

Jutro robię sobie wycieczkę w okolice Przybyszewskiego. Jeśli miałby tam powstać market to dla mnie super lokalizacja, wszędzie jeżdzę autem, nie zależy mi na tramwaju. Byłe było gdzie bułki rano kupić;)


W sumie to mi chodziło o Lokum Salsa w ramach Zabłocia... Siesta i okolice R. Matecznego też nie są złe, swoją drogą- ale tam chyba powstaną ciekawsze inwestycje niż Siesta.

Powiedz mi- gdzie teraz NIE MA mieszkań na wynajem? Łudzisz się, że Przybyszewskiego to jakaś rodzinna oaza i ewenement bez wynajmowanych mieszkań? Dlaczego?

Bułki- jedne z lepszych w Krakowie- kupisz w zabłociowym "Pochlebstwie", tak swoją drogą. Pisałeś o wymaganiach, teraz nagle okazuje się, że "wszędzie autem" i poza bułkami nic nie ważne. W takim razie może Park Leśny Bronowice albo coś w Wieliczce? Szydzę, ale uprawnienie. Będzie tanio a i wymagania się spełnią.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Rak » 14 lip 2020, 0:11

A w sumie gdzie sa lepsze trasy rowerowe, w której okolicy ? Teraz salsa rzuciła promocjami wreszcie ;) i się mozna zastanowić.

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 14 lip 2020, 7:54

Giovanna pisze:
Mar G pisze:
Ilidano pisze:
Zwiedzałem dziś Lokum Siesta, niby ładnie ale okolica jakaś poprzemysłowa, niezadbana rzeka, podpytałem mieszkańców jak się mieszka to narzekają na wyciszenie więc odpada.

Zabłocie mega się rozwinęło, sporo lokali, jedyne ale to fakt, że tam będzie sporo mieszkań pod wynajem a tego nie chcę.

Jutro robię sobie wycieczkę w okolice Przybyszewskiego. Jeśli miałby tam powstać market to dla mnie super lokalizacja, wszędzie jeżdzę autem, nie zależy mi na tramwaju. Byłe było gdzie bułki rano kupić;)


Wnioski z eskapady w wymienione tereny oczywiste. Bierz pod uwagę, że w obecnej ofercie Atala i EkoP już nie ma ciekawych mieszkań. Został drugi sort. Resztka rozsądnych rozeszła się w ostatnich 2 tygodniach.
Obydwaj develop odpalają na dniach kolejne - ostatnie etapy - Atal 4 niskie budynki i Ekopark 3 budynki (już kopią wykopy). Więc w razie akceptacji okolicy na nich skup uwagę.

Ps. Tramwaj masz - w zasięgu krótkiego spaceru - przydatny po piwku lub w razie awarii.


Tyle, ze jak sie mieszka na Zablociu to po piwku mozna spacerkiem do domu a nie najpierw tramwajem a potem zadyndalac na piechote na stepy P64...Na szczęście każdy wyciąga swoje wnioski....Jedni lubią pustynię a inni wszechobecną infrastrukturę...
Ale za kilka lat będzie i tam "infrastruktura" w postaci drogi ekspresowej ....400 m od granic osiedla... :oops:


:mrgreen:

bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: bulkas » 14 lip 2020, 10:25

Rak pisze:A w sumie gdzie sa lepsze trasy rowerowe, w której okolicy ? Teraz salsa rzuciła promocjami wreszcie ;) i się mozna zastanowić.


Super jest wlasnie ta strona Krakowa (Przybyszewskiego) - rudawa, blonia, mlynowka, jest gdzie biegac i jezdzic rowerem :)

Ilidano pisze:Jutro robię sobie wycieczkę w okolice Przybyszewskiego. Jeśli miałby tam powstać market to dla mnie super lokalizacja, wszędzie jeżdzę autem, nie zależy mi na tramwaju. Byłe było gdzie bułki rano kupić;)


Jak takie inwestycje typu ekopark obczajasz to zobacz enklawasalwator.pl i kasztelanska22.pl/en/home tylko nie znam dokladnie cen, lokalizacyjnie swietnie.
Przybysz moze nie ma calej infrastruktury, ale ma tez swoj urok i duzo terenow zielonych na wyciagniecie reki, nowy etap w nizszych budynkach atalu jest ciekawy, ale najbardziej to ekopark, wysoki standard, malo mieszkan, ale nowy etap z jakims widokiem na pewno bedzie drogo... Na minus to tam sa blisko siebie te budynki, niby niskie ale jakos tak ciasno...
Co do atalu to tak jak Mar G pisze, najciekawsze mieszkania juz raczej poszly,to samo tyczy sie ekoparku, wiec mozesz czekac na nowy etap jak Ci zalezy na tym.
Polecam Ci tez osobiscie apartamentybandtkiego.pl wzglednie blisko centrum, malo mieszkan, cicha okolica (slepa ulica), na okolo duzo domow, sklepy i tramwaj blisko, mlynowka obok. Maja juz nowy etap w sprzedazy, niestety drozszy od poprzedniego, ale patrzac na to, ze MwM chce 10k za metr, to ja sie nie dziwie ;) jeszcze masz krowodrzapark.pl ale tam drogo dosyc i duzy moloch.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Rak » 14 lip 2020, 11:51

W ab największą zaletą jest absolutna cisza oraz umiejscowienie, które oferuje dostępność w bardzo podobnej odległości do linii autobusowych na armii krajowej (173), tramwajowych (24) oraz odrobinkę dalej lecz nadal osiągalny na piechotę nowo wybudowany przystanek kolejki aglomeracyjnej, z którego można pomknąć szybko na cudowne Zabłocie, którego zalety rowerowe próbuję poznać w poście powyżej (może jest ich bardzo wiele, tylko ja ich nie znam jeszcze dość dobrze). Natomiast do ab trzeba się nawywijać kierownicą aby tam dojechać :) Aby poznać wszystkie mieszkania i ceny trzeba też wykazać się pewną wytrwałością mam wrażenie.

Z przybysza natomiast szykuje się w przyszłości dostęp do tramwaju, bo na teraz jest nieco goło i masz jedynie linie autobusową i perspektywę szumu na buszka i być może faktycznie tej nowej drogi łączącej bronx z ruczajem..która akurat dla ab nie stanowi żadnego problemu a jest dodatkowym świetnym połączeniem. Atal natomiast pewnie sprawnie te budynki machnie i być może i szybciej.

Natomiast jeszcze zupełnie inna sprawą jest widokowość, układy.. cena.


Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 14 lip 2020, 13:10

Strona inwestycji jest w budowie, czyżby dodawali 4 etap do oferty?

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: mac_kow » 14 lip 2020, 13:26

Rak pisze: cudowne Zabłocie, którego zalety rowerowe próbuję poznać w poście powyżej (może jest ich bardzo wiele, tylko ja ich nie znam jeszcze dość dobrze).


Jak najdalej od cudowności, ale spełnia wymagania kolegi, który je przedstawił- wybitnie bogata oferta gastronomiczno/usługowa[to jest aż dziwne i ciekawe, jak długo potrwa], bliskość centrum, skomunikowanie. Tego na pewno nie można Zabłociu odmówić.

Co do rowerowości Zabłocia no to zwróć uwagę, że leży na przecięciu dwóch głównych osi rowerowych- bulwary wschód/zachód i dalej Velo Wisła, oraz północ południe- Rondo Mogilskie / Bagry. Jest gdzie jeździć i dokład pojechać dalej.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości