Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Florianetti
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:36

Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Postautor: Florianetti » 06 lut 2017, 12:18

Współczuć wypada również posiadaczom ogródków, przynajmniej od strony zachodniej, mam okno na ta stronę i byłem w szoku jaka ilośc kiepów leży na czarnej nieporośniętej jeszcze ziemii. Trzycyfrowa liczba zdecydowanie, bliżej tysiąca, a nie stu.


mieszkanie
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2016, 9:32

Re: Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Postautor: mieszkanie » 07 lut 2017, 16:28

wczoraj panowie ochoczo sikali sobie obok wjazdu do garażu :) dobrze ze kupy tam nie mieli zamiaru robić .Już nas dawno przestały dziwić zachowania różnych ludzi. Od wiercenia po syf na pietrze, cięcie paneli obok windy, montowanie kuchni na korytarzu na naszym pietrze, cięciu różnych rzeczy na balkonach aż się kurzy itd itd itd. Trafił nam się "specyficzny" blok chyba.

erewan
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:31

Re: Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Postautor: erewan » 07 lut 2017, 23:55

Nie wiem czy to pocieszenie, ale nie ma w tym niestety nic specyficznego ;) To raczej standardowe problemy wszystkich nowych budynków, zwłaszcza takich, w których jest więcej mieszkań. Niestety na początku największe problemy sprawiają ekipy wykończeniowe, bo to "nie ich", więc im specjalnie nie zależy, mieszkańcy mają już jednak inne podejście i oby jak najszybciej i u nas do tego doszło. Wszystko się unormuje, choć nie ma co też się jakoś specjalnie krygować i jeśli widzicie coś, to narusza porządek, to po prostu zwracajcie uwagę. Bywa tak, że nie którzy nie mogą zrozumieć, że zapłacili ciężkie pieniądze nie tylko za same mieszkania, ale także za części wspólne, otoczenie bloku itp. - coś czego zupełnie nie mogę pojąć :/


Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Postautor: Hiroshima » 08 lut 2017, 8:17

No niestety, jako świeży mieszkający mijam codziennie "Zenków" z firm remontowych i poziom ludzi w tej branży jest baaardzo zróżnicowany. Większość właścicieli mieszkań raczej sobie z niczego sprawy nie zdaje, więc pozostaje liczyć że na wiosnę "Zenki" się rozjadą na inne fuchy.

GM.
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:03

Re: Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Postautor: GM. » 08 lut 2017, 21:44

Dzisiaj zwróciłem uwagę na ogródki w klatce A i ilość kiepów przeraża. Brak kultury to mało powiedziane, tak jak ktoś wcześniej napisał "nie moje" to mnie to wali... Chociaż jak by ten ogródek był mój i bym złapał jednego czy drugiego, który mi rzuca te kiepy to chłop miał by traumę do końca życia.
Czy tak trudno wziąć słoik, puszkę czy też butelkę i kiepować do nich ? Myślenie nie boli ;)

erewan
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:31

Re: Śmieci w ogródkach na parterze i porządek w nich - Prądnik Nowy

Postautor: erewan » 09 lut 2017, 0:07

No właśnie niektórych najwyraźniej boli niestety :/ Ale to powinno minąć, jak już ludzie zaczną mieszkać. Nawet studentów da się odzwyczaić od takich zachowań ;)



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości