Hałas od ul. Turowicza a mieszkanie na osiedlu Fredry 6 w Krakowie / od Budimex Nieruchomości

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Fredry 6, za którą odpowiada deweloper Budimex Nieruchomości. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Hałas od ul. Turowicza a mieszkanie na osiedlu Fredry 6 w Krakowie / od Budimex Nieruchomości

Postautor: iti » 11 gru 2020, 13:57

Hej, jest może ktoś, kto mógłby coś powiedzieć o tym, jak wpływa ulica Turowicza i estakada na niej na komfort mieszkania na osiedlu Fredry 6 w Krakowie? Ktoś może analizował temat? Słychać samochody jeżdżące tą ulicą i jest to uciążliwe? Jak myślicie, jak będzie w kolejnych etapach, które będą bardziej przysunięte do tej trasy, czy tam będzie głośniej i będzie to bardziej uciążliwe?

A jak jest z pociągami na pobliskiej linii przebiegającej obok stacji kolejowej Bonarka? Słychać pociągi na osiedlu? Jeżdżą też nocami i jest to głośne? Może ktoś się podzieli na forum informacjami i tym, jakie ma opinie na ten temat?


Grzesiekkss
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 15:53

Re: Hałas od ul. Turowicza a mieszkanie na osiedlu Fredry 6 w Krakowie / od Budimex Nieruchomości

Postautor: Grzesiekkss » 14 gru 2020, 15:57

Cześć. Polecam udać się do biura sprzedaży i przeglądnąć projekt budowlany. Powinien być załączony operat akustyczny. Przykładowo dla budynków w pierwszej linii zabudowy hałas jest większy od mniej ruchliwej ul Fredry niż od Turowicza. Oczywiście im dalej w głąb osiedla, tym ul Turowicza będzie bardziej uciążliwa. Teraz osiedle jest otwarte, tak że chyba najlepsze rozwiązanie to przyjechać, posłuchać i ocenić samemu.
Pozdrawiam

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Hałas od ul. Turowicza a mieszkanie na osiedlu Fredry 6 w Krakowie / od Budimex Nieruchomości

Postautor: BMX » 16 gru 2020, 0:14

Faktycznie od strony ul. Fredry, to nawet się nie wie, że jest tam Turowicza całkiem niedaleko. No ale etap przy Fredry już sprzedany i kolejne są bardziej w głąb osiedla, czyli pewnie będzie słychać bardziej, tak jak piszesz. Ciekawi mnie też, jak będzie z widocznością estakady z osiedla, ale część budynków może mieć do niej całkiem blisko.


Hakelbery
Posty: 65
Rejestracja: 12 sty 2021, 21:15

Re: Hałas od ul. Turowicza a mieszkanie na osiedlu Fredry 6 w Krakowie / od Budimex Nieruchomości

Postautor: Hakelbery » 12 sty 2021, 21:28

A jak sie żyje przy ulicy Fredry Czy tam pociągi słychać ? Czy auta i autobusy są bardzo głośne do mieszkań w pierwszej lini ? Osiedle bardzo mi sie podoba ale w drugim etapie mieszkania które mnie interesuje to budynek M i E Jedno na Fredry a drugie w części na północ czyli Turowicza i Tischnera Trochę się tego obawiam Obecnie z poziomie osiedla nie jest złe ale z wyższego piętra to sam nie wiem



Wróć do „Fredry 6 Kraków od Budimex Nieruchomości - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości