Spotkanie wspólnoty mieszkaniowej - 3 marzec 2017 [Reduta - Dom-Bud]

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Spotkanie wspólnoty mieszkaniowej - 3 marzec 2017 [Reduta - Dom-Bud]

Postautor: danutak » 03 mar 2017, 10:00

Nie wiem czy wiele/wielu z Was zauważyło info o spotkaniu wspólnoty. SP 130 na Oświecenia 30, godzina 17, dziś.


lukrecja
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2016, 19:05

Re: Spotkanie wspólnoty mieszkaniowej - 3 marzec 2017 [Reduta - Dom-Bud]

Postautor: lukrecja » 06 mar 2017, 11:12

Niestety nie zauważyłam. Jakie tematy były poruszane na zebraniu?

terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: Spotkanie wspólnoty mieszkaniowej - 3 marzec 2017 [Reduta - Dom-Bud]

Postautor: terens » 06 mar 2017, 12:46

No właśnie mi też nie udało się na spotkanie wspólnoty wybrać, bo już miałem coś innego, ważnego zaplanowane i nie mogłem tego zmienić :/ A chętnie bym się dowiedział, co się działo i jakie uchwały miały być podjęte.

W ogóle, to orientuje się ktoś, jaki procent mieszkań w naszym bloku jest już sprzedany :?: Pytam, bo zastanawiam się czy to jeszcze nie jest tak przypadkiem, że większość głosów we wspólnocie ma deweloper i w zasadzie może przepchnąć jakąkolwiek uchwałę, której by chciał...


danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Re: Spotkanie wspólnoty mieszkaniowej - 3 marzec 2017 [Reduta - Dom-Bud]

Postautor: danutak » 07 mar 2017, 16:17

Witaj, sprawdź sobie skrzynkę pocztową. Uchwał nie było, póki co, ale już obaduję temat, że może być prawo głosu niezależne od wielkości udziału (ilości mieszkań lub powierzchni). Można przyjąć że głosowanie odbywa się w sposób taki, że jeden właściciel (w domyśle mieszkania) to jeden głos.



Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość