Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: sybil » 05 sty 2017, 9:29

To w takim razie jeszcze jedna inwestycja, za którą odpowiada deweloper Atal - Marina Warszawa - jeżeli ktoś szuka mieszkań w okolicach Białołęki, to na pewno powinien rozważyć tą lokalizacje w okolicach ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki :) W tej chwili budowany jest już IV etap tej inwestycji, a cieszyła się chyba ona sporym powodzeniem klientów. Warto zaznaczyć, że nadal dostępne są mieszkania w etapie III i do tego jest ich jeszcze tam całkiem dużo, więc wybór jest niemały. Przede wszystkim chętnie dowiedziałabym się na forum, jakie ludzie mają opinie o tej lokalizacji, bo jednak inwestycja znajduje się w sporej odległości od centrum miasta, a wiadomo, że zbyt długie dojazdy, to zbyt dużego sensu nie mają :)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


kamilow
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2017, 8:27

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: kamilow » 28 mar 2017, 8:35

odświeżam temat!

Wynajmuję teraz mieszkanie dosłownie w bloku obok tego osiedla, na pewno plusem są 3 mosty w okolicy - Most Grota dosłownie 3 minuty autem, Gdański ok 15 minut autem, północny około 10 minut. Podróż autem w godzinach szczytu do ścisłego centrum to w granicach 30 minut, autobusem do metra około 15 minut i dalej metrem, więc też w 30 minutach można się zmieścić. Do przystanku tramwajowego Żerań FSO jest 8 minut autobusem. Sam nie byłem przekonany do tego punktu, ale nie jest źle! Jest nadzieja na tramwaj w 2019(?!) wzdłuż modlińskiej.
Rozważam bardzo poważnie kupno mieszkania w Atal Marina.


Pozdrawiam,

nika
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 9:01

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: nika » 28 mar 2017, 9:16

Ja też coraz poważniej zaczynam myśleć nad tym, czy nie kupić mieszkania w Warszawie w inwestycji Atal Marina, na moje dobre opinie o tej inwestycji wpływa w dużej mierze bliskość Wisły - jak dla mnie to spora atrakcja, która daje nadzieję na tereny zielone. Poza tym dla mnie w porządku jest też to, że powstaje tam nowy, mam nadzieję, że funkcjonalny kawałek miasta :)

A co myślicie o tym, jakie są ceny mieszkań od dewelopera Atal na tym osiedlu, 6 100 zł/m2 w stanie deweloperskim, to chyba jest całkiem nieźle, tym, bardziej, skoro uważasz, że pod względem komunikacji nie jest to zła opcja. Próbował ktoś prowadzić jakieś negocjacje z deweloperem Atal i udało się coś zyskać :?:

Interesuje mnie też sprawa gruntu, na którym staje inwestycja Atal Marina, czy ktoś na forum wie może, czy to własność, czy może użytkowanie wieczyste i może dać znać :?: Oczywiście wolałbym własność, ale wiadomo, że na użytkowaniu wieczystym dużo się buduje, a może za jakiś czas zostanie ono zlikwidowane i będzie możliwość wykupu tego rodzaju gruntów.

No i jeszcze czy kupując mieszkanie zamierzacie wziąć je z wykończeniem od dewelopera, bo akurat ten oferuje takie pakiety, choć opinie o wykończeniach mieszkań przez Atal są różne, choć chyba nie jest to zła opcja, bo ma niemało plusów, jak choćby czas, który się na tym zyskuje :)

Ale się opisałam, ale wiadomo, że jak się kupuje mieszkanie, to zbiera się wszelkie informacje. @kamilow, masz może jakieś zdjęcia osiedla Marina i okolicy i mógłbyś wrzucić na forum, chętnie zobaczyłabym to wszystko też "okiem" kogoś innego, a nie tylko swoim :)


drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: drabka » 06 kwie 2017, 13:48

Rzeczywiście jak czytam i oglądam te foty to osiedle wygląda idealnie, ma jakieś złe strony w ogóle? Też uważam że więcej zdjęć by się przydało i takich info czy jest przewidziana wózkarnia, windy, dla rodzin z małymi dziećmi to dość ważna sprawa

Neumann57
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2017, 17:05

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: Neumann57 » 10 kwie 2017, 17:19

Witam,

Jeżeli chodzi o inwestycję Atal Marina jest w najlepiej zlokalizowaną inwestycją na Białołęce do czwartku umożliwiająca zakup mieszkania z Rządową Dopłatą. Deweloper o dobrej opinii, budujący zarówno na Wilanowie i na Targówku.

Jeżeli chodzi o plusy inwestycji :
- Bliskość żłobka (być może również przedszkola)
- bezpośrednia bliskość ogromnej ilości autobusów miejskich
- szkoły podstawowe nr. 118 i 117 w niedalekiej odległości
- Bliskość centrów handlowych
- Niskie koszty użytkowania wieczystego gruntu (to rzadkość na Białołęce) - 47 gr - m2
- przyzwoita wysokość pomieszczeń 2,68m
- duże balkony/tarasy
- cena niższa od Marvipolu, który ledwo zipie i wyższa o 200 zł na metrze od Ronsona, który jest kiepsko zlokalizowany
- system 20/20/60
- do MdM'u wciągają komórkę lokatorską

Najciekawsze mieszkania są w IV etapie inwestycji

Co do minusów;

- użytkowanie wieczyste (dla części kupujących nie do przeskoczenia)
- obowiązkowy garaż ( do mieszkań powyżej 75m2 - 2 m.p.)
- bliskość kanału Żerańskiego
- bliskość planowanej budowy gazociągu z Michałów-Grabiny do Elektrociepłowni Żerań
- bliskość Elektrociepłowni Żerań
- bliskość ulicy Modlińskiej
- nie budują zgodnie z ustawą deweloperską !!!

Prywatnie również zdecydowałem się na zakup mieszkania w Inwestycji Atal Marina.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pozdrawiam
Sebastian Neubert
neumann57@wp.pl

Neumann57
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2017, 17:05

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: Neumann57 » 10 kwie 2017, 17:21

drabka pisze:Rzeczywiście jak czytam i oglądam te foty to osiedle wygląda idealnie, ma jakieś złe strony w ogóle? Też uważam że więcej zdjęć by się przydało i takich info czy jest przewidziana wózkarnia, windy, dla rodzin z małymi dziećmi to dość ważna sprawa

Windy muszą być już w każdym nowym budynku o parametrach A.M. inaczej nie dostaliby pozwolenia na budowę
- z tego co pamiętam chyba nie będzie wózkarni, ale nie jestem pewien na 100%

nika
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 9:01

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: nika » 11 kwie 2017, 10:58

Neumann57 pisze:W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

@Neumann57, masz może jakieś zdjęcia osiedla Atal Marina i wrzuciłbyś na forum :?: Wiem, że można coś od dewelopera dostać, ale to zawsze jest trochę podkolorowane :)

Myślisz, że elektrociepłownia Żerań będzie uciążliwa dla tego osiedle :?:

Neumann57
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2017, 17:05

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: Neumann57 » 11 kwie 2017, 16:16

nika pisze:
Neumann57 pisze:W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

@Neumann57, masz może jakieś zdjęcia osiedla Atal Marina i wrzuciłbyś na forum :?: Wiem, że można coś od dewelopera dostać, ale to zawsze jest trochę podkolorowane :)

Myślisz, że elektrociepłownia Żerań będzie uciążliwa dla tego osiedle :?:


Szkoda że nie napisałaś wcześniej byłem dzisiaj na osiedlu :( mam jedno zdjęcie ale nastawiałem się bardziej na moje konkretne mieszkanie.

Co do elektrociepłowni uważam, że jej uciążliwość będzie od 2019 roku znacząco maleć ze względu na przejście na gaz zamiast węgla.

Wcześniej mieszkałem obok Polfy Tarchomin i dało się wytrzymać.

Co do zdjęć nie uważam żeby były podkolorowane :P


drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: drabka » 11 kwie 2017, 16:38

Neumann57 pisze:
drabka pisze:Rzeczywiście jak czytam i oglądam te foty to osiedle wygląda idealnie, ma jakieś złe strony w ogóle? Też uważam że więcej zdjęć by się przydało i takich info czy jest przewidziana wózkarnia, windy, dla rodzin z małymi dziećmi to dość ważna sprawa

Windy muszą być już w każdym nowym budynku o parametrach A.M. inaczej nie dostaliby pozwolenia na budowę
- z tego co pamiętam chyba nie będzie wózkarni, ale nie jestem pewien na 100%


Ok, dzięki za info ale jeśli mówisz że na osiedlu A.M będą windy to brak wózkarni nie jest problemem, ostatecznie można się przyzwyczaić, dawniej nie było takich udogodnień i każdy sobie radził

drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Atal Marina Warszawa - opinie i forum o inwestycji mieszkaniowej

Postautor: drabka » 11 kwie 2017, 16:41

Neumann57 pisze:
nika pisze:
Neumann57 pisze:W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

@Neumann57, masz może jakieś zdjęcia osiedla Atal Marina i wrzuciłbyś na forum :?: Wiem, że można coś od dewelopera dostać, ale to zawsze jest trochę podkolorowane :)

Myślisz, że elektrociepłownia Żerań będzie uciążliwa dla tego osiedle :?:

Szkoda że nie napisałaś wcześniej byłem dzisiaj na osiedlu :( mam jedno zdjęcie ale nastawiałem się bardziej na moje konkretne mieszkanie.

Co do elektrociepłowni uważam, że jej uciążliwość będzie od 2019 roku znacząco maleć ze względu na przejście na gaz zamiast węgla.

Wcześniej mieszkałem obok Polfy Tarchomin i dało się wytrzymać.

Co do zdjęć nie uważam żeby były podkolorowane :P

Hah, dobre i jedno zdjęcie, śmiało zapodaj! :)
Nie są podkolorowane? Doceniam dewelopera ale żeby aż tak się wywiązywał idealnie ze wszystkiego łącznie ze szczegółami ??? Jestem pod wrażeniem!



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości