Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Postautor: sybil » 19 mar 2021, 16:08

Chyba deweloper Marvipol Development rusza z kolejną inwestycją w Warszawie - Lazurova Concept, dokładniej, to miałaby ona stanąć przy ul. Narwik 16 (Bemowo). Jeżeli chodzi o nowe mieszkania w Warszawie, które mają powstać w ramach tego projektu, to nie udało mi się jeszcze zobaczyć ich listy, nie wiem czy strona mi nie działa prawidłowo, czy jeszcze nie wrzucili ich na stronę. Za to bardzo podobają mi się wizualizacje, które pokazują, jak w przyszłości miałoby wyglądać osiedle Lazurova Concept. Przyznam, że świetne wrażenie robią te loggie, które chyba można przesłonić szklanymi taflami, świetna sprawa na gorszą pogodę, mieć taką możliwość.

A co myślicie o lokalizacji tej inwestycji i dostępie do usług publicznych oraz komunikacji publicznej w tym rejonie, to dobre miejsce na mapie Warszawy? Jak obstawiacie ceny nowych mieszkań oferowanych tu przez Marvipol Development, może ktoś się podzieli opiniami na forum?


riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Postautor: riczi » 31 mar 2021, 13:32

Ktoś może interesował się bliżej tą inwestycją i może się podzielić na forum jakimiś informacjami jej dotyczącymi? Myślicie, że jest to dobre miejsce na zakup mieszkania dla siebie i rodziny czy raczej pod wynajem to będzie szło? Podoba mi się architektura inwestycji Lazurowa Concept, ale wiadomo, że to zawsze jest rzecz gustu i ilu oglądających, tyle opinii.

Vista132
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2021, 12:06

Re: Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Postautor: Vista132 » 21 kwie 2021, 18:56

Ja się zastanawiałem, ale 80 metrów za 12 400 przy obwodnicy i zjeździe z obwodnicy (lazurowa), to kiepskie miejsce to życia. Polecam się przejechać i sprawdzić jakie powietrze tam jest :) Żadnych parków, skwerów, ciszy. Jednym słowem słaaabo.


riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Postautor: riczi » 22 kwie 2021, 0:12

Vista132 pisze:Ja się zastanawiałem, ale 80 metrów za 12 400 przy obwodnicy i zjeździe z obwodnicy (lazurowa), to kiepskie miejsce to życia. Polecam się przejechać i sprawdzić jakie powietrze tam jest :) Żadnych parków, skwerów, ciszy. Jednym słowem słaaabo.

Masz może jakieś zdjęcia okolicy, bo chętnie bym zobaczył jak to wygląda. Ale jakie widziałeś plusy osiedla Lazurova Concept, skoro zastanawiałeś się nad zakupem mieszkania tam?

Vista132
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2021, 12:06

Re: Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Postautor: Vista132 » 22 kwie 2021, 0:37

1. Bardzo dobra lokalizacja - 6 stacji do daszyńskiego od metro lazurowa. Wydaje się, że M2 jest atrakcyjniejsze niż M1 obecnie.
2. Akurat mi pasowały rozkłady 4 pokojowych mieszkań.
3. Duże tarasy (ale co z tego jak z widokiem na obwodnicę albo ruchliwą lazurową)

usztafe
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 18:36

Re: Lazurova Concept Warszawa od Marvipol Development opinie na forum

Postautor: usztafe » 25 kwie 2021, 18:38

Mogę co nie co opowiedzieć o inwestycji, lokalizacji, cenach itd. Żoną kupiliśmy właśnie tam mieszkanie, więc mogę rozwiać parę wątpliwości ;)

1.Owszem od Lazurowej jest dosyć głośno, jednak wszystkie loggie są zaopatrzone w dźwiękoszczelne szyby, a wszystkie okna w filtry antysmogowe. Najgorzej to są mieszkania narożne, które loggie/balkony mają widok na zjazd z Lazurowej na drogę ekspresową. My z żoną kupiliśmy bliżej ulicy Narwik i tam jest w miarę cicho, zwłaszcza jak się ma taras na drugą stronę (jednak tam patrzą na Nas sąsiedzi z drugiego bloku) Fakt, że sam blok jako takiej zieleni swojej nie ma, więc jest tutaj dużo mieszkań z dużymi tarasami, loggiami itd.
2.Jeśli chodzi o komunikacje to od bloku pieszo 5-6 minut będzie metro razem z pętlą tramwajową, autobusową i P and R, więc tutaj bomba.
3.Tereny zielone to park Górczewska 15 minut pieszo, ale przede wszystkim fort Blizne (10 minut pieszo). Jeszcze dalej jest Las Bemowski (30-40 minut pieszo) Więc nie ma tragedii, a jak ktoś ma auto to wyjazd na s8 i można szybko wydostać się z Wawy ;)
4.Jeśli chodzi o ceny to faktycznie tutaj diametralnie się zmieniły od tych w jakich my kupowaliśmy początkiem tego roku. Kupiliśmy mieszkanie chyba jako pierwsi (dostaliśmy cynk od koleżanki) za 8,5 tyś za metr (jeszcze udało Nam się targować co finalnie dało 8,4 tyś) Mieszkanie 75 metrów plus 15 metrów taras (jak pisałem od strony drugiego bloku) i 10 metrów loggia (od lazurowej) Teraz wiem, że taniej niż 10 tyś już nie ma mieszkań (jeśli się dzwoni i pyta to stratują od 12 tyś, ale to kwestia rozmowy, mieszkania itd.). Z takich rzeczy to jeszcze miejsce parkingowe 35 tyś i komórki lokatorskie od 3 metrów do 10 metrów (8 tyś za metr). Czynsz będzie oscylował między 9-10 zł za metr. Generalnie jakbym miał teraz kupować to mieszkania za 11-12 tyś to bym się dwa razy zastanowił, ale wtedy to była okazja, zresztą było wtedy około 25 mieszkań z ceną poniżej 9 tyś. Teraz już wszystko poszybowało to góry.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość