Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
aribeth
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, 11:25

Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Postautor: aribeth » 17 maja 2021, 11:26

Dzień dobry, czy ktoś tutaj z forum kupuje też mieszkanie w tej inwestycji? Jakie są opinie o deweloperze?


Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Postautor: Nowy » 17 maja 2021, 13:35

aribeth pisze:Dzień dobry, czy ktoś tutaj z forum kupuje też mieszkanie w tej inwestycji? Jakie są opinie o deweloperze?

To ten sam deweloper Acatom, który zbudowałbjuż sporo bloków w Krakowie i ciągle buduje? W ogóle, to co stawia w Warszawie, jeśli to oni? Pokażesz wizualizacje i dasz znać jakie plusy, jakie minusy i jakie ceny?

aribeth
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, 11:25

Re: Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Postautor: aribeth » 21 maja 2021, 12:08

Tak, to ten sam deweloper. Na jego stronie jest komplet informacji. Buduje po prostu kolejne bloki.

acatom.pl/inwestycja/wawer-go


bobi0107
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 20:38

Re: Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Postautor: bobi0107 » 06 cze 2021, 20:52

Czy ktoś z Państwa zdecydował się na podpisanie umowy rezerwacyjnej w związku z tą inwestycją?
Chciałbym się ponadto podzielić obawami, które zrodziły się we mnie po rozmowie z przedstawicielami dewelopera. Wiążą się one z następującymi kwestiami:
- brakiem wzoru umowy deweloperskiej;
- brakiem prospektu;
- wzbudzającą kontrowersję umową rezerwacyjną - zwłaszcza zapisami dotyczącymi zwrotu opłaty rezerwacyjnej;
- brakiem informacji na temat powodów odstąpienia Green House Development od realizacji tej inwestycji;

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Postautor: sybil » 06 cze 2021, 23:43

bobi0107 pisze:Czy ktoś z Państwa zdecydował się na podpisanie umowy rezerwacyjnej w związku z tą inwestycją?
Chciałbym się ponadto podzielić obawami, które zrodziły się we mnie po rozmowie z przedstawicielami dewelopera. Wiążą się one z następującymi kwestiami:
- brakiem wzoru umowy deweloperskiej;
- brakiem prospektu;
- wzbudzającą kontrowersję umową rezerwacyjną - zwłaszcza zapisami dotyczącymi zwrotu opłaty rezerwacyjnej;
- brakiem informacji na temat powodów odstąpienia Green House Development od realizacji tej inwestycji;

A jakie zapisy w umowie rezerwacyjnej budzą kontrowersje? Ale wydaje się, że zanim podpisze się jakieś zobowiązania w takim przypadku, to jednak dobrze byłoby mieć właśnie wiążący wzór umowy deweloperskiej, prospekt informacyjny dotyczący inwestycji, który jest oficjalnym dokumentem, też by się przydał.

aribeth
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, 11:25

Re: Wawer Go - ul. Przylaszczkowa Warszawa - Deweloper Acatom / opinie na forum

Postautor: aribeth » 03 sie 2021, 21:49

bobi0107 pisze:Czy ktoś z Państwa zdecydował się na podpisanie umowy rezerwacyjnej w związku z tą inwestycją?
Chciałbym się ponadto podzielić obawami, które zrodziły się we mnie po rozmowie z przedstawicielami dewelopera. Wiążą się one z następującymi kwestiami:
- brakiem wzoru umowy deweloperskiej;
- brakiem prospektu;
- wzbudzającą kontrowersję umową rezerwacyjną - zwłaszcza zapisami dotyczącymi zwrotu opłaty rezerwacyjnej;
- brakiem informacji na temat powodów odstąpienia Green House Development od realizacji tej inwestycji;


ja podpisałam rezerwacje i wszystko wydaje mi się OK, wszystkie wątpliwości rozwiał mi mój doradca kredytowy, który wisi na telefonie z deweloperem



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości