Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Vista132
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2021, 12:06

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: Vista132 » 01 cze 2021, 21:15

easy pisze:Byłem tam niedawno. Jeśli tempo prac się utrzyma, to na pewno się odpowiednio wyrobią. Napollo nie zarzuca inwestycji. Tam pracują odpowiedzialni ludzie.

Chyba pomyłka, budowa jeszcze się nie rozpoczęła.


Antoska001
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 12:58

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: Antoska001 » 12 lip 2021, 13:03

Cześć wszystkim. Również rozważam zakup mieszkania w inwestycji Tercet. Okolica dość zielona. W niedalekiej perpektwie czasowej metro, wysokie okna na 2,40 m. Myślę o budynku A z balkonem wychodzącym na obecną łąkę, ale tutaj mam wątpliwość, jak długo ta łąka pozostanie łąką i ewentualnie jak będzie się żyło za kilka lat z widokiem na nowy blok w odległości ok. 50 m. Ktoś coś wie o planach względem tego terenu? Oczywiście z mpzp już się zapoznałam.

Vista132
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2021, 12:06

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: Vista132 » 13 lip 2021, 18:19

Działki są miasta więc jeszcze jakiś czas niczego tam nie będzie, ale za 20 lat to kto wie :P


Bombl
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 16:08

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: Bombl » 11 sie 2021, 16:11

A wiadomo już jak to wygląda cenowo?

agrosantos
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2021, 13:06

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: agrosantos » 16 sie 2021, 12:43

11-13tys./m2 w zależności od wielkości mieszkania.

serserserser
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:14

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: serserserser » 21 sie 2021, 12:15

Jestem w szoku, ale o inwestycji dowiedziałam się więcej z tego forum niż od pani przedstawicielki zajmującej się sprzedażą. Dzięki za wszystkie wcześniejsze komentarze! Czy uważacie, że kupno mieszkania w bloku A i komórki w bloku C (tylko tam zostały) to zły pomysł? Miejsca w mieszkaniu zawsze koniec końców brakuje, a przez to, że komórek w bloku A i B było mało to już się wszystkie wyprzedały... Czy nie uważacie, że sypialnie od strony ul. Balkonowej będą dość ciemne ze względu na północną stronę świata? Czy wam też zdarzyło się, że na spotkaniu pani od razu przekazała, że 2h wcześniej dyrektorka wysłała jej zarządzenie, że każde mieszkanie za 1m2 drożeje o 150zł... Domyślam się, że to chwyt, żeby zrobić nam "obniżkę" bez obniżki, ale nadal...

Vista132
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2021, 12:06

Re: Tercet Napollo Warszawa (Targówek) - opinie o inwestycji

Postautor: Vista132 » 23 sie 2021, 15:47

Lepszy rydz niż nic :)

Sypialnie od balkonowej to północno zachodnia strona. Jakieś światło tam będzie, ale trzeba się liczyć z tym, że to nie południe. To tak naprawdę kwestia gustu. W obecnym bloku ludzie mający okna od zachodu mają od 14-15 pozasłaniane rolety aż do końca dnia :P



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości