[Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku A Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

[Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego

Postautor: Angrrr » 18 maja 2017, 22:40

Czy ktos z Państwa posiada jakiekolwiek informacje na temat tarasów? Z tego co widzialem na planach to tarasy wybiegaja bezpośrednio na dach...
Ciekawi mnie tez czy np. mieszkanie na 9 pietrze z tarasem na dachu będzie faktycznie widokowe. Jeszcze duza czesc budynku A oraz caly budynek B wyrosnie w kierunku południowym...
Co Panstwo myslicie na temat mieszkan z ekspozycja poludniowa wzgledem "widokow"?


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: [Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego Kraków

Postautor: Angrrr » 19 maja 2017, 10:32

Albo z samego dachu...
Generalnie zastanawia mni taras wychodzacy na dach.. wszak na kilkadziesiąt metrów do przodu, mimo, ze w troche nizszej zabudowie, będzie ciągnął sie dach bloku i blok kolejny... Nie wiem na ile to faktycznie atrakcyjna opcja.

wiedzmin
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2017, 22:05

Re: [Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego

Postautor: wiedzmin » 19 maja 2017, 16:06

Fakt przy mieszkaniu na 9 p. jest dach ale i cała wentylacja + ogrodzenie jej takimi żaluzjami na wysokość ok. 180 cm w odległości od balkonu 2 m a od okien 4 m. Widok będzie na dalszą perspektywę ze wgledu na długość dachu nie mówiąc o wspomnianym plotku. Warto zwrócić uwagę na potencjalny hałas od wentylatorów, ale też tło akustyczne od ruchu na DP bo jest spore zwłaszcza wieczorem. Gdyby cena była z 80 tyś mniejsza to może by to zrekompensowalo wady tego mieszkania.


Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: [Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego Kraków

Postautor: Angrrr » 19 maja 2017, 17:03

wiedzmin pisze:Fakt przy mieszkaniu na 9 p. jest dach ale i cała wentylacja + ogrodzenie jej takimi żaluzjami na wysokość ok. 180 cm w odległości od balkonu 2 m a od okien 4 m. Widok będzie na dalszą perspektywę ze wgledu na długość dachu nie mówiąc o wspomnianym plotku. Warto zwrócić uwagę na potencjalny hałas od wentylatorów, ale też tło akustyczne od ruchu na DP bo jest spore zwłaszcza wieczorem. Gdyby cena była z 80 tyś mniejsza to może by to zrekompensowalo wady tego mieszkania.

Hola hola...jaka sciana?! Wiesz w ktorym miejscu?

wiedzmin
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2017, 22:05

Re: [Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego Kraków

Postautor: wiedzmin » 19 maja 2017, 18:23

Zrób rezerwacje i będziesz miał wgląd do projektu wykonawczego lub jak pobierzesz pdf rzutu technicznego to po prawej masz lokalizację mieszkania w budynku i tam widać kuntur tego "ogrodzenia", jest na całej długości tarasu Z wyłączeniem ok. 3 m z obu stron . Ja to mieszkanie sprawdziłem dokladnie, jeżeli mówimy o tym samym mieszkaniu ;)

Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: [Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego Kraków

Postautor: Angrrr » 19 maja 2017, 18:47

Masz na mysli cala ta "kreske"? Toz to jakas masakra:)
A ja naiwnie myslalem że tylko cena jest powodem dla ktorego to mieszkanie jeszcze jest wolne ;)

Obrazek

wiedzmin
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2017, 22:05

Re: [Bud. A] Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem - Osiedle Dobrego Kraków

Postautor: wiedzmin » 19 maja 2017, 18:56

Dokładnie ta krecha. Samo mieszkanie tzn układ jest super.



Wróć do „[Bud. A] (etap I) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości