Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
panszczyznianin
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2021, 22:55

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: panszczyznianin » 05 paź 2021, 23:17

Zaraz obok Przestrzeni banacha i SENTOTU maja powstac kolejne bloki (w zaznaczonym przeze mnie miejscu na zdjeciu). Wiadomo kiedy/kto je wybuduje?

Obrazek


mop
Posty: 89
Rejestracja: 22 mar 2020, 9:35

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: mop » 06 paź 2021, 7:24

Na lewo od sento to też przestrzenie bumy będą

yorgKing
Posty: 26
Rejestracja: 31 mar 2021, 18:47

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: yorgKing » 06 paź 2021, 8:34

Na południe to chyba też Buma, bo w części wschodniej tej działki robią park. Tam generalnie jest MN/MW czyli zabudowa z tego co pamiętam do 13m. Czyli pewnie 3 piętra.


rdiotr
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:33

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: rdiotr » 06 paź 2021, 9:49

Widziałem wizualizacje, powstaną tam 3 bloki, dwa bliżej parku jeden mniej więcej po środku. Wszystkie 5 piętrowe. Wszystko jest w rękach Bumy i bloki są zaprojektowane przez to samo biuro architektoniczne co Sento i Przestrzenie. Nie wiadomo czy wybuduje to Buma bo jak pisałem w wątku o Sento viewtopic.php?f=5&t=7656&start=30 Dom Development chce przejąć zasoby gruntowe Bumy ;)

panszczyznianin
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2021, 22:55

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: panszczyznianin » 06 paź 2021, 14:46

Nie chce nikogo wprowadzić w błąd, ale tych bloków na południe ma być więcej niż 3. Byłem w biurze SENTOTU, i udało mi się zobaczyć plan.

yorgKing
Posty: 26
Rejestracja: 31 mar 2021, 18:47

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: yorgKing » 06 paź 2021, 16:26

Faktycznie czytałem jakąs starą wersję planu i jest normalnie 18m na MN/MW. A budynków pewnie będzie więcej niż 3 ale kiedy powstaną to nikt nie wie. Pewnie sporo zależy od koniunktury. Załączam obrazek ukradziony z innego forum.

Obrazek

rdiotr
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:33

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: rdiotr » 06 paź 2021, 18:09

Myślę że powstaną i to bardzo szybko. Po przebudowie alei, zakończeniu obwodnicy i tramwaju ta okolica tylko zyska. Jeszcze do tego dojdzie nowy pas na Balicach i mamy ciszę i spokój. Dodatkowo nie ścisłe betonowe centrum bez zieleni ale też nie odległe przedmieścia bez zbior-komu. Tak, zachwalam bo sam kupiłem tam mieszkanie z uwagi na to że liczę mocno na nowe inwestycje ;)

Mixstep
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2021, 23:15

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: Mixstep » 07 paź 2021, 13:36

Na tej mapce sa tylko 3 budynki bo to zachodnia czesc dzialki. Zobaczcie na google maps, pozostaje wieksza czesc dzoalki z parkoem gdzie zmieszcza sie jescze 4-5 budynkow. Skad macie info ze maja byc 3 pietra?


irt
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2020, 14:48

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: irt » 07 paź 2021, 19:06

Więcej niż 3. Bloków będzie tutaj od groma.

Wizualizacja znaleziona na stronie jednego z deweloperów:
Obrazek

Cetus
Posty: 9
Rejestracja: 12 wrz 2021, 15:41

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: Cetus » 18 paź 2021, 19:49

Jakie macie opinie co do faktu, że inwestycja znajduje się na ścieżce podejścia do lotniska w Balicach i każdy lądujący samolot od wschodu przelatuje nisko dokładnie nad tymi blokami? Czy to będzie uciążliwe?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości