Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Fredry 6, za którą odpowiada deweloper Budimex Nieruchomości. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Fred
Posty: 31
Rejestracja: 22 gru 2020, 10:39

Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: Fred » 28 kwie 2022, 10:22

Hej, kiedy ruszają odbiory mieszkań od dewelopera w drugim etapie osiedla Fredry 6 w Krakowie budowanym przez dewelopera Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). A może to już ruszyło i ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak z jakością budowy bloków powstających w ramach osiedla?


BMX
Posty: 175
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: BMX » 16 maja 2022, 13:37

Też się podłączam do pytania o to, jak odbiory idą na inwestycji przy Fredry w Krakowie. Jak z jakością wybudowanych mieszkań, nie jest gorzej niż na poprzednich etapach, które jeszcze były pod skrzydłami Budimexu Nieruchomości budowane? Usterki sprawnie usuwają w odbieranych mieszkaniach?

BeataS.
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2021, 13:38

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: BeataS. » 18 maja 2022, 15:47

Dzień dobry, odbiory właśnie startują, w tym tygodniu były pierwsze telefony z terminami na przyszły tydzień, zgodnie z planem , zaczynają mniej więcej tak jak bloki były wykańczane czyli od bloku E (ostatni wzdłuż Fredry), w najbliższym czasie pewnie będzie cos wiadomo odnośnie jakości...ja nie mam jeszcze wyznaczonego terminu (blok J), ale spodziewam się gdzieś z początkiem czerwca.


BeataS.
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2021, 13:38

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: BeataS. » 18 maja 2022, 15:50

Od zewnątrz bloki bardzo ładnie wykończone, teren elegancko zagospodarowany, alejki, altanka/pergola, sporo ciekawej zieleni zasadzone....zobaczymy jak będzie wewnątrz...

novy uz
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:16

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: novy uz » 20 maja 2022, 10:15

Odbiory ruszyły - potwierdzam, jak to z BX- bywa kombinują nie chcą przekazywać mieszkania, nawet z 2-3 banalnymi usterkami,
u Nas było kilka poważniejszych tematów- ale u sasiadów z na przeciwka , /pierdoły/

BMX
Posty: 175
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: BMX » 20 maja 2022, 11:50

novy uz pisze:Odbiory ruszyły - potwierdzam, jak to z BX- bywa kombinują nie chcą przekazywać mieszkania, nawet z 2-3 banalnymi usterkami,
u Nas było kilka poważniejszych tematów- ale u sasiadów z na przeciwka , /pierdoły/

Nie chcą przekazywać mieszkania z banalnymi usterkami, w sensie, że albo ich nie wpisujemy do protokołu i odbiera się mieszkanie, albo mają czas na poprawki, ale klient nie ma mieszkania?

A jakie poważniejsze tematy wyszły? Pytam, bo być może inni też powinni zwrócić na tą większą uwagę? Kąty proste są? Wylewki równe i bez pęknięć? Sufity się nie pouginały?

No i jak z odbiorem, sami sprawdzacie, bierzecie kogoś kto będzie wykańczał mieszkanie, czy firmę od odbiorów mieszkań - jak ta?

Sandra1990
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2022, 11:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: Sandra1990 » 28 maja 2022, 11:47

Ja odbieram w poniedziałek z pomocą firmy wykańczającej moje mieszkanie.
Dajcie proszę znać jakiego typu usterek można się spodziewać.

iti
Posty: 1133
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: iti » 30 maja 2022, 10:47

Sandra1990 pisze:Ja odbieram w poniedziałek z pomocą firmy wykańczającej moje mieszkanie.
Dajcie proszę znać jakiego typu usterek można się spodziewać.

Jeśli chodzi o to, na co warto zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania od tego dewelopera, to z tego co pamiętam, dobrze obejrzeć czy nie ma jakiś rys na oknach, czy zachowane są kąty pomiędzy ścianami oraz czy sufity na pewno są proste.


Sandra1990
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2022, 11:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: Sandra1990 » 01 cze 2022, 0:25

Dzięki, ja zgłosiłam pęknięcia na ścianach, obdarte drzwi wejściowe i porysowane drzwi w piwnicy, zarysowaną barierkę na balkonie i obdarcie na grzejniku.

Fred
Posty: 31
Rejestracja: 22 gru 2020, 10:39

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w II etapie osiedla Fredry 6 od Spravia

Postautor: Fred » 10 lis 2022, 16:04

Sandra1990 pisze:Dzięki, ja zgłosiłam pęknięcia na ścianach, obdarte drzwi wejściowe i porysowane drzwi w piwnicy, zarysowaną barierkę na balkonie i obdarcie na grzejniku.

A tak z perspektywy czasu, to jak Sprawia poradziła sobie z usuwaniem usterek? Sprawnie to poszło, wszystko ładnie zrobili, czy marudzili i trzeba było na nich długo czekać?



Wróć do „Fredry 6 Kraków od Budimex Nieruchomości - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości