Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
paulina8
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2017, 22:03

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: paulina8 » 04 sie 2017, 22:05

Dobry wieczór :)

Osobiście zastanawiam się nad wyborem mieszkania w tej inwestycji, czy ktoś z Was zdecydował się może na mieszkanie z ogródkiem?
Jakieś opinie - czy warto ?

Mam 25 lat, więc po sąsiedzku pasuję jak widzę
:D


ARMi
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2017, 17:57

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: ARMi » 09 sie 2017, 18:20

Cześć,
my kupiliśmy mieszkanie w budynku A we wrześniu 2016 z terminem odbioru 30.09.2017 roku.
Paulina 8 ..kupiliśmy mieszkanie z ogródkiem...czy warto to się dopiero okaże jak zaczniemy mieszkać. Dzisiaj właśnie dostaliśmy info, że to niestety będzie później niż cały czas nam mówiono :x

MagdaMak.
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2017, 11:47

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: MagdaMak. » 10 sie 2017, 12:56

Hej,
Ja również kupiłam mieszkanie w budynku B (Magda 28 :)). Termin odbioru w umowie miałam wyznaczony na 30 września. Jednak niestety dostałam wczoraj pismo na @ z informacją o przesunięciu odbiorów na koniec roku... Mam tylko nadzieję, że nie będzie już większych opóźnień :/

Pozdrawiam przyszłych sąsiadów z budynku B i pozostałych bloków :)


emimar
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2017, 21:28

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: emimar » 21 sie 2017, 21:48

Cześć wszystkim
my również nie zawyżamy średniej wieku - 26 i 27 lat :D
też dostaliśmy informację o opóźnieniu odbioru przewidywanym na ten moment na końcówkę roku, pytanie czy możemy coś z tym zrobić ?
Sąsiedzi z budynku B :)

AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: AnnAGA » 22 sie 2017, 8:44

Witam kolejnych sąsiadów :)
mam fajne wrażenie że budynek B ma potencjał na zgranie ;) skoro teraz mamy taką aktywność to aż strach pomyśleć co będzie na miejscu ;)

ps. martwię się że poprzesuwali Wam terminy odbioru, bo choć mnie osobiście ta sytuacja nie dotyczy ( z góry mam założony termin na koniec roku) to obawiam się kolejnych problemów....

ps2. czy macie już zaplanowane wykończenie wnętrz? jakieś inspiracje? konkretny styl? :)

andrzejewska
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:28

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: andrzejewska » 10 wrz 2017, 18:33

Witam wszystkich, rzeczywiście tu widzę bardzo aktywnie jest więc też postanowiłam się zarejestrować, też mamy termin na koniec roku.
Odnośnie planowania wykończenie wnętrz jestem właśnie na tym etapie.

Aneczka_
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2017, 14:14

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: Aneczka_ » 19 wrz 2017, 14:18

Cześć sąsiedzi!

Zgłasza się sąsiadka z III etapu z budynku F2.

Mam nadzieję, że teren wewnątrz osiedla i wokoło też będzie jakoś sensownie zagospodarowany. Na razie krajobraz księżycowy, błoto, brak drogi. Mam nadzieję, że za rok będzie już lepiej i nie trzeba będzie chodzić w gumowcach;)

nan
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2017, 22:49

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: nan » 09 paź 2017, 23:19

hq_ pisze:My mamy termin odbioru 30 września w 2 etapie ale kupiliśmy mieszkanie jak tylko ruszyła sprzedaż ponad rok temu.
Wykańczamy też sami.
Najgorsze jest to że powiedziano nam że klucze odbierzemy 1 września, a teraz próbuje się od Atalu cokolwiek dowiedzieć i nic nie chcą mi powiedzieć, czy będzie opóźnienie, czy będzie na czas... nic..

Czy myślicie , że termin grudniowy jest realny boję się , że nie.


E.SZ.
Posty: 28
Rejestracja: 04 sie 2017, 15:32

Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: E.SZ. » 10 paź 2017, 9:42

Cześć.

Udało mi się uzyskać nieoficjalną informację która może was ucieszyć.

Od przyszłego tygodnia mają ruszyć prace związane z wykonaniem przyłącz, wykonawca już skompletował prawie wszystkie materiały.

Moim zdaniem może to potrwać maksymalnie 2-3 tygodnie jeśli nie będzie przerw w pracach. Potem będzie trzeba utwardzić grunt i chociaż wykonać utwardzoną drogę, aby rozpocząć procedury przekazania do eksploatacji. W takim wypadku do połowy grudnia , o ile nie będzie żadnych problemów z przekazaniem , sprawa powinna być wyjaśniona.

Potem zależy to wszytko od ilości mieszkań, które mają być przekazane do tego 30 grudnia. Dwa tygodnie w tym okres świąteczny to trochę mało zakładając że deweloper będzie w stanie wydać dziennie około 2-5 mieszkań.

To co napisałem to oczywiście moje zdanie, które nie musi zgadzać się z rzeczywistością.

AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Nowy Targówek Warszawa - poznajmy się na forum

Postautor: AnnAGA » 10 paź 2017, 10:12

ja w sobotę zajechałam, choć wjazd przez błoto, był ograniczony i zobaczyłam jakąs Panią ....myjącą okna w budynku B...no bardzo mnie to zaskoczyło...



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości