Inwestycja ul. Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
lmarcjan
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 14:39

Inwestycja ul. Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: lmarcjan » 11 sie 2017, 14:42

Hej, przejeżdżam codziennie ulicą Okulickiego i tam rozpoczęte są dwie budowy. Jestem zainteresowana tamtą lokalizacją i czy może wiecie co się buduje w tamtym rejonie bo z autobusu to niewiele można się doczytać z tablic?


slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: slawek » 11 sie 2017, 20:18

W którym dokładnie miejscu? Na rogu Okulickiego i Fatimskiej :?:

lmarcjan
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 14:39

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: lmarcjan » 12 sie 2017, 12:43

Tak, prawie na rogu Okulickiego i Fatimskiej na przeciwko takiego domku z czerwonym dachem jest jedna budowa,stoją tam dzwigi. Za tym domkiem po stronie domków jednorodzinnych też się coś buduje. Z ulicy widać zwały ziemi i jak jadę to widać robotników w dole. Wygląda na to że jakiś budynek. Miałam nadzieję , że coś znajdę w necie ale na razie info brak. Okolica fajna może więc coś fajnego tam budują, no chyba, że kolejny sklep.


slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: slawek » 12 sie 2017, 14:27

Czyżby chodziło o inwestycję Okulickiego-Fatimska Kraków - HSD Inwestycje, która powstaje właśnie chyba mniej więcej w tej lokalizacji :?: Tak mi wychodzi z opisu, ale jeśli nie jesteś pewien, to może sprawdź spojrzeć na tablicę informacyjną, to powinno rozwiać wątpliwości. A jeśli przechodzisz niedaleko, to może zrób jakieś zdjęcia i podziel się na forum, bo też mnie ciekawi, jak idzie tam budowa :)

lmarcjan
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 14:39

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: lmarcjan » 16 sie 2017, 14:00

No i donosze co się dowiedziałam. W poniedziałek miałąm trochę czasu i podeszłam podeszłam na budowę . Okazuje się , że budowa mieści się przy ul. Królowej Marysieńki i rzeczywiście w internecie nie ma na ten temat żadnych informacji. Od kierownika dowiedziałam się , że będą to dwa małe bloczki po 12 mieszkań, garaże podziemne i takie tam inne .... Jak będzie coś więcej wiadomo to na pewno podzielę się informacjami. Jeśli chodzi o inwestycję HSb to dopiero za 3 lata a ja szukam teraz ze względu na rodziców

lmarcjan
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 14:39

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: lmarcjan » 16 sie 2017, 14:02

Zdjęć robić nie będę bo podobno bez zgody nie można umieszczać w sieci. Ponoć we wrześniu będzie ruszała reklama inwestycji to wtedy legalnie coś podeślę.

slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: slawek » 16 sie 2017, 23:06

Zdaje się, że mamy jeszcze prawo do robienia zdjęć, zwłaszcza w celach informacyjno krytycznych ;) I zawsze możesz fotografować niebo, a że kawałek budowy się też na to załapie :) No i jest jeszcze tablica informacyjna przy budowie, jak sama nazwa wskazuje, służy ona publicznemu ogłoszeniu tego, co i kto buduje ;)

lmarcjan
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 14:39

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: lmarcjan » 17 sie 2017, 11:35

Faktycznie o tablicy informacyjnej zapomniałam- nie pomyślałam żeby zrobić jej zdjęcie. Oczywiście foty budowy ( kilka) sobie zrobiłam ale nie wiem jak się tutaj załącza.


lmarcjan
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, 14:39

Re: Inwestycja Marysieńki Kraków - Task-Invest (ul. Okulickiego) - opinie i forum

Postautor: lmarcjan » 06 wrz 2017, 12:14

No i dzisiaj dojrzałam reklamę ble , ble ble ale najważniejsze www.marysienki.pl .

m3i5
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2017, 19:10

Budowa Mistrzejowicka / Okulickiego w Krakowie obok Szpitala Rydygiera

Postautor: m3i5 » 25 paź 2017, 19:24

Dzień dobry,

Jadąc od ul. Mistrzejowickiej w stronę szpitala Rydygiera widzę, że tuż przy skrzyżowaniu ulic Mistrzejowickiej z Okulickiego coś się buduje. Wygląda na niewielki blok. Ktoś wie co to jest?

z góry dziękuje za info.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 44 gości