Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
ginger33
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:16

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: ginger33 » 09 sie 2017, 17:25

jeśli tak to super. dzięki Katarina za wizje lokalną ;)


rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: rafiozo » 09 sie 2017, 18:09

Hej, tutaj zdjęcia z dzisiaj tj. 9 sierpnia - zrobione od strony bramy głównej:

Obrazek

Obrazek

Moim zdaniem postęp jest i to spory względem zdjęć z 25 czerwca:

Obrazek

Przepraszam za ta późną odpowiedź (mimo mojej deklaracji), ale miałem ostatnio ogromny młyn :)

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: Gosc123 » 09 sie 2017, 21:54

przed chwilą byłem i potwierdzam, że prace idą do przodu, ale skoncentrowano się na ścianie od strony inwestycji GL. Niestety przy okazji wychodzi już jak bardzo "zoptymalizowane" są wszystkie inwestycje w okolicy. Odległość pomiędzy Dąbska Street a Apartamenty Lema będzie niewielka. Mnie osobiście najbardziej niepokoi odległość pomiędzy etapami 1 i 2 a 3 i 4. Przy wysokości 6 i 1/2 pięter (apartamenty będą cofnięte) odległość 24 m to mało i będzie poczucie ciasnoty. Coś za coś. c'est la vie ;)


rafiozo
Posty: 72
Rejestracja: 02 kwie 2017, 0:25

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: rafiozo » 23 sie 2017, 21:45

Deweloper zaktualizował dziennik budowy na swojej stronie z dnia 3 sierpnia.

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: Gosc123 » 17 wrz 2017, 12:48

Prace poszły znacznie do przodu, co cieszy. Widać już dokładnie, gdzie będą mieszkania a nawet bramy do parkingu. Wygląda jakby poziom parteru był dośc wysoki. Czyżby poziom gruntu został podniesiony i będzie na równi z niezbudowaną jeszcze ulicą?

Obrazek

Niestety z perspektywy Areny widać, jak blisko bloki będą ulicy Lema. Nie wydaje Wam się, że mieszkania na wprost Lema (de facto połowa inwestycji) nie będą zbyt głośne...?

Chociaż wiadomo, że foki z Areny skracają perspektywę.

Obrazek

neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: neo » 11 paź 2017, 9:48

Szybko rośnie to osiedle, jak byłem tam całkiem niedawno, to o wiele mniej tego stało, ale wiadomo, że jak już tylko prace wyjdą z poziomu podziemnego, to później już idzie o wiele sprawniej :) Dzięki za zdjęcia!

brajent
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2018, 13:02

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: brajent » 06 sty 2018, 13:31

Roboty idą pełną parą.

Obrazek

Obrazek

palbertk
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2018, 22:03

Re: Budowa osiedla Dąbska Street w Krakowie od Dasta Invest: zdjęcia opinie forum

Postautor: palbertk » 12 sie 2018, 22:07

ida z ta budowa jeszcze miesiac temu byl tylko parter teraz 2 pietro .....moje >>>> prawie skonczone :D :D :D :D :D



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości