Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
czang
Posty: 543
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum

Postautor: czang » 24 kwie 2026, 10:27

kot_feliks pisze:No fakt, tramwaje średnio częściej niż co 2 minuty, którymi dojedziesz w prawie w każdy rejon miasta, a do centrum w <10 minut, to faktycznie taka średnia komunikacja. Powinien być tramwaj co pół minuty, a najlepiej jeszcze na dachu bloku, a nie 300m od niego... :)

A tak z ciekawości, to z okolicy, w której ma się budować ten blok, czyli jeszcze za inwestycją Dąbska Pools Dasty, ile się idzie na najbliższy przystanek tramwajowy, takim spokojnym krokiem? Bo ja mam wrażenie, że to jest jednak kawałek, do przejścia, ale jednak. A mieć taką linię tramwajową blisko, to faktycznie świetna sprawa, strach że się samochód zastoi w garażu.

Z osieli w tej okolicy, które moim zdaniem po tej stronie Lema są najlepsze, to mLokum moim zdaniem, blisko właśnie do tramwaju, ta zabudowa nie za intensywna, bloki ładne, usługi.


tonyxxl
Posty: 457
Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:02

Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum

Postautor: tonyxxl » 24 kwie 2026, 12:04

@kot_feliks
Cieszę się twoim szczęściem. JAk mówisz, że jest super, bo masz tramwaj co 2 minuty kilkaset metrów dalej a Tauron Arena wogóle nie wpływa i jest niezauważalna to ja ci nawet wierze.

kot_feliks
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2016, 11:43

Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum

Postautor: kot_feliks » 02 maja 2026, 14:33

NIe no, wiadomo, KMK na Mogilskiej jest skrajnie do d.. i jest to jeden z najgorzej skomunikowanych obszarów miasta, a przy Arenie nie da się mieszkać, bo co chwilę ktoś "chodzi z fajeczkami chodnikiem". :lol: :lol: :lol:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości