Dzień dobry,
interesuje mnie inwestycja Weduta Krakowa na Górce narodowej. Co myślicie na temat tej inwestycji?
Z tego co wiem to mieszkania z I etapu są już oddawane do użytkowania - może ktoś tutaj jest jednym z nabywców i wypowie się na temat jakości budynku przy odbiorze?
Kolejna kwestia to sam deweloper Architecture Vento, nie należy do popularnych, w internecie nie ma za wiele opinii na jego temat. Orientuje się może ktoś czy jest to rzetelny i jakościowy deweloper? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Weduta Krakowa od Architecture Vento - opinie na forum (małe mieszkanka aprthotelowe do 54m2)
-
Natalia1004
- Posty: 1
- Rejestracja: 21 gru 2025, 22:04
Re: Weduta Krakowa - inwestycja od Architecture Vento
Natalia1004 pisze:interesuje mnie inwestycja Weduta Krakowa na Górce narodowej. Co myślicie na temat tej inwestycji?
Jest już na forum wątek inwestycji Weduta w Krakowie, może coś tam przydatnego znajdziesz.
Re: Weduta Krakowa od Architecture Vento - opinie na forum (małe mieszkanka aprthotelowe do 54m2)
planowaliśmy kupić nieruchomość w tej inwestycji, ale w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy, ponieważ ich umowa zawierała nietypową klauzulę. Zgodnie z nią deweloper będzie przechowywał pełnomocnictwo przez kolejne 10 lat, nawet po zakupie. A jeśli sprzedasz nieruchomość, musisz zachować to pełnomocnictwo dla nowego nabywcy, w przeciwnym razie zapłacisz karę w wysokości 20 000 zł, co jest dziwne.
-
Karolina Krakowska
- Posty: 1
- Rejestracja: 28 maja 2026, 18:21
Re: Weduta Krakowa od Architecture Vento - opinie na forum (małe mieszkanka aprthotelowe do 54m2)
Kasia574 pisze:planowaliśmy kupić nieruchomość w tej inwestycji, ale w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy, ponieważ ich umowa zawierała nietypową klauzulę. Zgodnie z nią deweloper będzie przechowywał pełnomocnictwo przez kolejne 10 lat, nawet po zakupie. A jeśli sprzedasz nieruchomość, musisz zachować to pełnomocnictwo dla nowego nabywcy, w przeciwnym razie zapłacisz karę w wysokości 20 000 zł, co jest dziwne.
Witaj! Też jesteśmy zainteresowani mieszkaniem w tej inwestycji, ale jeszcze nie doszliśmy do etapu umowy. Faktycznie, zapis wydaje się dziwny... próbowaliście negocjować zapis lub go usunąć? Co na to deweloper? Widzieliście takie zapisy u innych deweloperów? My jesteśmy na początku drogi, więc nie mamy porównania. Będę wdzięczna za odpowiedź!
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości