The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Mar G
Posty: 3870
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: Mar G » 09 sty 2026, 11:44

luc pisze:Ale w Krakowie, to i tak się wszystko sprzeda gładko. Ciekawe, ile osób kupiło, nawet się temu dokładniej nie przyglądają?

Obrazek

A może mają faktycznie te garaże zniknąć? Tylko gdyby sobie ktoś zadawał trud czyszczenia tego terenu, to pewnie nie po to, że zrobić tam park? Raczej obstawiałbym kolejny blok.

Jak się Wam podoba?


zwłaszcza w sytuacji zakazu ogrodzeń - bywalcy grillów pod garażami zyskają więc nowe przestrzenie do aktywności w EkoParku : ))


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: luc » 11 sty 2026, 22:21

Już sam dym z takiego grilla może być uciążliwy, jak się chce otworzyć okno wieczorem. I tam chyba też całkiem blisko są ogródki działkowe, nie wiem czy na nich legalnie można grillować, wydaje mi się, że tak, a daleko nie ma stamtąd. Ale każdy kupuje co się mu podoba. Pewnie i będą mieszkania tam, które będą miały dobry widok, ale mnie jakoś ta okolica nie przekonuje. O ile Osiedle Podwawelskie całkiem fajne jest, to jednak ta działka, pomiędzy Konopnickiej, taką pustą, trochę zaniedbaną przestrzenią, tymi garażami... no nie przemawia do mnie to miejsce zupełnie.

Mar G
Posty: 3870
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: Mar G » 03 lut 2026, 16:55

..com/share/v/1EU8RCoZS8


Mar G
Posty: 3870
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: Mar G » 05 lut 2026, 9:27

te garaże faktycznie dodają uroku inwestycji

gazetakrakowska.pl/wielki-blok-doklejony-do-osiedla-podwawelskiego-w-krakowie-bliski-ukonczenia-kosciolek-przy-nim-wyglada-jak-kiosk/ar/c1p2-28699741

mareczek3333
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2025, 22:11

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: mareczek3333 » 05 lut 2026, 11:58

Z ciekawości - co miasto (mieszkańcy) otrzymali od dewelopera w zamian za korzystne zmiany i możliwość sprzedawania mieszkań zamiast lokali usługowych/hotelu, bo na takiej działce był budynek budowany :?:

Mar G
Posty: 3870
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: Mar G » 05 lut 2026, 13:54

mareczek3333 pisze:Z ciekawości - co miasto (mieszkańcy) otrzymali od dewelopera w zamian za korzystne zmiany i możliwość sprzedawania mieszkań zamiast lokali usługowych/hotelu, bo na takiej działce był budynek budowany :?:


Przebudowane 50 mb ul.Barskiej.

Bądźmy szczerzy - nie o korzyści dla ogółu mieszkańców chodzi w takich dealach - tylko dla kilku mieszkańców decyzyjnych .
Tak było , jest i pewnie jeszcze jakiś czas będzie .
Procesy sądowe urzędników UMK nie biorą się z niczego .

Pierwszy z brzegu

lovekrakow.pl/jan-t-apeluje-chodzi-o-dom-w-kryspinowie-i-cenny-zegarek

mareczek3333
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2025, 22:11

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: mareczek3333 » 05 lut 2026, 14:48

Mar G pisze:
mareczek3333 pisze:Z ciekawości - co miasto (mieszkańcy) otrzymali od dewelopera w zamian za korzystne zmiany i możliwość sprzedawania mieszkań zamiast lokali usługowych/hotelu, bo na takiej działce był budynek budowany :?:


Przebudowane 50 mb ul.Barskiej.

Bądźmy szczerzy - nie o korzyści dla ogółu mieszkańców chodzi w takich dealach - tylko dla kilku mieszkańców decyzyjnych .
Tak było , jest i pewnie jeszcze jakiś czas będzie .
Procesy sądowe urzędników UMK nie biorą się z niczego .

Pierwszy z brzegu

lovekrakow.pl/jan-t-apeluje-chodzi-o-dom-w-kryspinowie-i-cenny-zegarek

Miasto dało korzyść deweloperuchowi w wysokości kilkunastu mln złotych w zamian za przebudowę dróżki o wartości zapewne nie przekraczającej miliona?
:lol:

Mar G
Posty: 3870
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: Mar G » 05 lut 2026, 18:15

mareczek3333 pisze:
Mar G pisze:
mareczek3333 pisze:Z ciekawości - co miasto (mieszkańcy) otrzymali od dewelopera w zamian za korzystne zmiany i możliwość sprzedawania mieszkań zamiast lokali usługowych/hotelu, bo na takiej działce był budynek budowany :?:


Przebudowane 50 mb ul.Barskiej.

Bądźmy szczerzy - nie o korzyści dla ogółu mieszkańców chodzi w takich dealach - tylko dla kilku mieszkańców decyzyjnych .
Tak było , jest i pewnie jeszcze jakiś czas będzie .
Procesy sądowe urzędników UMK nie biorą się z niczego .

Pierwszy z brzegu

lovekrakow.pl/jan-t-apeluje-chodzi-o-dom-w-kryspinowie-i-cenny-zegarek

Miasto dało korzyść deweloperuchowi w wysokości kilkunastu mln złotych w zamian za przebudowę dróżki o wartości zapewne nie przekraczającej miliona?
:lol:


a w tym przypadku - pieczątka pojawia się w Wigilijny wieczór ... cicho sza.... po cichutku .... walizeczka pod choinką ...

lovekrakow.pl/apartamentowiec-na-debnikach-malopolska-konserwator-zablokowala-inwestycje


ragar
Posty: 532
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: ragar » 21 kwie 2026, 13:50

To jeszcze kilka nowszych zdjęć z niedawnego spaceru w tej okolicy.

Obrazek

Tym razem ten kościółek od tyłu, jakoś strasznie go zdominowała ta nowa zabudowa postawiona przez dewelopera Ekopark obok.

Obrazek

Czekam na jakieś osiedle, gdzie taki kościółek, a może większy jeszcze znajdzie się wewnątrz dziedzińca wielkiego bloku ; )

ragar
Posty: 532
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: ragar » 21 kwie 2026, 14:09

Te tarasy na ostatnich piętrach, to chyba niezłe całkiem są, choć szkoda, że jest ich tak mało.

Obrazek

I chętnie bym zobaczył, jaki jest z nich widok, bo pewnie nie ze wszystkich widać Wawel.

Obrazek

Budynek wygląda na skończony, prowadzone są przy nim natomiast jakieś prace przy zagospodarowaniu terenu wokół.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 81 gości