Inwestycja Sloneczne Ogrody Wieliczka / Kraków od Techniq - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Arylek

Inwestycja Sloneczne Ogrody Wieliczka / Kraków od Techniq - opinie na forum

Postautor: Arylek » 22 maja 2020, 18:57

Hej,

Czy ktos interesowal sie ta inwestycja - techniq.pl/sloneczne-ogrody ? Wydaje sie dosyc blisko Krakowa, dosc zielono (przynajmniej narazie) i zaciekawila mnie jednak nie moge niz znalezc w internecie ani tu na forum co mnie zaskoczylo bo zazwyczaj cokolwiek o kazdej inwestycji jest napisane ;)

Pau

Re: Inwestycja Sloneczne Ogrody Wieliczka / Kraków od Techniq - opinie na forum

Postautor: Pau » 01 cze 2020, 6:41

Hej,

Fajnie, że tu stworzyłeś osobny wątek. Ja, tak jak pisałam w poprzednim, nie widzę tam nic niepokojącego (a już serio byliśmy z mężem chyba wszędzie w okolicy ;) ). Podoba mi się zieleń i, z tego co wiem, raczej w najbliższych latach nic w bezpośrednim sąsiedztwie nie powstanie - tereny po kopalniane.

Budują szybko. Osiedle będzie spore, co dla mnie osobiście jest plusem (połączenie segmentu z ogródkiem z osiedlowym charakterem miejsca). Wygląd osiedla i jego podwyższenie też jest ciekawe.

Zastanawiam mnie tylko droga dojazdowa. Podobno burmistrz Wieliczki nie chce się zgodzić na jej wykonanie, deweloper chyba też nie. A myślę, że to potrzebne będzie przy takiej ilości nowych mieszkańców.

Z chęcią poczytam o Twoich i innych osób spostrzeżeniach.

Pozdrawiam

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”