Budowa Sądeczanki / drogi z Nowego Sącza do Brzeska i autostrady A4 do Krakowa - informacje i opinie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
lwowski
Posty: 10
Rejestracja: 15 wrz 2017, 11:45

Budowa Sądeczanki / drogi z Nowego Sącza do Brzeska i autostrady A4 do Krakowa - informacje i opinie

Postautor: lwowski » 17 cze 2020, 13:21

Ostatnio słyszałem, że są dodatkowe pieniądze na budowę Sądeczanki, czyli drogi z Brzeska do Nowego Sącza, dokładnie to dołożono na to zadanie 1,7 mld złotych z dotychczasowych 1,483 mld złotych. Tylko ciekawe, czy to obietnica przedwyborcza, czy naprawdę zabiorą się wreszcie za budowę drogi na Sądecczyznę. Dzięki niej znacznie szybciej i bezpieczniej byłoby dojechać z Sącza do Autostrady A4 i dalej, do Krakowa, Katowic, Rzeszowa i w inne miejsca kraju. Pomogłoby to na pewno tamtejszemu rynkowi pracy, ale też pozwoliło przyjeżdżać turystom chcącym odwiedzić ten piękny region. To byłaby także droga do Krynicy, Piwnicznej i innych miejscowości uzdrowiskowych zlokalizowanych w tej części Polski. Ktoś może słyszał o tym, jakie są najnowsze plany odnośnie budowy tego połączenia drogowego?


darek
Posty: 7
Rejestracja: 16 wrz 2016, 13:23

Re: Budowa Sądeczanki / drogi z Nowego Sącza do Brzeska i autostrady A4 do Krakowa - informacje i opinie

Postautor: darek » 06 lip 2020, 14:47

No tylko ciekawe jakim szlakiem nową drogę z Krakowa do Nowego Sącza wytyczą, bo część gmin, przez które ma przebiegać, właśnie protestuje. Ciekawe co by było, gdyby nie zrobić w tych gminach zjazdów, już widzę, jakby się ludzie cieszyli, gdyby nie mogli dojechać normalną drogą do Krakowa.Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości