Tramwaj na Złocień / budowa linii tramwajowej w kierunku węzła na S7 (do ul. Wrobela) - opinie i informacje

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
slawek
Posty: 419
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Tramwaj na Złocień / budowa linii tramwajowej w kierunku węzła na S7 (do ul. Wrobela) - opinie i informacje

Postautor: slawek » 17 cze 2020, 13:34

Dużo wskazuje na to, że zostanie przedłużona linia tramwajowa prowadząca obecnie do Małego Płaszowa, w nowej wersji miałaby umożliwiać dojazd do osiedli zbudowanych na Złocieniu, właściwie do węzła z drogą S7, czyli czwartą obwodnicą Krakowa. Tam chyba rezerwa pod budowę linii tramwajowej była cały czas zostawiona, więc nic dziwnego, że się za to zabierają. A w okolicach węzła z S7 bardzo dużo się ciągle buduje. Mieszkania są tam jak na razie tanie, ciekawe czy ewentualne podciągnięcie pod nie tramwaju, coś zmieni, jeżeli chodzi o ceny metra kwadratowego w tej okolicy. Jak myślicie, jakie są Wasze opinie o tej inwestycji, dobra decyzja miasta, czy lepiej realizować linie tramwajowe w miejscach, w których były planowane znacznie wcześniej?


aro_kr
Posty: 29
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Re: Tramwaj na Złocień / budowa linii tramwajowej w kierunku węzła na S7 (do ul. Wrobela) - opinie i informacje

Postautor: aro_kr » 21 cze 2020, 21:49

Na Christo Botewa sporo ziemi leżącej odłogiem, więc pewno jak pójdzie linia tramwajowa to powstanie sporo inwestycji wzdłuż tej ulicy.Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości