Stacja Wola Warszawa od Echo Investment (ul. Ordona) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Stacja Wola Warszawa od Echo Investment (ul. Ordona) - opinie na forum

Postautor: dex » 10 lis 2020, 12:55

Interesująca inwestycja w Warszawie - Stacja Wola, buduje ja deweloper Echo Investment, a więc firma całkiem znana z realizacji osiedli mieszkaniowych w całej Polsce, a nie tylko w stolicy. Co myślicie o tym projekcie mieszkaniowym, moim zdaniem sporą zaletą jest tu niewielka odległość od Stacji Wola oraz dworca Warszawa Zachodnia. Przemieszczanie się pociągiem po stolicy to całkiem niezła opcja, do centrum można sprawnie dojechać, zwykle nie stoi się w korkach, choć też trzeba przyznać, że te mieszkania, to jednak kawałek od tego pociągu powstają. No ale jest też sporo linii autobusowych w okolicy i może to jakoś załatwia sprawę częściowo.

Natomiast bardzo podoba mi się architektura, osiedle Stacja Wola prezentuje się pod tym względem niezwykle ciekawie na tle tego, co obecnie buduje się w Warszawie. Na plus także to, że jest sporo większych mieszkań, nawet 4-pokojowych w cenach poniżej 10 000 zł/m2, więc oferta wydaje się być niezła, jak uważacie, podzielicie się własnymi opiniami i przemyśleniami na forum?


alex
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:10

Re: Stacja Wola Warszawa od Echo Investment (ul. Ordona) - opinie na forum

Postautor: alex » 22 gru 2020, 10:11

Nie wiem jak będzie z tym budynkiem, choć projekt mi się całkiem podoba, ale ten deweloper często stawia całkiem udane inwestycje. Ma ktoś może jakieś zdjęcia z budowy, na których byłoby widać, jak to wygląda aktualnie, jak idzie im stawianie bloku?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości