Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: Nowy » 31 sie 2015, 1:07

Tym razem znów o nowych mieszkaniach na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Ostatnio pojawił się tu wątek związany z inwestycją mieszkaniową Reduta Balbud, a tym razem zajmiemy się prowadzoną po sąsiedzku przez dewelopera Gama-M budową kompleksu budynków mieszkaniowych Prądnik Park. W ramach tego projektu podzielonego na dwa etapy ma powstać kilkaset mieszkań o zróżnicowanym metrażu, jedna co ciekawe, nie zostały tam przewidziane kawalerki, a najmniejsze mieszkania zaczynają się od dwóch pokojów, a więc to inwestycja dla tych, którzy potrzebują odrobinę więcej miejsca, i co za tym idzie, mają odrobinę głębsze portfele (lub wyższą zdolność kredytową), choć co warto podkreślić, deweloper reklamuje je jako tanie nowe mieszkania, których ceny zaczynają się od 5 500 zł/m2 i faktycznie nie jest to zła cena, z tym, że trzeba nabyć minimum dwa pokoje.

Obrazek

Istotną informacją jest to, że pod budynkami znajdą się dwa poziomy garaży podziemnych, czyli że na każde mieszkania przypada co najmniej jedno miejsce parkingowe, co trzeba sobie powiedzieć, nie jest niestety powszechnie stosowanym w Krakowie rozwiązaniem. Tym bardziej, że w tej lokalizacji samochód może jednak być przydatny, bowiem komunikacja publiczna jest tam niezbyt rozwinięta, co jednak może zmienić się w najbliższych latach, wraz z intensywnym rozwojem zabudowy mieszkaniowej w tej okolicy.

Obrazek

Co więcej, deweloper Gama-M zapewnia również, że każde mieszkanie wyposażone zostanie w balkon, co jednak znacznie podnosi komfort mieszkania, pomimo tego, że cały czas można spotkać nowo powstające nieruchomości mieszkalne, w których tego rodzaju komfortowego dodatku nie przewidziano. Generalnie o tym, jak przydatny bywa balkon, ogródek lub loggia wiedzą zapewne wszyscy, którym zdarzyło się mieszkać w mieszkaniach bez niego.

Obrazek

Jeśli chodzi o lokalizację, to nowo powstające osiedle Prądnik Park zlokalizowane zostało przy ulicy Reduta, znajdującej się w pobliżu Cmentarza Batowickiego z jednej strony, a ulicą Bohomolca z drugiej. W tej chwili są to raczej obrzeża Krakowa, choć stosunkowo blisko z tego miejsca do centrum, jeśli tylko dojedzie się do ulicy Dobrego Pasterza, która jest chyba najważniejszą miejską arterią przebiegającą w pobliżu. Warto pamiętać też o tym, że są to jednak nowe osiedla (po sąsiedzku również), więc miejscami dostęp do infrastruktury typu szkoły czy przychodnie może tam być utrudniony.

Obrazek

Widać, że prace na budowie cały czas się toczą, a jeden z budynków przybiera już właściwe kształty. A budowania nie będzie tu bardzo dużo, bo bloki mają mieć po 4 piętra wysokości, czyli żadne "molochy". Widać też na zdjęciu, że deweloper stosuje niezłe materiały, czyli pustak ceramiczny, będący jednym z najbardziej cenionych materiałów budowlanych. Same prace zdają się postępować całkiem szybko i nic w tym dziwnego, bowiem czasu nie ma bardzo dużo na skończenie wszystkiego.

Obrazek

O ile pierwszy etap inwestycji Prądnik Park jest już gotowy i otrzymał pozwolenie na użytkowanie i jest ono prawomocne, czyli oznacza to, że mogą tam już mieszkać ludzie. Etap drugi ma być natomiast gotowy w IV kwartale 2016 roku, czyli trzeba jeszcze będzie na niego zaczekać. Za to przez Gama-M została przygotowana dosyć ciekawa promocja mieszkań, w ramach której kupując jedno z ostatnich mieszkań w drugim etapie, można dostać gratis miejsce parkingowe o wartości 30 000 zł, a więc całkiem nieźle. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mieszkanie z tą promocją można dostać tylko w trakcie dwóch wybranych edycji Targów Mieszkaniowych.

A może jest tu ktoś, kto już kupił nowe mieszkanie od Gama-M w inwestycji Prądnik Park i podzieli się swoimi wrażeniami odnośnie samej nieruchomości, jak i współpracą z tą firmą, napisze jakie ma opinie o Gama-M :?: Chętnie poznamy tego rodzaju opinie :!:


eni
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2016, 10:19

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: eni » 25 sty 2016, 11:24

Moje mieszkanie jest funkcjonalne, przestronne i pełne światła.
Jestem zadowolona z mieszkania od Gama-M.
Ucieszyłam się że w standardzie są okna drewniane i drzwi antywłamaniowe.
Jestem zadowolona ze współpracą z firma deweloperską - wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami.

megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: megi » 26 sty 2016, 0:07

Dzięki @eni za odpowiedź :!: A wprowadziłaś się już do nowego mieszkania w Prądnik Park czy dopiero je odbierasz i będziesz urządzała :?: I nie wiedziałam, że montują tam drewnianą stolarkę okienną, to na pewno jest coś, co przemawia na plus dla tej inwestycji. Ja dosyć długo zastanawiałam się jak może w tej okolicy wyglądać komunikacja, bo ulica Reduta, to nie jest najlepszy trakt komunikacyjny, delikatnie mówiąc ;) A może masz jakieś zdjęcia tego, jak wyglądał tam stan deweloperski i się podzielisz :?: ;) Rury z wodą i odpływowe w ścianie :?: Rozumem, że na balkonach też ułożyli płytki i jest wszystko ok. :) Odbiór techniczny poszedł bez problemu :?:


nati
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2016, 23:17

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: nati » 09 lut 2016, 23:30

Megi
Stolarka może i drewniana, drzwi antywłamaniowe wymieniane przez dewelopera w każdym mieszkaniu przynajmniej raz w niektórych przypadkach kilkukrotnie. O płytkach na balkonie zapomnij (mino iż to część wspólna :lol: ). Ogólnie zamiast bramy szlaban wiecznie zepsuty, od -1 (parkingi) brak gładzi na klatkach schodowych, awaryjne windy, okropna wilgoć w komórkach lokatorskich, w garażach wilgotna kostka :)
Odbiór techniczny miał miejsce w połowie grudnia 2014, bodajże na przełomie 16-18. Co miało się nijak do terminu wpisanego w umowie deweloperskiej ostateczny termin miała mieć miejsce we wrześniu 2014, a obiecany przez dewelopera czerwiec 2014, cóż tylko pół roku różnicy :shock:
Przed zakupem proponuje zapoznać się z forum naszego osiedla, które żyło w okresie sierpień - grudzień, a dowiesz się wszystkiego
krakowm.pl/forum/Watek-OSIEDLE-PRADNIK-PARK-P-Czerwony-Gama-M?page=11
miłej lektury

Wafel
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2016, 11:22

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: Wafel » 18 lut 2016, 11:24

Ja ostatnio oglądałem mieszkania w Krakowie od dewelopera Gama-M, może ktoś kojarzy nową inwestycję na osiedlu Prądnik Park, bardzo fajne ustawne pokoje muszę przyznać.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2016, 11:50 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.

neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: neo » 22 lut 2016, 10:30

Widzę, że opinie są podzielone, co do inwestycji Prądnik Park w Krakowie :) @Wafel, a jesteś na kupnie i masz zamiar wziąć coś właśnie w tym projekcie :?: Co myślisz o tej lokalizacji, nie będzie tam korków, na wyjazdach i wjazdach w godzinach szczytu :?: I to fakt, że jak się czasem patrzy na rozkłady mieszkań w różnych budowach w Krakowie, to bywa, że płakać się chce - kiedyś nawet widziałem kawalerkę na prawie ponad 50 m2, ale za to z dwiema łazienkami :D

esmara
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:19

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: esmara » 18 mar 2016, 10:30

@neo, ja kupiłam u nich mieszkanie w I etapie. okazało się że parę miesięcy było opóźnienia, ale koniec końców jestem bardzo zadowolona, bo wszystko jest w porządku i cieszę się, że udało nam się dostać mieszkanko w Prądnik Parku. Jakość wykonania oceniam bardzo wysoko i nie mogłabym się do niczego przyczepić. Drewniane okna faktycznie robią wrażenie. Nie spodziewałam się w sumie, że wyjdzie to aż tak fajnie ;) Zależało mi też na cichutkiej i przyjemnej okolicy i to dostałam. poza tym w pobliżu ma powstać spory park, więc tym bardziej się cieszę, że wybraliśmy akurat mieszkanie w tym miejscu :)

Miki79
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:27

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: Miki79 » 18 mar 2016, 17:39

nati pisze:Megi
Przed zakupem proponuje zapoznać się z forum naszego osiedla, które żyło w okresie sierpień - grudzień, a dowiesz się wszystkiego
krakowm.pl/forum/Watek-OSIEDLE-PRADNIK-PARK-P-Czerwony-Gama-M?page=11
miłej lektury


Po lekturze tego wątku, w sumie po lekturze może 20% to nie zasnę dziś rozmyślając co mnie czeka pod koniec roku :shock: :shock: :shock:


megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: megi » 19 mar 2016, 10:51

Oj tam @Miki79, nie przejmuj się jakoś specjalnie, pewnie już za późno na to :D Generalnie jest tak, że w większości inwestycji mieszkaniowych w Krakowie i chyba w ogóle można trafić na mieszkania lepiej i gorzej wykończone :) Najwyżej będziesz miał trochę kłócenia się z deweloperem Gama-M, ale nie ma co się martwić na zapas.

Miki79
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:27

Re: Nowe mieszkania Prądnik Park Kraków ul. Reduta od Gama-M (forum i opinie)

Postautor: Miki79 » 19 mar 2016, 13:49

Nie nie, moje buduje kto inny i na Prądniku Białym :D I obym nie miał ułamka problemów jakie były na Prądnik Parku :D



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości