Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: pozdro » 21 maja 2023, 10:19

Przypadkiem natrafiłem na nową inwestycję Bochenka Vita od Develi
develia.pl/pl/mieszkania/krakow/bochenka-vita

Wyglada, że ta lokalizacja jest w miejscu po Cracovia Property.

Jakie ceny obstawiacie : D ?


Daisy38
Posty: 26
Rejestracja: 29 gru 2022, 17:28

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Daisy38 » 21 maja 2023, 15:33

Wydaje mi się, że to w miejscu po dobrej formie. Ale może się mylę. Inwestycja spoko, ale dopiero na 2025.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: pozdro » 21 maja 2023, 18:09

Tak to napewno to. Wydaje mi się, że tam jakieś przeszkadza były i dobra forma odpadła. Więc pewnie szybko poniżej rynku będa chcieli upchnać.


LQS
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 22:31

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: LQS » 21 maja 2023, 22:35

Bylem tam dzisiaj w okolicy nie ma nic. Straszna dzicz do tramwaju kilometr. Korki jak fiks. Nie wiem dla kogo ta oferta i kto mialby tam mieszkac. Niby bloczki powstaly ale za czasow jak m2 kosztowal 6k a nie pewnie 12k
Sto razy lepsza no taka centralna

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: pozdro » 22 maja 2023, 11:23

bez jaj centralna :lol:
Miejsce spoko do tramwaju to bez przesady z 600m.
W okolicy raczej wszystko jest nawet jakaś przychodnia i szpital.
Super lokalizacja pod wynajem, tereny zielone blisko itd.
Do mieszkania naprawdę fajne.
Ceny raczej atrakcyjne właśnie obstawiam że nie 12k tylko bardziej 10k.
Nie wiem jakie tam masz korki bo nigdy ich nie widziałem zresztą jakie to ma znaczenie jak masz szybki tramwaj 50

scr4tchi
Posty: 152
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: scr4tchi » 22 maja 2023, 12:39

pozdro pisze:bez jaj centralna :lol:
Miejsce spoko do tramwaju to bez przesady z 600m.
W okolicy raczej wszystko jest nawet jakaś przychodnia i szpital.
Super lokalizacja pod wynajem, tereny zielone blisko itd.
Do mieszkania naprawdę fajne.
Ceny raczej atrakcyjne właśnie obstawiam że nie 12k tylko bardziej 10k.
Nie wiem jakie tam masz korki bo nigdy ich nie widziałem zresztą jakie to ma znaczenie jak masz szybki tramwaj 50


Sprawdź jeszcze tę inwestycję pod kątem swojego ulubionego współczynnika pyszne.pl ;) I co w tej inwestycji nie przeszkadza Ci, że jest daleko od centrum? To jest najważniejsze, bo trzeba przynajmniej jeden raz w ciągu dnia przejść się płytą rynku głównego.
Same okolice osiedla nie są zakorkowane, ale jak się wjedzie w Kamieńskiego w stronę ronda Matecznego, albo Wielicką w dwie strony to już jest trochę gorzej co?
Z zakupami nawet spoko, bo Biedronka w zasięgu 1 kilometra (szkoda, że tylko), a tak to w zasięgu 2 km jest Carefour. Okolice Pogórza Duchackiego/Kurdwanowa to nadal fajne okolice w Krakowie porównałbym to do Nowej Huty. Przynajmniej jeszcze tak niezabudowane.

ghd
Posty: 320
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:12

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: ghd » 22 maja 2023, 13:52

Cały ten pas od Łużyckiej przez Bochenka, Podedworze, aż do Polonijnej i Facimiech to koronny przykład braku planowania, a nawet zbydlęcenia osobników wydających w tym mieście pozwolenia na budowę. " Fajne miejsce do mieszkania"... :shock: Mowa o budownictwie jednorodzinnym, czy tych znakomicie powciskanych drapaczach chmur? Należało raczej napisać w czasie przeszłym, bo przecież nikt znający te okolice nie uwierzy w taki farmazon. Co do gęstości zabudowy tej okolicy. No nie wiem. Może to pas drogowy Nowosądeckiej i Witosa sprawia wrażenie przestrzeni. Jednak ten teren dogęszczono mocno.
Wybacz, jeżeli obrażam Ci apartament. :D

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Nowy » 22 maja 2023, 14:27

W tej okolicy planowanie przestrzenne się średnio przyjęło, choć nie tylko tam, patrząc na Kraków. Zresztą ten blok wpisuje się w ten trend, bo architektura bez szału, a do tego chyba będzie to też duży budynek, co też już w okolicy mamy.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Develia

Chyba jakieś mieszkania będą miały tarasy na dachu, to na pewno plus dla części ewentualnych mieszkańców. Ale gdybym szukał mieszkania dla siebie, to nie wiem czy w ogóle brałbym pod uwagę tą okolicę, jak dla mnie, mocno przeskalowana zabudowa.

Ciekawi, ile sobie Develia policzy za metr kwadratowy mieszkania tam i jakie będą układy mieszkań.

Niestety deweloper Develia w Krakowie nie pokazuje za dużo, osiedla przy Centralnej czy przy Mogilskiej, to raczej antywizytówki, tu wygląda na to, że będzie podobnie. Też pierwsze etapy os. Grzegórzecka 77, to zupełnie inna architektura była, niż to, co teraz tam stawiają. Szkoda.


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: pozdro » 22 maja 2023, 14:47

Bywam tam często
cisza, spokój, usługi potrzebne są, tereny zielone są, tramwaj jest, nowosądecka też niby szeroka ulica ale w miare spokojna.
Nie ma się do czego przyczepić. Wiadomo wysoka zabudowa, ale już bym nie przesadzał. Jak tam się zagospodaruje działak Eko parku do Podedworze będzie całkiem spoko ulicą. Tam jedynie te parkingi dzikie troche szpecą, ale to pewnie kiedyś w końcu miasto ogarnie i normalnie zagospodaruje tą ulice, jakieś tam przymiarki na audytach były. Osiedle od Cracovia Property też całkiem przyjemne i spokojne.

Jest dużo gorszych obszarów choćby wspomniana Centralna. Blok też w sumie lepiej niż te na centralnej wygląda i nie różni się od 90% bloków w Krakowie. Tak tak wiem za tanio 10-12k/m2 to nieuczciwa konkurencja dla prestiżowych bloków po 16-20k/m2 :lol:

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: daniel88 » 22 maja 2023, 15:56

Dostałem odpowiedz z biura sprzedaży: To projekt w przygotowaniu. Nie mamy jeszcze oferty. Planujemy wprowadzenie - lipiec / sierpień tego roku.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 19 gości