Taka trochę ciekawostka, jak donoszą lokalne media, właściciela zmienił stary biurowiec w Nowej Hucie, który podobno ma zostać przebudowany na mieszkania. Od funduszu, który kupił Comarch (kiedyś miał tam siedzibę) nieruchmość została nabyta przez spółkę Teatralne Residence, której właścicielem jest Łęgprzem.
lovekrakow.pl/mieszkania-w-dawnej-siedzibie-comarchu-i-interii
Wygląda więc na to, że będzie kiedyś możliwość zakupu "nowego" mieszkania w starej Nowej Hucie. Ciekawe czy będą protesty takie, jak przy przebudowie dawnej stołówki na Osiedlu Teatralnym.
Kombinat Mieszkań Kraków / Teatralne Residence (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Re: Teatralne Residence Kraków (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - przebudowa biurowca na mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Widziałem jakąś wypowiedź radnego dzielnicy Nowa Huta, na której terenie znajduje się ten biurowiec, w którym kiedyś miała siedzibę Interia i nawet przytomnie mówił, że Nowa Huta potrzebuje świeżej krwi, młodych mieszkańców, którzy skorzystają z usług w okolicy, poślą dzieci do pustoszejących żłobków i przedszkoli itp. Choć chciał też przy tym remontów podwórek czy chodników. Ale przynajmniej nie było afery, że nowi mieszkańcy się wprowadzą, zakorkują ulice i w ogóle krowy przestaną dawać mleko ; )
Re: Kombinat Mieszkań Kraków / Teatralne Residence (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Szybko ogarnęli, bo już jest strona i oferta. Inwestycja nazywa się Kombinat Mieszkań (Kraków / Nowa Huta). Biurowiec ma zostać przerobiony na 48 mieszkań. Oferta jest już na stronie:
kombinatmieszkan.pl
Ciekawi mnie tylko to, dlaczego o większość mieszkań trzeba pytać w biurze sprzedaży, i to o te większe.
Ceny, jak na razie widzę od 14 700 zł/m2 do nawet 15 645,00 zł/m2, więc sporo, jak na stary blok i mieszkanie bez balkonu, ale może takie są ceny w tej okolicy. Na plus to, że są windy, ale tak generalnie, to nie ma szału.
Chętnie poznam opinie innych o tej inwestycji.
kombinatmieszkan.pl
Ciekawi mnie tylko to, dlaczego o większość mieszkań trzeba pytać w biurze sprzedaży, i to o te większe.
Ceny, jak na razie widzę od 14 700 zł/m2 do nawet 15 645,00 zł/m2, więc sporo, jak na stary blok i mieszkanie bez balkonu, ale może takie są ceny w tej okolicy. Na plus to, że są windy, ale tak generalnie, to nie ma szału.
Chętnie poznam opinie innych o tej inwestycji.
Re: Kombinat Mieszkań Kraków / Teatralne Residence (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Strona stroną, ale też bardzo konkretnie przebudowują ten stary biurowiec na Osiedlu Teatralnym.

To całkiem blisko od stołówki na os. Teatralnym 19, którą przebudowywał deweloper Frax Bud na mieszkania, więc sporo inwestycji w starej Nowej Hucie, w której wydawałoby się, że dużo nie można już zbudować, ale widać, można zaadaptować.

Był biurowiec, a będzie blok mieszkalny, zresztą ten biurowiec wyglądał właśnie bardziej, jak blok mieszkalny, niże jak budynek usługowy.

To całkiem blisko od stołówki na os. Teatralnym 19, którą przebudowywał deweloper Frax Bud na mieszkania, więc sporo inwestycji w starej Nowej Hucie, w której wydawałoby się, że dużo nie można już zbudować, ale widać, można zaadaptować.

Był biurowiec, a będzie blok mieszkalny, zresztą ten biurowiec wyglądał właśnie bardziej, jak blok mieszkalny, niże jak budynek usługowy.
Re: Kombinat Mieszkań Kraków / Teatralne Residence (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Ciekawe czy to wyjdzie tak, jak stołówka po sąsiedzku.

Czy bardziej będzie zachowany pierwotny wygląd budynku, czy zrobią coś dodatkowego, albo czy będą coś dobudowywać.

I tu znów, może nie nowe, ale deweloperskie mieszkania w Nowej Hucie, ciekawe czy będzie na nie wielu chętnych, choć Nowa Huta staje się chyba modna w ostatnich latach.

Czy bardziej będzie zachowany pierwotny wygląd budynku, czy zrobią coś dodatkowego, albo czy będą coś dobudowywać.

I tu znów, może nie nowe, ale deweloperskie mieszkania w Nowej Hucie, ciekawe czy będzie na nie wielu chętnych, choć Nowa Huta staje się chyba modna w ostatnich latach.
Re: Kombinat Mieszkań Kraków / Teatralne Residence (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Tam w ogóle, to planiści miejscy mogli wymuszać robienie większych mieszkań, takich pod rodziny z dziećmi, bo tam brakuje trochę świeżej krwi.

Jest mnóstwo szkół, przedszkoli, dzieci w nich za dużo nie ma, a mogłyby być.

Tymczasem widać tam jednak mnóstwo starszych osób, w podeszłym wieku. Tam dobrze by było wprowadzić więcej młodych ludzi.

Jest mnóstwo szkół, przedszkoli, dzieci w nich za dużo nie ma, a mogłyby być.

Tymczasem widać tam jednak mnóstwo starszych osób, w podeszłym wieku. Tam dobrze by było wprowadzić więcej młodych ludzi.
-
niesasanka
- Posty: 80
- Rejestracja: 11 mar 2019, 12:40
Re: Kombinat Mieszkań Kraków / Teatralne Residence (os. Teatralne 9A) / Łęgprzem - mieszkania w Nowej Hucie - opinie
Lokalizacja jest super, ale pewnie tak jak i w byłej stołówce, tu też nie będzie balkonów. A dla wielu to must have w mieszkaniu...
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości