Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budowa)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budowa)

Postautor: luc » 18 cze 2026, 12:56

Myślałem długo, że to Orion buduje też, ale jednak okazuje się, że przy ulicy Żółkiewskiego w Krakowie realizowana jest jeszcze jedna inwestycja polegająca na budowie mieszkań, a odpowiada za nią Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. To jest zaraz tych nowych kamienic, które wybudował Orion w ramach inwestycji Platinum Residence.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budo

Postautor: luc » 18 cze 2026, 13:00

Całość założenia składa się z dwóch elementów (są zresztą dwie tablice informacyjne na to).

Obrazek

Pierwszym jest przebudowa i nadbudowa starek kamienicy, która tam stała wcześniej i to właśnie to, co widzie na zdjęciach.

Obrazek

Ten budynek nie był w najlepszym stanie, tu wygląda na to, że wypruto wszystko z wewnątrz i to będzie zupełnie nowa konstrukcja.

luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budo

Postautor: luc » 18 cze 2026, 13:02

Druga tablica informacyjna mówi o budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym.

Obrazek

I to jest realizowane obok, czyli znów to, co można zobaczyć na zdjęciach.

Obrazek

Tu widać, że jedno i drugie stworzy w przyszłości fragment pierzei ulicy Żółkiewskiego.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budo

Postautor: luc » 18 cze 2026, 13:09

Ten budynek już stoi i jest na etapie prac przy ociepleniu i elewacji, więc dużo już nie zostało do jego skończenia.

Obrazek

A będzie miał 4 kondygnacje naziemne i garaż podziemny.Ciekawe jaka tu będzie elewacja zrobiona i jak wpisze się w ul. Żółkiewskiego.

Obrazek

Spojrzałem jeszcze z ciekawości i wyszło mi, że inwestorem / deweloperem jest tu firma zajmująca się m.in. produkcją drzwi. Ciekawe czy pojawi się jakaś oferta sprzedaży mieszkań tam, czy to dla siebie budują.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości