[Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Menek

[Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Menek » 07 gru 2018, 15:59

klik pisze:Nie mam aktualnych zdjęć , ale ostatnio kontaktowalismy się w sprawie instalacji grzejników. Podobno w lutym mają być dopiero montowane drzwi wewnętrzne i grzejniki..

A mówili kiedy w przybliżeniu można się spodziewać odbiorów mieszkań?

klik

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 09 gru 2018, 16:27

Hm nic konkretnego nie mówili o odbiorach. Myślę że będą trzymać się harmonogramu

PiotrekN

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: PiotrekN » 09 gru 2018, 19:18

klik pisze:Hm nic konkretnego nie mówili o odbiorach. Myślę że będą trzymać się harmonogramu

oby;)
wykończenie klatek będzie takie samo jak w poprzednim etapie?

klik

Postautor: klik » 10 gru 2018, 16:37

Nie wiem, pewnie tak ;)

Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”