Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Park Dworski
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2018, 15:15

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Park Dworski » 14 gru 2018, 15:16

Witam
Ja niestety kupiłam segment od VD i bardzo tego żałuję. Ludzie tam pracujący po wpłaceniu pieniędzy są niemili a szczególnie pan wielki dyrektor Robert, żenujące jak rozmawia z kobietami. Najpierw były piękne bajki później pod oknami bez zachowania odległości postawili budynek-złamali Prawo Budowlane a z pretensjami każą iść do urzędu dzielnicy bo to urząd przeoczył pomiary. Pytam od czego są kierownik budowy i geodeta? Zrobili to z premedytacją zresztą niejednokrotnie byłam świadkiem jak po godzinach pracy urzędu na parkingu przy ul. Modlińskiej stał samochód służbowy VD. Zbieg okoliczności? Nie wierzę w sprawiedliwość ale będę walczyć o swoje prawa do końca. Nie mam zamiaru mieszkać w domu, w którym jest ciemno w ciągu dnia bo urzędnik z deweloperem się dogadali. Przestrzegam przed tą firmą. Zresztą usterek po 7 latach też nie usunęli a w domu grzyb na ścianach i pękające stropy. Niech sobie budują w Ostrowii Mazowieckiej a nie w stolicy z taką fuszerkę odstawiają.


Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:06

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Krystian » 14 sty 2019, 9:30

Dno i 10metrów mułu. Nie polecam. Od samego początku pod gorkę. Mnostwo wad i wymijające odpowiedzi ze strony Victorii lub brak reakcji. Przeciekajace szyby wind. Ta sama sytuacja z rynnami wewnętrznymi. Brak reakcji na zgloszenia. Najsmieszniejsze ze zalewa mieszkania agencji mienia wojskowego na ul. Nasielskiej 23 nikt tego nie jest w stanie ruszyć. Beton w ukladach.
Zarzadca m kwadrat i ochrona maja z victoria dobry deal. W zarzadzie obu spolek te same osoby. Monopol na internet JMDI i prąd innogy. Po zmianie zarzadcy wychodzi ze mkwadrat zarzadzalo nieruchomoscia w sposob działajacy na niekorzysc wspolnoty. Zostawili zadluzenie i braki w fakturach i dokumentacji. Ten zarzadca jest powolywany aby kryć developera. W ochronie pracują ukraińcy. W budynku przy ul. Boremlowskiej mimo ochrony zrobiono grafiiti. Firma sprzatajaca ma tak skonstruowane umowy za nic nierobiemnie ze trzebabyloby im doplacic gdyby się taka umowe zerwalo. Efekt brud w kazdej klatce. Nie wykonano czyszczenia budynku po zakoczeniu prac budowlanych. Drenarz z czesci wspolnej nad garazem spartolony. Woda stoi po kilka dni po opadach a trawnik to bardziej pole ryżowe. Innych drobnych tematow mnostwo. Nie polecam, utopiliśmy w tym mieszkaniu troche grosza. To był bład.
Wpisy kogos tam od developera ze dokladaja staran to sobie mozna miedzy wiersze wsadzic. Dokladaja staran zgadza sie ale w skubaniu ludzi.

kihuma
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 11:02

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: kihuma » 12 lut 2019, 11:08

Krystian pisze:Zarzadca m kwadrat i ochrona maja z victoria dobry deal. W zarzadzie obu spolek te same osoby. Monopol na internet JMDI i prąd innogy. Po zmianie zarzadcy wychodzi ze mkwadrat zarzadzalo nieruchomoscia w sposob działajacy na niekorzysc wspolnoty. Zostawili zadluzenie i braki w fakturach i dokumentacji. Ten zarzadca jest powolywany aby kryć developera. W ochronie pracują ukraińcy.

Krystian, po jakim czasie udało się zmienić zarządcę? Na jakich zasadach to zastało zrobione? Nie wykluczone, że na moim osiedlu również trzeba będzie dokonać zmiany. Nie ma co czekać do końca gwarancji...


mirek100
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2019, 12:18

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: mirek100 » 09 mar 2019, 12:35

Potwierdzam w tym miejscu negatywne opinie o deweloperze Victoria Dom. Deweloper oddał w grudniu 2018 część budynku na Ursusie.
Wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Kontakt po oddaniu mieszkań w użytkowanie bardzo utrudniony. Lakoniczne odpowiedzi lub ich brak.
Ten sam mechanizm ochrona, firmy sprzątające i administrator mkwadrat. Jedna wielka rodzina. Mnóstwo usterek. Wady konstrukcyjne, niezgodności w budowie z projektem. Czynsze bardzo drogie i nie wiadomo na co idą konkretnie pieniądze, ile kosztują poszczególne usługi. Osiedle mimo wcześniejszego oddania nie zagospodarowane. Jak już zdecydujecie się na mieszkanie to przygotujcie się na sporo problemów po odbiorze mieszkania. Cena mieszkań chwyta ale jest ona adekwatna do wykonania.
Osobiście decyzję pozostawiam przyszłym kupcom. Ja zdecydowanie oceniam tą firmę negatywnie. Części rzeczy tutaj nie opisuję ponieważ się to w większości powtarza. Nie polecamWróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości