Przy Woronicza Warszawa - Grupo Lar deweloper - opinie i forum osiedla

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
martes
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2017, 0:35

Przy Woronicza Warszawa - Grupo Lar deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: martes » 03 lis 2017, 0:53

Być może znajdzie się na tym forum ktoś, kto mi coś doradzi, otóż ostatnio zdarzyło mi się być w okolicy tak zwanego Mordoru na Domaniewskiej (sprawy zawodowe), kawałek podszedłem na nogach i zdarzyło mi się tam przechodzić obok dosyć zaawansowanej już budowy, z płotu wnioskuję, że było to osiedle Przy Woronicza w Warszawie budowane przez Grupo Lar. Ostatnio rozglądam się za miejscem w stolicy, w którym warto byłoby kupić mieszkanie, ale takie, gdzie zarówno sam mógłbym zamieszkać, jak i dałoby się je ewentualnie w miarę łatwo sprzedać lub wynająć. Dlatego właśnie moją uwagę zwróciła inwestycja Przy Woronicza, bo znajduje się obok jednego z większych centrów biurowych w stolicy, w którym pracują tysiące osób i pewnie się to nie zmieni w najbliższych latach :)

Obrazek

Właśnie dlatego zainteresował mnie ten projekt deweloperski, może znajdzie się tu ktoś, kto sam zamierza kupić mieszkanie przy Woronicza od Grupo Lar lub już to zrobił i podzieli się tym, jakie ma opinie w tej sprawie. Warto zainteresować się tą inwestycją, jak oceniacie ceny lokali w niej :?: Zapraszam do podzielenia się informacjami na forum, kto wie, może poznam tu przyszłych sąsiadów, których będę mijał każdego dnia w korytarzu ;)


tomekb
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2018, 10:43

Re: Przy Woronicza Warszawa - Grupo Lar deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: tomekb » 24 kwie 2018, 11:20

Witam .
Chciałbym się podzielić z Państwem moim nie do końca miłym doświadczeniem z deweloperem. Dostaliśmy atrakcyjną ofertę i czas na zastanowienie się. Wachaliśmy się przede wszystkim ze względu na wysoką cenę miejsca w hali garażowej( 45 tys. zł.- bez możliwości negocjacji) . Składając rezerwację biuro sprzedaży nie chciało podpisać z nami żadnej umowy wstępnej, wszystko po dżentelmeńsku na słowo. W momencie kiedy się zdecydowaliśmy (,bo było by blisko do pracy )dostaliśmy informację ,że w weekend była podwyżka cen. Chcieliśmy skontaktować się z zarządem o co chodzi, w momencie kiedy ktoś się zdecydował i mu zależy takie nie uczciwe zagranie ze strony biura....
Niestety kontakt z nimi jest nie możliwy. Jakieś postronne osoby zwodziły nas przez 2 miesiące ,że Hiszpanie rozpatrują naszą sprawę. Finał sprawy był do przewidzenia "odmowa". Oczywiście po raz setny usłyszeliśmy ,że ceny nie podlegają negocjacjom.
Może wiele osób się ze mną nie zgodzi ,ale nie polecam tego Dewelopera. Grają nie uczciwie stawiając zdecydowanych klientów pod ścianą.
Strata czasu.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości