Ruczaj to już od wielu lat jedna z najpopularniejszych lokalizacji inwestycji mieszkaniowych w naszym mieście, a chyba wkrótce do tego, co tam już wybudowano, dołączony zostanie jeszcze jeden projekt, tj.
Apartamenty Whitehouse w Krakowie od Silver Investment i trzeba przyznać, że na wizualizacjach, które pokazał deweloper, prezentuje się on bardzo przyzwoicie, jeśli chodzi o stylistykę, to zastosowano kilka elementów, które rzadko się spotyka w innych budynkach

Na przykład ażurowe barierki balkonów wykonane w taki sposób, że w zależności od kąta patrzenia, mogą być przezroczyste lub nie. Albo ozdobne wykończenia spodnich części balkonów. No i sama elewacja, która wygląda to, jakby była wykonana z kafelków ceramicznych albo czegoś, co je przypomina. Także okna są też ciekawe, wyższe niż standardowe, ale z dodatkową belką w dolnej części.

Wszystkich mieszkań ma tam powstać około 25, więc Apartamenty Whitehouse, to raczej kameralny projekt, do tego większość lokali cały czas jest dostępnych do kupienia, więc można powybierać. Co ciekawe, nie ma tam kawalerek, ale za to najmniejsze mieszkania 2-dwupokojowe na Ruczaju zaczynają się tam już od nieco ponad 31 metrów kwadratowych. Trzeba przyznać, że jak na ten metraż, to zostały bardzo przyzwoicie zaplanowane, jest osobna sypialnia, niewielka, bo mająca ok. 8,5 metra kwadratowego, do tego salon z aneksem kuchennym na ponad 20 m2 i niewielka łazienka z prysznicem

Całość uzupełnia ustawny balkon mający niemal 6 m2, a więc całkiem spory. Nieźle, zważywszy na to, że w wielu innych inwestycjach taki metraż mają lokale jednopokojowe. Dalej też jest niezłe, bo małe mieszkania 3-pokojowe na Ruczaju zaczynają się już od 44 metrów kwadratowych, czyli także są całkiem kompaktowe. Są tam też lokale 4-pokojowe, jeśli ktoś potrzebuje więcej miejsca, np. dla liczniejszej rodziny, albo chce zakupić większe mieszkanie na wynajem. Blok jest w miarę sensownie zaprojektowany, a mieszkania wydają się być całkiem ustawne.
Wizualizacje pokazane przez dewelopera Silver InvestmentJest może na forum ktoś, kto zastanawia się nad zakupem mieszkania w inwestycji Apartamenty Whitehouse Kraków i podzieli się tym, jakie ma na jej temat opinie, jakie widzi jej plusy i minusy? Co myślicie o tej lokalizacji w Krakowie, jest perspektywiczna? A jeśli ktoś ma dodatkowo jakieś opinie o deweloperze Silver Investment, to także mile widziane, oni już mają doświadczenie w realizacji tego rodzaju przedsięwzięć, jak ta sprawa wygląda?