Kliny Zacisze - Atal Kraków - opinie i forum osiedla na Klinach

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Adeek00

Re: Kliny Zacisze - Atal Kraków - opinie i forum osiedla na Klinach

Postautor: Adeek00 » 04 gru 2019, 19:21

Miałem zamiar kupić mieszkanie, dzwoniłem do biura w zeszłym tygodniu , w weekend z żoną podjelismy decyzję że kupujemy, zadzwoniłem w poniedziałek żeby dogadać szczegóły i okazało się że od 1 grudnia nastała podwyżka 400zl na metrze :shock: ...28tys w plecy... Ehh szkoda że tydzień wcześniej nikt nie wspomniał o podwyżce cen.. wiem moja wina i już chyba tam nie kupię...

Rak

Postautor: Rak » 04 gru 2019, 19:46

..rok temu ktoś byl szybszy i nie zdążyłem na 80 metrowe w lokum siesta za 8k za metr, obecnie tam jest..ugh :) a nadal usiłuje miec ten pokój wiecej niz trzy i dziwnie jakbym 300 k byl w plecy po roku ;) względem co po niektorych lokalizacji gdzie niewiele mi brakowało lecz się niestety nie zdecydowałem :D lub spóźniłem.

nie przejmuj się jezeli reszta jest ok tej trzydziestki w kredycie nie poczujesz nawet..

krakus81

Postautor: krakus81 » 04 gru 2019, 20:27

Za dużo i za szybko mieszkania sprzedają tam dlatego muszą ceny podnieść.

Masakra z nimi nie idzie się dogadać. Na pytanie pada.odpowiedz: Nie bo nie.

panama

Postautor: panama » 04 gru 2019, 20:48

Jestem osttanio na bieżąco bardzo z tym co się dzieje z cenami w płd zach okolicach Krakowa bo głównie tu szukałam mieszkania, a w padło na Kliny bo cena pomimo podwyżki od grudnia nadal atrakcyjna.. Ceny na Bieżanówie przy pętli mieszkań z drugiej ręki skończyły do 10tys :shock: co dla mnie na mieszkanie które wcale nie urzeka w środku to kosmos, także mając do wyboru 40m na Bieżanówie za 400tys z drugiej ręki, wybieram na Klinach 56m w tej samej cenie, nowiutkie mieszkanko świeżo wykończone, Kraków się ciągle rozbudowuje, obok Atala też ma w przyszłości tam powstać fajne osiedle z całą potrzebna infrastruktura (2021-2025) ska jak zadziała też fajnie, w końcu po coś te tory i cały odremontiwany i wybudowany dworzec czeka (stacja Podgórze SKA) przy takiej inflacji jaka była i jaka nas czeka w kolejnych latach na spadek cen mieszkań bym nie liczyła, myślę że to sensowna inwestycjaa, Chociaż brak miejsc parkingowych to totalna porażka...

pozdro

Postautor: pozdro » 04 gru 2019, 21:29

Ceny sa teraz tam nie tanie hehe

panama

Postautor: panama » 04 gru 2019, 21:42

Hmm 7tys za metr z wykończeniem standard plus to w porównaniu jak wyglądają ceny mieszkań w Krk moim zdaniem bardzo konkurencyjna stawka...

pozdro

Postautor: pozdro » 05 gru 2019, 6:51

Czy ja wiem w wieliczce masz po 5000zl/m2 i 20min ska do centrum. Z klinow to sie nie da zbyt skutecznie dojechac nigdzie. Wiec 7 tys nie jest jakos super tanio. Choc fakt taniej to juz praktycznie nigdzie nie ma i tak

Mar G

Postautor: Mar G » 05 gru 2019, 13:50

Spojrzmy realnie. To sa juz faktycznie pola pomiedzy miastem a obwodnicą...

Foxyyy

Postautor: Foxyyy » 05 gru 2019, 15:54

panama pisze:witam,

zrobiłam rezrwacje na osiedlu Kliny Zacisze- generalnie przeraza mnie bardzo mala ilosc miejsc parkingowych, w biurze u dewelopera dowiedzialam sie ze miejsca parkingowe przysluguja mieszkaniom co najmniej 5kilku metrowym ( stad tez zamiast 45 m zdecydowalam sie na 55) ale obawiam sie ze osiedle bedzie wygladalo jak auto komis. Wspolczynnik 0,8 miejsca na mieszkanie w czasach gdzie wiekszosc mieszkan potrzebuje okolo 2 jest dosc przerazajacy.

zastanawiam sie czy miasto planuje tam jakos polepszyc uslugi komuniakcujne?

jak rowniez czy z oszczyszalni nie dobiegaja jakies uciazliwe zapachy ?

czy ktos sie moze orientuje co bedzie dokladnie sasiadowac z osiedlem ?

Witaj przyszła sąsiadko. ;-) Fakt, z miejscami parkingowymi jest problem w tej inwestycji. Ja kupiłem mniejszy metraż bez miejsca mając nadzieję, że ktoś będzie chciał odsprzedać. :)

Mar G pisze:Sąsiadować ma Mieszkanie +.

Yyy..no, nie. Mieszkanie + będzie tam gdzie jest Osiedle Harmonia, a to po drugiej stronie pętli autobusowej. U nas miasto chciało przeforsować plan, żeby dalej były tereny zielone, a jeśli to nie wypali, to powstaną kolejne osiedla takie jak nasze. W przypadku drugiej opcji może będzie gdzie parkować. :)

panama

Postautor: panama » 06 gru 2019, 0:27

Byłam się tam dziś przejechać w okolicy zobaczyć jak realnie to wygląda, mega gęste blokowisko powstaje, nie wiem już sama co z tym zrobić.. Bo z tego co znalazłam w internecie za Atalem wybuduje się kolejne, ulice wąskie, parkingów brak - zeby wrócic do miasta zeszło mi ok godz, wewalilam się w najgorszy korekk, atal będzie wyglądał Jak komis kiedy wszyscy ludzie bez miejsc plus drugie auto z niektórych mieszkań z jednym. Miejscem będą zostawiać auta... Dla mnie nie wygląda to zachęcająco, będę się grubo zastanowiac przed podpisaniem UD... Wskaźnik powinien być nie 0.8 a 1,8 na mieszkanie... Patrząc na stare osiedla w mieście widać większy zamysł w budowaniu niż to co się teraz dziejewe

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”