Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Maria
Posty: 30
Rejestracja: 24 lut 2018, 11:04

Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Maria » 24 lut 2018, 11:07

Witam, czy ktoś z Państwa miał doczynienia z deweloperem Samson Dom? Na terenie Krakowa ma chyba tylko 2 inwestycje które jeszcze nie zostały oddane (bloki), a aktualnie buduje osiedle domów i mieszkań w południowej częsci miasta samson-dom.pl/osiedle-pod-kasztanem.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2018, 17:03 przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.


iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: iti » 26 lut 2018, 1:20

Oni chyba już coś w Krakowie budowali, nie wiem czy nie jakiś budynek w Czyżynach, ale zdaje się, że mają już jakieś doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. To osiedle wygląda całkiem kameralnie na wizualizacji, choć zastanawiam się, jakie będzie jego otoczenie.

Obrazek
Wizualizacje inwestora Samson Dom

Co ciekawe, z tego, co widziałem, to powstaną tam raczej większe mieszkania, więc pod tym względem ten projekt jest dosyć ciekawy, ale oczywiście dla tych, którzy chcą kupić coś bardziej obszernego. A co myślicie o tej lokalizacji :?: Napiszcie, jakie macie opinie o tym projekcie.

spdr
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2018, 22:22

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: spdr » 29 mar 2018, 22:24

Witam
Ja również jestem zainteresowany informacjami o developerze- ciężko dotrzeć do osób już mieszkających w innych inwestycjach.
pozdrawiam


Maria
Posty: 30
Rejestracja: 24 lut 2018, 11:04

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Maria » 24 cze 2018, 9:01

Witam, czy ma ktoś jakieś nowe informacje na temat osiedla? Termin realizacji kilka miesięcy temu był określany na czerwiec 2019, natomiast teraz I/II kwartał 2020. Czy ktoś rezerwowal mieszkanie na tym osiedlu albo ma doświadczenie z Deweloperem Samson Dom ?

Larch
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2018, 14:06

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Larch » 13 lip 2018, 14:10

Czekają na pozwolenie zamienne na budowę, stąd przesunięcie terminu. W marcu budowa została przerwana, muszą uzyskać zgodę od Inspekcji Nadzoru Budowlanego.

Maria
Posty: 30
Rejestracja: 24 lut 2018, 11:04

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Maria » 13 lip 2018, 18:41

Larch czy wiesz kiedy mogą to pozwolenie uzyskać ? Rezerwowales u nich mieszkanie ?

Larch
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2018, 14:06

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Larch » 14 lip 2018, 13:35

Tak, rezerwowałem :) liczą, że do września zdążą wszystko załatwić. Ja też na to liczę ;)

Jackiewicz
Posty: 14
Rejestracja: 21 cze 2016, 10:06

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Jackiewicz » 14 sie 2018, 15:54

czy coś wiadomo odnośnie pozwolenia ?

w przyszłym tygodniu mam zamiar podpisać umowę rezerwacyjną.


Maria
Posty: 30
Rejestracja: 24 lut 2018, 11:04

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: Maria » 15 sie 2018, 17:02

Ja mam rezerwację od kilku miesięcy. W umowie rezerwacyjnej jest zawarta informacja że umowy deweloperskie maja być we wrześniu. W połowie czerwca pozwolenia jeszcze nie mieli. Generalnie o pozwoleniu słyszymy już od pół roku.

kasik
Posty: 115
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Osiedle pod Kasztanem Kraków od Samson Dom (Prokocim / Bieżanów) - opinie i forum

Postautor: kasik » 19 sie 2018, 21:37

Byliśmy tam dzisiaj.
Są fundamenty.
Niestety pociąg który przejeżdża w odległości kilkudziesięciu metrów od tej inwestycji dyskwalifikuje ja dla nas całkowicie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], nick707 i 48 gości