Osiedle Casa Feliz Kraków nowe mieszkania na Żabińcu forum opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro

Re: Osiedle Casa Feliz Kraków nowe mieszkania na Żabińcu forum opinie

Postautor: pozdro » 10 lis 2018, 21:48

Nie wiem czy to sa wady. Dla jednych wada sa studenci dla innych wada sa normalsi. Ja mam po sasiedzku samych studentow i sie ciesze bo mi sie sasiedzi zmieniaja co roku czy co dwa. Nie znam nikogo, czuje sie kompetnie anonimowo. Fajni, mlodzi dynamiczni ludzie. Bezdzietni zero jakichs darcia dzieci i palczow po nocach, zero klotni malozenskich, zero patologi, zero rozwydrzonych dorastajach nastolatkow. Samu mlodzi powazni ludzie. Calkiem spoko towarzystwo.
Moim zdaniem okolica zabinca jest tez calkiem spokojna klimatyczna. Faktycznie do momentu gdy nie zbuduja przystanku kolejowego i przejsc na poludnie to troche do dupy wyjscie z osiedla. Ale to sie raczej zmieni. Gdyby ten przystanek zbudowali i uruchomili mala obwodnice to bedzie naprawde fajna komunikacyjnie. Ja nie uwzam ze to najlepsza lokalizacja ale napewno bym polecal jak ktos sie interesuje mieszkaniem blisko centrum. Choc wszystko kwestia ceny. Bo sa tez fajniejsze miejsca.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”