U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
krisak13

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: krisak13 » 03 mar 2020, 7:29

rado pisze:
krisak13 pisze:Możesz polecić jakieś firmy z których usług korzystałeś i byłeś zadowolony?

Spieki, konglomeraty kamienie itp. > Komines taniej niz Kamico jakosc bardzo wysoka a kilka tys Ci zostanie (ale nie licz na szybkie terminy)

Podloga bezposrednio u producenta Revesen z montazem od nich. W porownaniu do masowki z belpolu czuc prawdziwe drewno, polecam przejsc sie po deskach golymi stopami ale wymaga pielegnacji i trzeba uwazac i wszystko obkleić flisem bo drewno jest miekkim materialem to nie panel... Plusem jest ze po 10 latach z cyklinujesz i masz podloge jak nowa.

Kuchnia i meble na wymiar WFM kuchnie/mebleGraca w tym pierwszym Ci zaprojektuja ale cena + 10k, w tym drugim najlepiej z wlasnym projektem i jak wiesz czego chcesz to dokladnie to dostaniesz, staraja sie.

Drzwi Belpol zlicowane ze sciana (ukryte) sa super.

Tych wykonawcow moge polecic.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, podłogi akurat trafiłem idealnie, bo jest to producent z okolicy mojej rodzinnej miejscowości. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.

Ilidano

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Ilidano » 23 maja 2020, 22:16

Miałem okazje obejrzeć inwestycje od środka i muszę przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie.

Zastanawia mnie kwestia, o której juz tutaj wspomniano - Trasa Zwierzyniecka. Wg mojej analizy będzie przebiegać jakieś 300m od inwestycji. Obawiam sie hałasu ale zapewne bedą tam ekrany akustyczne bo budynków mieszkalnych w okolicy jest sporo.

Sporo bloków stoi przy ruchliwych ulicach (Zablocie, Wiślane tarasy) wiec może troche zdziwiam z tą obwodnica.

Co myślicie? Może ktoś kupił tam mieszkanie?

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”