Inwestycja Kraków ul. Mlynska Prądnik Czerwony - informacje / opinie / forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Gazomlek

Inwestycja Kraków ul. Mlynska Prądnik Czerwony - informacje / opinie / forum

Postautor: Gazomlek » 08 lip 2018, 17:56

Witajcie,
Czy ktoś orientuje się co buduje się na ul. Młyńskiej? Nigdzie nie można znaleźć informacji na temat mieszkan do kupienia tam, a blok już praktycznie stoi. Na tablicy informacyjnej jest tylko napisane, że inwestorem jest Krzysztof Banaś, natomiast blok wykonuje firma PM Bau...

adi

Re: Inwestycja Kraków ul. Młynska Prądnik Czerwony - informacje / opinie / forum

Postautor: adi » 08 lip 2018, 18:41

A to chodzi o tą niewielką inwestycję, która powstaje w miejscu, w którym jeszcze niedawno znajdował się stary, zniszczony dom, czyli po stronie prawej patrząc w stronę Ronda Młyńskiego :?: Też zauważyłem, że nie ma tam wielu informacji, a nie chciało mi się podejść do tablicy informacyjnej. Główne pytanie, to czy będzie to budynek jednorodzinny, czy wielorodzinny, w sensie, czy może ktoś buduje dla siebie dom na Prądniku Czerwonym, czy może jednak stawiane są tam mieszkania, które pójdą na sprzedaż :?:

Gazomlek

Re: Inwestycja Kraków ul. Mlynska Prądnik Czerwony - informacje / opinie / forum

Postautor: Gazomlek » 08 lip 2018, 20:20

tak, dokładnie o ta inwestycje chodzi. Na tablicy informacyjnej jest napisane "przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego". Na pierwszy rzut oka wygląda to jak niewielki kilku-pietrowy blok.Ciekawe, czy maja wszystkie wymagane zgody, coś strasznie po cichutku się to wszystko dzieje :roll: Ale lokalizacja marzenie...

anth

Re: Inwestycja Kraków ul. Mlynska Prądnik Czerwony - informacje / opinie / forum

Postautor: anth » 09 lip 2018, 15:44

Gazomlek pisze:tak, dokładnie o ta inwestycje chodzi. Na tablicy informacyjnej jest napisane "przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego". Na pierwszy rzut oka wygląda to jak niewielki kilku-pietrowy blok.Ciekawe, czy maja wszystkie wymagane zgody, coś strasznie po cichutku się to wszystko dzieje :roll: Ale lokalizacja marzenie...

z ciekawości, co w tej lokalizacji takiego wspanialego? z jednej strony blok, z drugiej przystanek i ruchliwa ulica.

Gazomlek

Postautor: Gazomlek » 09 lip 2018, 15:51

To, co jeden uważa za wady, dla drugiego jest zaletami ;) Bliskość centrum, bogata infrastruktura, i jak to napisałeś - ruchliwa ulica i przystanek pod blokiem (z wszelakimi liniami autobusowymi). Dla mnie bomba! :D

adi

Postautor: adi » 09 lip 2018, 22:07

Bywam w okolicy często, nawet jakiś czas tam mieszkałem, jak dla mnie niezłe jest to, że do centrum jest stamtąd spacerem tak z 15-20 min, wystarczy dojść do mostku i przejść nim na Rakowicką. Dodatkowo w jakiejś perspektywie pojawi się tam prawdopodobnie także linia tramwajowa do Mistrzejowic, więc to pewnie jeszcze poprawi komunikację w tej okolicy. Z minusów, ruchliwa ulica rzeczywiście jest blisko, dodatkowo bloki w okolicy nie mają najlepszej opinie, ale może to się z czasem zmieni.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”