Deweloper Galinvest - opinie o firmie budującej mieszkania na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
ragar
Posty: 283
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Deweloper Galinvest - opinie o firmie budującej mieszkania na forum

Postautor: ragar » 08 lip 2018, 23:12

Mam pytanie, może ktoś kto kupi mieszkanie od tej firmy, podzieli się zdaniem o tym, jakie ma opinie deweloper Galinvest, który wybudował już w Krakowie kilka osiedli mieszkaniowych i cały czas buduje nowe inwestycje :) Z zewnątrz budowane przez nich bloki wyglądają całkiem dobrze, niektóre nawet dosyć oryginalne, jak na przykład Osiedle Riverside na Zabłociu, a inne naprawdę pokaźne, ja na przykład bloki na Polonijnej. Jak radzą sobie z obsługą klienta przy zakupie lokalu, w jakim standardzie oddają mieszkania i czy ewentualne usterki (co nie jest w tej działalności niczym niecodziennym), naprawiają szybko i bez wymyślania powodów, żeby tego nie zrobić :?:


oleo
Posty: 39
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Deweloper Galinvest - opinie o firmie budującej mieszkania na forum

Postautor: oleo » 15 lip 2018, 14:30

Ja też jestem ciekawy tego, jak się kupuje mieszkania od tego dewelopera :) Może znajdzie się ktoś, kto opowie coś więcej o tym, jak się kupuje od nich nowe mieszkania i jak radzą sobie później z wywiązywania się z obowiązków dewelopera względem klientów :?: Jeżeli są jakieś usterki, to czy usuwają je w miarę sprawnie. Mnie też podobają się budowane przez nich inwestycje, ale ciekawe jak to wygląda w szczegółach, do tej pory nikt nie zgłaszał na forum, że ma jakieś negatywne opinie, więc pewnie nie jest źle. Ale wiadomo, że przydałaby się opinia z pierwszej ręki.Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość